reklama
CNN Prima News rozhovor

rozhovor

Výpis příspěvků ke štítku „rozhovor“

Maye Musk: Tohle je víc, než o čem jsem kdy snila, říká matka slavných synů

27. listopadu 2021 14:56

Maye Musk je úspěšná podnikatelka, modelka a také máma tří úspěšných dětí včetně byznysmena a zakladatele společnosti SpaceX Elona Muska. Investice do jejich i svého vzdělání považuje za ty nejdůležitější. Velkým tématem je pro ni jako pro dietoložku také zdraví a zdravá strava. Pro Vogue CS se fotila v modelech DressX, značky digitální módy, se kterou spolupracuje – během své dlouhé modelingové kariéry zažila analogové focení, přechod na digitální přístroje a nyní i digitální oděvy. Jak sama říká, vše nové a futuristické ji baví, takže také sama inciovala focení, kdy svůj výsledný vzhled viděla až na samotných fotografiích.

Válkovo kladivo na covid: Nařídit, poručit, pokutovat a cílená opatření místo plošných

27. listopadu 2021 10:19

Dosavadní vláda bojovala s covidem prostřednictvím plošných opatření, jejichž dodržování ale nebyla dostatečně kontrolována. To se má s nástupem nového kabinetu změnit. „Cílená opatření jsou vždycky efektivnější než ta plošná,“ tvrdí designovaný ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) v rozhovoru pro portál iDnes.cz. Jak chce zlepšit práci hygieniků a proč chce obnovit uznávání PCR testů?

Moravec: Vyzávoděný jsem do konce života. Nejvíc mě těší, že jsme biatlon posunuli

27. listopadu 2021 06:51

Z biatlonu postupně mizí známé tváře, které si Češi spojují s takzvanou zlatou érou: Michal Šlesinger, Jaroslav Soukup, Gabriela Soukalová nebo Veronika Vítková. A když v sobotu začne ve švédském Östersundu nová sezona Světového poháru, s malorážkou na zádech se už po trati ve vytrvalostním závodě nebude prohánět ani sympaťák z Letohradu – Ondřej Moravec. „Zažil jsem skvělé okamžiky, po kterých se mi bude stýskat. Na druhou stranu jsem už teď v jiné životní etapě,“ uvedl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Stehlíková: O Cimickém to věděla celá Praha. Zeman chtěl ocenit predátora, jako je on

27. listopadu 2021 06:31

Prezident Miloš Zeman chtěl vyznamenat stejného predátora, jako je on sám, naráží na kauzu s psychiatrem a spisovatelem Janem Cimickým v rozhovoru pro CNN Prima NEWS psychiatrička a exministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková. Podle ní věděla celá Praha, že Cimický sexuálně obtěžoval ženy. Že nakonec vyznamenání nedostane, podle Stehlíkové může pomoci i dalším obětem sexuálního násilí.

Trenér hokejových hrdinek: Ženy to u nás nemají lehké. V Pekingu chceme i inspirovat

25. listopadu 2021 05:55

Hrdost na svůj tým je patrná takřka v každé větě týkající se ženské reprezentace. Trenérovi Tomáši Pacinovi a jeho „holkám“ se povedla věc, která tu zatím nebyla – české hokejistky si zahrají na olympijských hrách. „Věřím, že nás tento úspěch bude inspirovat a dávat nám energii do budoucna. Snad nás holky a trenéři, co přijdou po nás, budou následovat,“ říká kouč v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Jsem zlý na autory dezinformací. Ničí celé rodiny, říká primář covidária v Opavě

25. listopadu 2021 05:29

Primář infekčního oddělení Slezské nemocnice v Opavě Petr Kümpel (64) nesnáší autory antivakcinačních konspirací, kteří už na hřbitovy předčasně poslali obrovské množství lidí. A nesčetně rodin tak učinili nešťastnými. „Netuším, zda je vůbec hlodá svědomí,“ přemítá primář v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Covid podle něho může trápit lidstvo i deset let, vakcinaci však považuje za jeden z největších výdobytků moderní medicíny.

Poslední rozhovor s Mekym: Uvědomění i slova naděje. Kam se chtěl ještě vrátit?

21. listopadu 2021 12:03

Předčasný odchod zpěváka Mira Žbirky do hudebního nebe zasáhl jeho fanoušky i kolegy. Legendární slovenský hudebník se ve svých 69 letech do důchodu rozhodně nechystal, plánoval projekty i nové album. Ve zřejmě posledním rozhovoru, který poskytl na konci září webu iReport, sdělil, co si uvědomil a kam by se chtěl ještě jednou vrátit.

Hlásit znásilnění? Je to individuální. Podívejte se, jak Cimický mluvil o obětech

18. listopadu 2021 21:51

Na povrch se dostalo rok staré video rozhovoru s psychiatrem Janem Cimickým. Ten aktuálně čelí nařčení několika žen, které tvrdí, že je známý lékař sexuálně zneužil či obtěžoval. Údajné oběti se takto ozvaly poté, co se Cimický objevil na letošním seznamu osob pro státní vyznamenání. V samotném rozhovoru pak Cimický přímo hovoří o obětech znásilnění či o křivém obvinění.

reklama