CNN Prima News Simona Stašová

Simona Stašová

Výpis příspěvků ke štítku „Simona Stašová“

Důležité oznámení Jiřiny Bohdalové: Doufala jsem do poslední chvíle, poslala fanouškům vzkaz

Vystupování před diváky je pro Jiřinu Bohdalovou celoživotním údělem. Nyní však přišla 91letá herečka se zásadním prohlášením. Kvůli zdravotním problémům na divadelních prknech do konce letošní sezony nevystoupí. „Do poslední chvíle jsem doufala, že představení odehrajeme, ale je poctivé říci, že se v těchto dnech necítím na stoprocentní výkon,“ vzkázala oblíbená česká herečka fanouškům.

Jsem vyždímaný jak hadr. Herce Ladislava Freje pustili z nemocnice

Osmdesátiletý herec Ladislav Frej má za sebou desetidenní hospitalizaci v pražském IKEM. Podle svých slov nebyl v ohrožení života. Před týdnem jej z nemocnice pustili a již nabírá ztracenou sílou. V pátek ještě zrušil představení s kolegyní Simonou Stašovou, do divadla by se však mohl vrátit už za dva týdny. CNN Prima NEWS řekl, jak se cítí.

Lucie Bílá pokřtila novou knihu: O smrti mámy se psalo těžko, ještě horší byly fotky

Zpěvačka Lucie Bílá před několika měsíci vydala svou třetí knihu, kvůli koronavirové pandemii ji však mohla pokřtít až nyní. Do svého divadla zpěvačka pozvala mimo svého partnera Radka Filipiho i oblíbenou herečku Simonu Stašovou. Ta se stala knižní kmotrou celého díla. V rozhovoru pro pořad ShowTime Bílá prozradila, jaká část knihy se jí psala nejhůře a jakou symboliku v jejím životě hrají motýli.