CNN Prima News Slunečná

Slunečná

Výpis příspěvků ke štítku „Slunečná“

Diváky prima+ čeká i české Pulp Fiction. Sami si vyberou, kolik zaplatí, říká Singer

Nová streamovací služba pro celou rodinu prima+ je plná originálního obsahu, své si najde celá rodina, sdělil generální ředitel FTV Prima Marek Singer. V pořadu Nový den prozradil, jaké zajímavé pořady diváky čekají. Těšit se mohou například na český seriál, který by připodobnil k filmu Pulp Fiction. Celkem bude k dispozici více než dva tisíce titulů.

Srdce mi krvácí, teskní Burešová. Po tragédii Jany a Adámka vyslala k veřejnosti rázný vzkaz

Poslední informace k tragickému konci pátrání po 40leté Janě a jejím tříletém synovi Adámkovi šokovaly celou Českou republiku. Žena měla své dítě zavraždit a následně spáchat sebevraždu oběšením. Tato zpráva zasáhla veřejnost i celebrity, a to zejména ty, kteří sami mají děti. K tragédii se vyjádřila například hvězda televize Prima, herečka a zpěvačka Eva Burešová. Dvojnásobná maminka v kontextu této události poslala svým fanouškům rázný vzkaz.

Zkažená pověst a lži. Nesvačilová se dozvěděla o rozchodu s Kolečkem v televizi, řekl kamarád

Jen pár měsíců po třaskavém rozchodu si k sobě scenárista Petr Kolečko a modelka Aneta Vignerová opět hledají cestu. Tomu však předcházel rozchod s herečkou Denisou Nesvačilovou, jež má nyní podle jejího blízkého přítele zkaženou pověst a je v šoku. O konci vztahu se údajně měla dozvědět až z televize. Verze, jak k rozchodu s Kolečkem mělo dojít, se však různí.