reklama
CNN Prima News sexuální obtěžování

sexuální obtěžování

Výpis příspěvků ke štítku „sexuální obtěžování“

Svědectví z řádění fanoušků Anglie: Sexuální obtěžování, děti v slzách a zničené město

Vyhrožování s nožem v ruce, sexuální obtěžování a traumatické zážitky malého chlapce. Na povrch vyplývají další mrazivá svědectví z nedělního řádění anglických fotbalových fanoušků po neúspěšném finále Eura. Někteří příznivci Albionu se dokonce stydí za to, jakou jejich kolegové z tribun dělají anglickému fotbalu ve světě reklamu. Odborníci se navíc obávají, že incidenty mohou ovlivnit kandidaturu Anglie na mistrovství světa v roce 2030.

Sexuální útoky a ponižování. Migrantky při sběru jahod ve Španělsku zažívají peklo

Mluvit s migrantkami ve španělské provincii Huelva, které sbírají jahody v největší evropské oblasti produkující toto ovoce, není snadné. Pole jsou oplocená a na mnoha místech jsou umístěny kamery, stráže a elektrická vrata, která se zavřou, jakmile se k nim přiblíží někdo cizí. Z 16 dělnic, které oslovili reportéři webu Al Jazeera, většina vyprávěla o každodenním ponižování, porušování pracovních podmínek, jako jsou tresty za přestávky na toaletu či nedostatečná, nebo dokonce vůbec žádná ochrana proti covidu. Několik z nich uvedlo, že byly také vystaveny sexuálnímu obtěžování a vydírání.

Zeman se zastal Feriho. Co kdyby to dělal někdo jeho dceři? kritizuje ho novinářka

Nerozumím tomu, že se někdo může údajného sexuálního obtěžování žen od bývalého poslance Dominika Feriho (dříve za TOP 09) zastat, kritizovala prezidenta Miloše Zemana ve speciálním vysílání televize CNN Prima NEWS novinářka Barbora Zpěváčková. „Co kdyby někdo sexuálně obtěžoval jeho dceru?“ ptala se. Podle politologa Lukáše Jelínka Zeman svým vyjádřením přivítal Feriho ve svém názorovém táboře a tím vlastně ponížil TOP 09.

Zdrogoval a znásilnil svou přítelkyni, stěžovalo si 60 žen. Komik Cosby je teď volný

Nejvyšší soud amerického státu Pensylvánie propustil z vězení dříve populárního televizního komika Billa Cosbyho. Ten v roce 2018 zdrogoval a znásilnil svou někdejší přítelkyni, za což dostal desetiletý trest. Podle vyšší soudní instance Cosby neměl být v této věci trestně stíhán kvůli dohodě uzavřené s prokurátorem v souvislosti s civilním řízením ve stejné věci. Cosby si odseděl dva roky.

Někdo si nepřál, aby stížnosti na Feriho doputovaly až k vedení fakulty, uvedl děkan

Po odhalení kauzy týkající se dnes už exposlance Dominika Feriho a jeho údajného sexuálního zneužívání žen se zrak mnohých obrátil i na Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, kde politik studoval. Objevily se výpovědi, že se ani zde nechoval zrovna příkladně. „Někteří lidé si vyloženě nepřáli, aby se stížnosti posunuly až k vedení fakulty,“ připustil v pořadu 360° na CNN Prima NEWS děkan Jan Kuklík.

Udělám ti malé černoušky, šeptal prý Feri své oběti. Problémy měla i nezletilá

Kauza kolem bývalého poslance TOP 09 Dominika Feriho a jeho údajného sexuálního nátlaku se rozrůstá o další svědectví. Pro Deník N a web A2larm promluvily další možné oběti. Jednu z dívek měl Feri údajně držet pod krkem, když mu nebyla po vůli. Další pak prý násilně opíjel a říkal jí, že jí „udělá malé černoušky“. Sám Feri nynější obvinění dívek opět odmítá.

reklama