CNN Prima News Slunečná

Slunečná

Výpis příspěvků ke štítku „Slunečná“

Zkažená pověst a lži. Nesvačilová se dozvěděla o rozchodu s Kolečkem v televizi, řekl kamarád

5. prosince 2022 15:41

Jen pár měsíců po třaskavém rozchodu si k sobě scenárista Petr Kolečko a modelka Aneta Vignerová opět hledají cestu. Tomu však předcházel rozchod s herečkou Denisou Nesvačilovou, jež má nyní podle jejího blízkého přítele zkaženou pověst a je v šoku. O konci vztahu se údajně měla dozvědět až z televize. Verze, jak k rozchodu s Kolečkem mělo dojít, se však různí.

Příčina smrti oblíbeného herce ze ZOO: Osudným se mu stal i covid, potvrdil známý

26. října 2022 16:06

Herci a dabérovi Otmarovi Brancuzskému se osudnými staly následky prodělání covidu, prozradil jeden z jeho blízkých. Hvězda malých rolí zemřela v sobotu 22. října. Brancuzský se představil například v seriálu ZOO, ale také v několika filmech včetně Báječných let pod psa či Kolji, který získal Oscara za nejlepší cizojazyčný snímek.

Slunečná je ve finále, Burešová s Lamborou si řekli ANO. Jaké bylo poslední natáčení?

21. února 2022 12:38

Všechny pohádky mají svůj konec a stejně na tom je i oblíbený seriál televize Prima Slunečná. Ten se završí velkolepou svatbou Týny a Janka, na kterou diváci netrpělivě čekali. Svatba se natáčela v kostele v Zápech, kde se odehrával i první díl, a to pohřeb tatínka holek Popelkových – Oty Jiráka. Kruh se tak uzavřel.

Hüttnerová: Sociální sítě a antivaxerství v naší generaci? Všichni bychom umřeli

11. ledna 2022 20:38

Herečka, spisovatelka a výtvarnice Iva Hüttnerová, známá divákům Primy například ze seriálu Slunečná, prodělala minulý rok covid s těžkým průběhem. Osobně jednání odpíračů očkování nechápe. „Kdyby v dobách našeho dětství byly sociální sítě se všemi očkovacími diskusemi, tak celá naše generace dávno vymřela,“ řekla v pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS.

Už dnes ve 20:15 začíná nový seriál ZOO s Evou Burešovou. Předtím si užijete Slunečnou

10. ledna 2022 13:31

Diváci televize Prima se konečně dočkali a ve čtvrtek od 20:15 hodin se na Primě mohou těšit na první díl nového rodinného seriálu ZOO. V hlavních rolích se představí oblíbené hvězdy jako Eva Burešová, Štěpán Benoni, Veronika Freimanová či Pavla Tomicová. Objeví se i nové tváře. Tím ale novinky ani překvapení nekončí. Stejně jako každý čtvrtek totiž mohou diváci sledovat také svoji oblíbenou Slunečnou.

Podezřelé fotky hvězdy Slunečné Lambory a modelky Bezděkové. Vrátili se k sobě?

6. ledna 2022 13:15

Modelka Andrea Bezděková a hvězda seriálu Slunečná Marek Lambora tvořili pohádkový pár. Před pár měsíci však na sociálních sítích oznámili rozchod. Důvodem mělo být podle jejich vyjádření to, že každého popohání vítr života na jinou stranu. Ovšem nyní se vyrojily spekulace, zda se přece jen nevrátili k sobě. Jak to spolu mají, se dozvíte v pořadu Showtime v 19:55.