CNN Prima News sexuální obtěžování

sexuální obtěžování

Výpis příspěvků ke štítku „sexuální obtěžování“

Mnozí politici slaví, cítím nespravedlnost. Moderátor Wollner končí v České televizi

13. ledna 2023 16:23

Šéfredaktor reportážní publicistiky Marek Wollner odchází z České televize (ČT). Tento krok je výsledkem vzájemné dohody náročné pro obě strany, informovala v tiskové zprávě mluvčí veřejnoprávní televize Karolína Blinková. Wollner čelil nařčení ze sexuálního obtěžování a šikany, které odmítal. Zpráva interní komise ČT k jeho případu neobsahuje podle zástupců televize informace vedoucí k podezření z jakéhokoliv trestného činu.

Další posun v kauze Dominika Feriho. Už zná termín soudu kvůli obžalobě ze znásilnění

3. ledna 2023 10:21

Obvodní soud pro Prahu 3 nařídil hlavní líčení v případu bývalého poslance Dominika Feriho (dříve TOP 09), který je obžalován ze dvou znásilnění a jednoho pokusu o znásilnění. Kauzu začne soud projednávat 14. února, jednání je nařízené i na 16. února. Na informaci z justiční databáze upozornila Česká televize. Exposlanec v minulosti uvedl, že je připraven prokázat svou nevinu.

Otřesná zjištění o Janu R.: I během nařízené léčby měl zneužít dívenku z rodiny

29. prosince 2022 19:08

Sexuálnímu predátorovi Janu R. z Liberce, který je obžalovaný ze sedmi znásilnění dětí, lékaři před dvěma lety ukončili ochrannou ambulantní léčbu. Podle informací reportéra CNN Prima NEWS, který měl možnost seznámit se s některými pasážemi policejního protokolu, měl Jan R. ještě před ukončením léčby znovu zaútočit na bezbranné dítě a opakovaně znásilnit dívenku z okruhu svých blízkých.

Lékař odsouzený za znásilnění na Pavlově kampani. Generál spolupráci odmítl

1. prosince 2022 16:22

Jaroslav Barták – lékař v minulosti odsouzený za znásilnění, vydírání i sexuální nátlak – se účastnil akcí, které jsou součástí předvolební kampaně generála Petra Pavla. Upozornil na to web Seznam Zprávy. Barták Pavlovi rovněž nabídl spolupráci, to bývalý šéf vojenského výboru NATO striktně odmítl a od osoby Bartáka se veřejně distancoval.