Vignerová odtajnila video ze sňatku s Kolečkem. Kam se pár vydal na svatební cestu?

Kam vyrazil v současnosti nejsledovanější pár českého showbyznysu na svatební cestu? Modelka Aneta Vignerová na svém Instagramu odtajnila vzpomínkové video ze sňatku se scenáristou Petrem Kolečkem. Ten proběhl v utajení v polovině března v Českém Krumlově. A právě na jihu Čech prožila dvojice první novomanželské chvilky.

Jak informoval web Blesk.cz, Vignerová se za Kolečka provdala v tajnosti 14. března v Českém Krumlově. Ze stejného města modelka o tři dny později sdílela na svém Instagramu i vzpomínkové video, na které upozornil server Super.cz. To podle všeho natáčel novomanžel, scenárista Petr Kolečko, jehož silueta je na záběrech vidět.

ČTĚTE TAKÉ: Kolečko se uzavřelo, u koho byla svatební noc? Milostný trojúhelník scenáristy baví internet

„Někdy je v životě potřeba udělat nějaký razantní krok. Proč jsme ho s Petrem udělali, je jen naše věc. Byli bychom radši, kdyby naše rozhodnutí zůstalo déle utajeno veřejnosti, protože jsme ho udělali pro nás dva a našeho syna, pro nikoho jiného,“ napsala Vignerová na sociální síti k fotce, na které se novomanželé pochlubili svatebními prstýnky. Snímkem s nimi dvojice sňatek potvrdila.

Pár přitom do poslední chvíle nevypadal, že by byl „svatebně naladěn“. Na začátku března Kolečko vyvedl na České lvy herečku Denisu Nesvačilovou, se kterou byl spojován. Vignerová se naopak nechávala slyšet, že scenáristovi další šanci určitě nedá. Snubní prsten nicméně Kolečko neskrýval. A to ani na začátku týdne, kdy se objevil ve vysílání CNN Prima NEWS v pořadu Nový den.

Tagy: