reklama
CNN Prima News rozhovor

rozhovor

Výpis příspěvků ke štítku „rozhovor“

Máma stříbrného olympionika s medailí nepočítala. Lukáš mě zaskočil, přiznává Rohanová

Je jedinou ženou v Česku, která má doma manžela a syna, již získali medaile na olympijských hrách. Vodní slalomář Lukáš Rohan stříbrem z Tokia 2021 napodobil svého otce a trenéra Jiřího. Ten má ještě o jedno druhé místo více, obě získal s Miroslavem Šimkem na deblkánoi na hrách v roce 1992 v Barceloně a o čtyři roky později v Atlantě.

Sledujte ZÁZNAM 360° s Okamurou o ambicích SPD i proč se nehrne do ženění

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura patří k výrazným opozičním politikům. A neskrývá velké ambice – letos by chtěl dostat své hnutí přímo do vlády. Jak moc si věří na dvouciferný výsledek? Jak plánuje strávit léto a jaké má vztahy s dalšími opozičními politiky? A proč se příliš nehrne do ženění? Další díl speciálního vysílání 360° Pavlíny Wolfové s Tomiem Okamurou můžete sledovat živě na CNN Prima NEWS nebo přímo zde v článku od 21:20.

Sledujte ŽIVĚ Prymulu v Novém dni: Nové mutace a očkování. Jaký vývoj očekávat?

Praha je naočkovaná asi ze 70 procent, zbytek republiky za ní pokulhává. Změní to nově otevřená očkovací centra? V Česku rychle převzala nadvládu mezi mutacemi nová varianta označovaná delta. Máme se bát i po přeočkování? Nejen na to odpoví host pořadu Nový den, epidemiolog Roman Prymula. Začínáme už v 7 hodin. Sledujte nás na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Ivana nemůže nikdo vydírat, říká o Bartošovi žena. Štve ji ťukání do mobilu

„S Ivanem je každý den krásný,“ řekla ve speciálním letním vysílání pořadu 360° na CNN Prima NEWS manželka šéfa Pirátů Bartoše Lydie. Jediné, co ji trochu štve, je, že jeden z kandidátů na českého premiéra kouká u večeře do mobilu a pak tvrdí, že celou dobu vnímal. Naopak Bartoš o své partnerce řekl, že je jeho nejlepším kamarádem a může si s ní promluvit o tom, co ho zrovna tíží.

Sledujte ZÁZNAM 360° s Petrem Fialou: Politických bavičů zde máme dost, nehodlám se přidávat

Jak vypadá soukromí českých vrcholných politiků? Co si o jejich působení myslí rodina či blízké okolí, v čem spatřují své přednosti a slabiny? To vše poodhalí speciální letní seriál 360° Pavlíny Wolfové. Prvním hostem rozhovorového speciálu je šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Pořad můžete sledovat živě v pondělí od 21:20 na CNN Prima NEWS nebo zde v článku.

reklama