Role otce a dvě miliardy pro Pastrňáka. Peníze ho nezmění, věří hokejistova matka

David Pastrňák

Rozhovor s Pastrňákovou matkou

Úterní start hokejové NHL se nezadržitelně blíží. Pro Davida Pastrňáka poprvé v roli otce. Jak ho změnilo narození dcery i nová smlouva na dvě miliardy korun, prozradila v exkluzivním rozhovoru CNN Prima NEWS Davidova maminka Marcela Ziembová.

Slavné hokejové divadlo jménem NHL už v úterý znovu roztáhne oponu. Chybět u toho nebude ani necelá třicítka českých hokejistů s největší hvězdou Davidem Pastrňákem. Rodák z Havířova v minulé sezoně nasázel 61 gólů a na dalších 52 přihrál. Jeho maminka Marcela nepochybuje, že dokáže na skvělé výkony navázat.

ČTĚTE TAKÉ: Pastrňák poprvé ukázal fotografii miminka. Více takových gólů, rozplývají se lidé

„Doufám, že se bude jenom zdokonalovat, že to bude lepší a lepší, každopádně teďka má úplně jinou životní štaci, takže doufám, že se bude dařit po obou stránkách,“ svěřila se pro CNN Prima NEWS maminka hokejisty Marcela Ziembová.

Lídrovi Bostonu se v červnu narodila dcera Freya Ivy a i jeho maminku zaskočilo, jak vážně roli otce bere: „Jsem překvapená, jak to vzal zodpovědně. On tak vede asi i ten životní hokejový život. Myslím, že otcovství ho samozřejmě trošku rozněžnilo, tak doufám, že se fanoušci nebudou zlobit, když se někdy nebude dařit.“

S přítelkyní Rebeccou je David zasnoubený od začátku roku a fanoušky zajímá, kdy bude veselka. „Stále jsou zasnoubení. Měla by být snad příští rok,“ pronesla Marcela.

Ještě před odletem do zámoří stihl Pastrňák dceru ve Švédsku pokřtít. „Dalo by se říct, že to bylo takové tři v jednom – oslava zásnub, kontraktu a vlastně i narození malé, ta to završila,“ uvedla se smíchem maminka hokejisty.

Nejlepší český hokejista v březnu podepsal osmiletou smlouvu na dvě miliardy korun hrubého. V prvních dvou sezonách mu na účet přibude 300 milionů korun, a bude tak druhým nejlépe placeným hráčem NHL. Vyhlášený modeman tak bude mít dostatek prostředků na to, aby si rozšířil šatník o další výstřední modely.

„On si to táhne od dětství, takže já na to nemůžu nic říct, já se vždycky jenom pousměji. Za mě je to prostě David,“ doplnila Marcela.

To, že by štědrý kontrakt a velké peníze Davida, vyhlášeného pohodáře a vtipálka, zkazily, se Marcela nebojí. „Pokud ho nezměnily doteďka, tak se o něho vůbec nebojím,“ míní.

Davidovy zápasy stále s chutí sleduje, raději už ale ráno ze záznamu. Kdy zamíří do Bostonu, zatím netuší. „Poletím, až dostanu signál, že mám přiletět. Hlavně za malou, protože tu teď vidím jenom na videích a na fotkách. Takže doufám, že možná na Vánoce nebo po Vánocích. Je to otevřené,“ svěřila se.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Maskoty hokejového MS znovu budou Bob a Bobek. Oproti roku 2015 ale překvapivě změní dres

Tagy:
NHL David Pastrňák exkluzivní rozhovor matka Showtime narození dcery Marcela Ziembová