reklama
CNN Prima News Simona Stašová

Simona Stašová

Výpis příspěvků ke štítku „Simona Stašová“

Lucie Bílá pokřtila novou knihu: O smrti mámy se psalo těžko, ještě horší byly fotky

29. června 2021 12:05

Zpěvačka Lucie Bílá před několika měsíci vydala svou třetí knihu, kvůli koronavirové pandemii ji však mohla pokřtít až nyní. Do svého divadla zpěvačka pozvala mimo svého partnera Radka Filipiho i oblíbenou herečku Simonu Stašovou. Ta se stala knižní kmotrou celého díla. V rozhovoru pro pořad ShowTime Bílá prozradila, jaká část knihy se jí psala nejhůře a jakou symboliku v jejím životě hrají motýli.

EXKLUZIVNĚ: Narozeninová písnička pro Jiřinu Bohdalovou. Kdo jí ve videoklipu přeje?

1. května 2021 10:00

První máj je lásky čas, proto se CNN Prima NEWS rozhodla zahájit tento měsíc láskyplným vzkazem. V pondělí 3. května chystáme speciální vysílání k devadesátým narozeninám Jiřiny Bohdalové. A nechybí ani speciální dárek –⁠ jedinečná narozeninová píseň, kterou pro oslavenkyni složil a napsal Petr Janda a ve spolupráci s TV Prima natočil videoklip.

Síla se mi vrací velmi pomalu, říká Stašová po koronaviru. Bílá se cítí „hezky“

22. září 2020 18:05

Zlatá slavice Lucie Bílá slavnostně otevřela své divadlo. Dříve Ta Fantastika, dnes Divadlo Lucie Bílé, prošlo kompletní rekonstrukcí. Vlastní ho s bývalým manželem a otcem svého syna, ředitelem je její bratr. Dokonce zaměstnala i syna Filipa a udělala z toho tak trochu rodinný podnik. I když je v současné době situace s divadly poměrně nejistá, Bílá má velké plány.

reklama