CNN Prima News svatba

svatba

Výpis příspěvků ke štítku „svatba“

Byl Pomejemu jako bratr, teď promluvil. Pásek zaplatil parťákovi okázalou svatbu s Bartošovou

Od smrti herce a producenta Jiřího Pomeje v těchto dnech uplynulo pět let. Poslední dva roky života bojoval s rakovinou hrtanu, která později metastazovala do kostí a následně do těla. Velkou oporou mu byl producent, hudebník a podnikatel Pavel Pásek, který působil jako jeho bratr. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS na zesnulého parťáka, který se dožil pouhých 54 let, zavzpomínal.

Princ Harry neschvaloval bratrovi svatbu s Kate. William si prý nevybíral srdcem, ale rozumem

William se nerozhodoval srdcem, ale rozumem, když se rozhodl oženit s Kate Middletonovou. Tvrdí to princ Harry, mladší bratr korunního prince. Bratra kvůli tomu kritizoval, a to byl také jeden z důvodů, proč se oba sourozenci začali navzájem odcizovat, píše o tom magazín Page Six s odkazem na slova spisovatele Roberta Hardmana, jehož kniha Zrození krále se dostala ve čtvrtek na pulty knihkupectví.

Na pohřeb Hlaváčové dorazila i první láska její dcery. Bářin exmanžel Dvořák naopak chyběl

Poslední rozloučení s Janou Hlaváčovou, které se konalo v Národním divadle, kde s manželem Luďkem Munzarem prožila nejkrásnější umělecká léta, bylo plné emocí, dojetí a slz. Dorazil i herec Martin Stránský, první velká láska její dcery Barbory Munzarové. Naopak herec a dabér Jiří Dvořák, s nímž má Bára dceru Aničku, se pohřbu nezúčastnil.

Jiřímu Štaidlovi kdysi utekla Trumpová od oltáře. Patrasová s ním málem přišla o život

Jiří Štaidl patřil k nejtalentovanějším textařům české pop music. Nejvíce hitů napsal pro svého blízkého přítele Karla Gotta. S bratrem Ladislavem, který byl o dva roky mladší, je spojovala nejen vášeň pro hudbu, ale také pro ženy. Předháněli se v tom, kdo uloví tu nejkrásnější. Život Jiřího Štaidla vyhasl předčasně a tragicky.

Zákulisí Gottovy svatby: Šok pro nevěstu a hádka u prstýnků. Dostal jsem znamení, řekl Mistr

Zpěvák Karel Gott se poprvé oženil až ve svých osmašedesáti letech, když si v americkém Las Vegas vzal svoji dlouholetou partnerku Ivanu, s níž už měl dceru Charlottu Ellu a čekali druhou holčičku Nelly Sofii. Od jejich svatby v lednu uplynulo 16 let. Několikanásobný slavík ve své autobiografické knize Má cesta za štěstím na jejich velký den podrobně zavzpomínal.

Nebyl jsem Zemanův služebník, ale přítel. Prezidenta Pavla je mi líto, říká Ovčáček

Bývalý hradní mluvčí Jiří Ovčáček se v rozhovoru pro web CNN Prima NEWS rozpovídal o spolupráci s Milošem Zemanem a vztahy s první dámou Ivanou nebo jejich dcerou Kateřinou označil za hezké. Ke kritice a posměchu od části veřejnosti nebo slavných českých umělců byl shovívavý a jednotlivá parodická díla sbíral. Kde je poté vystavoval a jak se mu na Pražském hradě zamlouvá Petr Pavel? Nejen o tom promluvil mnohými vysmívaný a parodovaný mluvčí bývalé hlavy státu, který slaví 45. narozeniny.

Hanychová po svatbě promluvila o dalším dítěti. Dopita by byl rád, kdyby se rodina rozrostla

Svým fanouškům na Instagramu Agáta Hanychová ještě nedávno tvrdila, že u ní svatba rozhodně nehrozí. Nakonec se ale 29. prosince provdala za Miroslava Dopitu, otce jejího prvorozeného dítěte Kryšpína. Nyní se zařekla, že čtvrtého potomka už neplánuje. Jak sama ovšem přiznala na sociálních sítích, člověk si u ní nikdy nemůže být ničím jistý. Její manžel by prý navíc ocenil, kdyby se jejich rodina rozrostla.