CNN Prima News semifinále

semifinále

Výpis příspěvků ke štítku „semifinále“

Dánský tým zkušených vůdců chce překvapit mladé Angličany. Postoupí do finále Eura?

7. července 2021 14:05

Ve středečním druhém semifinále fotbalového mistrovství Evropy se utkají „zralí“ Dánové s mladými Angličany. Skandinávci chtějí díky svým silným vůdcům proměnit zkušenosti v překvapivý postup. O to překvapivější, že by byl do finále, a to na londýnském stadionu Wembley proti domácím. Zápas začíná ve 21:00 hodin.

Wimbledon: Plíšková smetla Golubicovou a je v semifinále. Tažení Muchové skončilo

6. července 2021 14:13
Aktualizováno

Tenistka Karolína Plíšková smetla ve čtvrtfinále Wimbledonu Švýcarku Viktoriji Golubicovou dvakrát 6:2 a poprvé v kariéře okusí semifinále slavného grandslamového turnaje. Postoupit premiérově mezi čtyři nejlepší na travnatém majoru chtěla také jiná Karolína – Muchová. Ta na rozdíl od své jmenovkyně nejde dál. Na centrálním dvorci podlehla Angelique Kerberové 2:6 a 3:6 a německá tenistka tak může v Londýně navázat na zisk trofeje z roku 2018.

Duel superfavoritů ovládla Itálie a v semifinále půjde na Španěly. Belgie jede domů

2. července 2021 23:12

Druhými semifinalisty letošního Eura jsou Italové, kteří si ve čtvrtfinálovém souboji poradili 2:1 s Belgií. Všechny góly padly v prvním poločase, vítěznou branku zaznamenal ve 44. minutě parádní ranou Lorenzo Insigne. Italové zvítězili ve 13. zápase po sobě. Od září 2018 neprohráli už 32 utkání. V semifinále je v úterý 6. července čekají v anglickém Wembley Španělé.

Španělé jsou prvními semifinalisty. Na Euru zlomili Švýcary v penaltové loterii

2. července 2021 20:54

Prvními semifinalisty letošního Eura jsou fotbalisté Španělska. Ve čtvrtfinále si poměrem 2:1 po penaltovém rozstřelu poradili se Švýcary, kteří se kvůli červené kartě Rema Freulera od 77. minuty hlavně bránili. Zejména v prodloužení spálili Španělé velké množství šancí. V penaltovém rozstřelu uspěli čtyři střelci z devíti, utkání otevřel desátý vlastní gól probíhajícího šampionátu.

Djokovič ve čtyřhodinové bitvě vyřadil v semifinále Roland Garros šampiona Nadala

11. června 2021 23:59

Srbský tenista Novak Djokovič porazil ve čtyřhodinové semifinálové bitvě na Roland Garros 3:6, 6:3, 7:6, 6:2 španělského obhájce titulu Rafaela Nadala, jenž přišel o šanci zaútočit na 14. pařížský triumf. V nedělním finále se světová jednička střetne s Řekem Stefanosem Tsitsipasem, který bude hrát o grandslamový triumf poprvé v kariéře.

Senzace po tříhodinovém dramatu pokračuje. Krejčíková v Paříži doletěla až do finále

10. června 2021 20:38

Neuvěřitelná jízda Barbory Krejčíkové na Roland Garros pokračuje a je jen jeden zápas od trofejové tečky. Česká tenistka si ve vysoce kvalitní řežbě trvající přes tři hodiny poradila s Řekyní Marií Sakkariovou. První set vyhrála 7:5, ve druhém padla 4:6, ale rozhodující dějství opět zvládla. I když dlouho byla brejk dole, v nejdůležitějším okamžiku zvládla soupeřce sebrat podání. Nakonec si finále zajistila po vítězství 9:7. Poslední překážkou pro 25letou hráčku je Anastasija Pavljučenkovová.

Manchester City pokračuje na vítězné venkovní vlně. Po triumfu v Paříži je blíž finále

28. dubna 2021 23:26

Fotbalisté Manchesteru City vyhráli po obratu úvodní semifinále Ligy mistrů na hřišti Paris St. Germain 2:1. Domácí poslal do vedení po čtvrthodině hry Marquinhos, ale v 64. a 71. minutě Kevin De Bruyne a Rijád Mahriz otočili skóre. Od 77. minuty navíc francouzský celek hrál bez vyloučeného Idrissy Gueyeho. Odveta se uskuteční příští úterý v Anglii. Manchester City vyhrál venku už 18. soutěžní duel za sebou, čímž vylepšil anglický rekord.

Třinec jde za Libercem do finále extraligy. Sedmý zápas s Boleslaví rozsekl Růžička

15. dubna 2021 21:35

S Libercem se ve finále play-off hokejové extraligy střetne Třinec. Stejně jako semifinále mezi Bílými Tygry a Spartou Praha musel i sérii mezi Oceláři a Mladou Boleslaví rozhodnout sedmý duel. Třinečtí slaví postup do přímého souboje o Masarykův pohár poté, co doma porazili „Bruslaře“ 3:0. Kardinální trefu obstaral ve 47. minutě z přesilovky Martin Růžička, další dvě branky padly ve Werk Areně do prázdné brány.

Sparta velký obrat nedokonala. Do finále hokejové extraligy míří liberečtí Bílí Tygři

15. dubna 2021 19:18

Vítěz základní části hokejové extraligy Sparta Praha nepřeměnila svoji stíhačku v semifinále play-off ve fantastický obrat. V sérii s Bílými Tygry z Liberce zvládla vymazat vedení Severočechů 3:0 na zápasy a vynutila si sedmé utkání. Rozhodující klání v pražské O2 Areně ale dopadlo lépe pro svěřence trenéra Patrika Augusty, kteří postupují do finále po výhře 2:1. O vítěznou trefu se ve druhé třetině postaral Adam Najman.