reklama
CNN Prima News Slunečná

Slunečná

Výpis příspěvků ke štítku „Slunečná“

Prima kamínkování: Slunečná nebo Sestřičky. Jaký kamínek diváků se vám nejvíce líbí?

Televize Prima na léto připravila dobrodružnou prázdninovou zábavu. Moderátoři a oblíbení seriáloví herci se zapojili do speciální kamínkové hry, která vám zpříjemňovala procházky a výlety po Česku. Třicet jedna tváří televize Prima pomalovalo třicet jedna kamínků pro každý červencový den. A diváci pak kamínky nacházeli díky indiciím na různých místech po celém Česku. To jim ale nestačilo a začali nám posílat vlastní kamínky s tematikou Prima pořadů. Který u vás zaboduje nejvíce?

Tváře televize Prima draží svá umělecká díla. Výtěžek pomůže rodinám nemocných dětí

Téma: Komerční sdělení

Skupina Prima ve spolupráci s Galerií Cermak Eisenkraft pořádá 15. září charitativní aukci uměleckých děl známých tváří televize Prima. Celý výnos připadne Nadačnímu fondu Dům Ronalda McDonalda, který finance využije na vybavení nového domu v areálu Fakultní nemocnice v Motole. Ten bude poskytovat útočiště i místo pro odpočinek rodinám dlouhodobě hospitalizovaných či vážně nemocných dětí. Aukce pro širokou veřejnost bude probíhat od 1. září on-line na platformě LiveBid, která je dalším partnerem projektu.

Soutěžte se Showtimem o vouchery na nákup produktů Asombroso v hodnotě 5000 Kč

Prima Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita přijíždí do Prahy! A co vás čeká? Slunečný autobus, herci z vašeho oblíbeného seriálu, soutěže a hodnotné ceny! Už zítra přijede Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita do Aquapalace Praha a v sobotu zaparkuje slunečný autobus na akci Amix Prima Run na Letné! A my pro vás máme soutež o 2 vouchery v hodnotě 5 000 Kč na výrobky Asombroso. A jak je získat? Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Soutěžte se Showtimem o auto s plnou nádrží na víkend

S Auto ESA budeme soutěžit o vůz s plnou nádrží na víkend. A ten, kdo by neměl dnes štěstí, tak ať za námi přijde zítra na Prima Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita do Auto ESA Plzeň, kde se bude soutěžit ještě o jedno auto s plnou nádrží a další hodnotné ceny na místě. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Soutěžte se Showtimem o vouchery do OC Haná

Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita klepe na dveře a my pro vás máme parádní soutěž. Vyhrávat můžete dva tisícikorunové vouchery do OC Haná v Olomouci. A co pro to udělat? Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak jen mít trochu toho štěstíčka!

reklama