CNN Prima News svatba

svatba

Výpis příspěvků ke štítku „svatba“

Detaily z Ovčáčkovy svatby: Malý obřad a Zemanovo požehnání. Co mluvčího na ženě zaujalo?

8. listopadu 2022 07:30

V pondělí se v médiích objevila zpráva, že tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček se v pátek oženil. Za manželku si měl v kostele vzít ženu ukrajinského původu. Své nové choti a jejímu synovi v předškolním věku nabídl na jaře útočiště poté, co utekli z Ukrajiny před ruskou invazí. Web Blesk.cz zveřejnil podrobnosti o Ovčáčkově životním kroku.

Nejsem naivní blbec. Lela prolomila mlčení a vyjádřila se k údajné Vémolově nevěře

27. října 2022 12:57

Ačkoliv by se mohlo zdát, že manželka zápasníka MMA Karlose Vémoly zavírá nad jeho možnou nevěrou s 18letou pornoherečkou Rikou Fane oči, ukázalo se, že opak je pravdou. Bývalá slovenská playmate Lela Vémola prolomila mlčení a vyjádřila se na sociálních sítích k údajné milostné aféře. Přiznala, že ji celá situace silně zasáhla. Podle jejích slov prožívali s manželem a dětmi poslední měsíce opravdu šťastné období.

Slavnostní „ano“ a pak odchod na frontu. Ruští branci masově oblehli svatební síně

23. října 2022 14:39

Vyhlášení ruské mobilizace změnilo v největší zemi světa mnohé – mimo jiné Moskva způsobila masový nárůst svatebních obřadů v zemi. Povolaní branci se totiž narychlo ženou do svatebních síní, aby řekli svým partnerkám „ano“ ještě dříve, než budou odveleni do války. Podobným sledem událostí si v minulosti prošla i Ukrajina.

Nehroutím se z blbostí, řekla Strýcová, jak ji změnilo mateřství. Plánuje návrat na kurty

12. října 2022 22:31

Vítězka čtyřhry z Wimbledonu Barbora Strýcová je sice na mateřské dovolené se synem Vincentem, přesto si už pohrává s myšlenkou, že by se na pár turnajů v příštím roce vrátila. V rozhovoru pro Showtime pak promluvila i o druhém miminku a plánech na svatbu s přítelem Petrem Matějčkem. Ani do jednoho prý zatím příliš nespěchá.