reklama
CNN Prima News sexuální obtěžování

sexuální obtěžování

Výpis příspěvků ke štítku „sexuální obtěžování“

Nezletilé dívky líbal na pusu. U soudu si 60letý muž oblečený jako elf cucal palec

24. prosince 2021 10:27

V britském městě Maidstone došlo ve čtvrtek k velmi bizarnímu soudnímu slyšení. 60letý Janiel Verainer, který čelí obvinění z opakovaného obtěžování nezletilých dívek, dorazil k soudu oblečený jako elf. Během slyšení si pak olizoval palec. Sám se přiznal k tomu, že za poslední dva roky obtěžoval dvě nezletilé dívky, i když má od roku 2016 zákaz se k dětem přibližovat nebo je kontaktovat.

Meghan jako svědek v kauze sexuálních útoků prince Andrewa? Určitě něco ví, tvrdí právník

23. prosince 2021 23:25

Pokud půjde před soud případ sexuálního obtěžování s princem Andrewem, mohli by jako svědci být předvoláni i jeho bratr princ Charles, bývalá manželka vévodkyně z Yorku Sarah a také Meghan Markleová. Občanskoprávní žalobu podala Virginia Giuffreová, která tvrdí, že byla v roce 2001 Andrewem třikrát nucena k sexu.

Stehlíková: O Cimickém to věděla celá Praha. Zeman chtěl ocenit predátora, jako je on

27. listopadu 2021 06:31

Prezident Miloš Zeman chtěl vyznamenat stejného predátora, jako je on sám, naráží na kauzu s psychiatrem a spisovatelem Janem Cimickým v rozhovoru pro CNN Prima NEWS psychiatrička a exministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková. Podle ní věděla celá Praha, že Cimický sexuálně obtěžoval ženy. Že nakonec vyznamenání nedostane, podle Stehlíkové může pomoci i dalším obětem sexuálního násilí.

reklama