CNN Prima News Simona Stašová

Simona Stašová

Výpis příspěvků ke štítku „Simona Stašová“

Důležité oznámení Jiřiny Bohdalové: Doufala jsem do poslední chvíle, poslala fanouškům vzkaz

12. ledna 2023 15:54

Vystupování před diváky je pro Jiřinu Bohdalovou celoživotním údělem. Nyní však přišla 91letá herečka se zásadním prohlášením. Kvůli zdravotním problémům na divadelních prknech do konce letošní sezony nevystoupí. „Do poslední chvíle jsem doufala, že představení odehrajeme, ale je poctivé říci, že se v těchto dnech necítím na stoprocentní výkon,“ vzkázala oblíbená česká herečka fanouškům.

Jsem vyždímaný jak hadr. Herce Ladislava Freje pustili z nemocnice

21. února 2022 10:01

Osmdesátiletý herec Ladislav Frej má za sebou desetidenní hospitalizaci v pražském IKEM. Podle svých slov nebyl v ohrožení života. Před týdnem jej z nemocnice pustili a již nabírá ztracenou sílou. V pátek ještě zrušil představení s kolegyní Simonou Stašovou, do divadla by se však mohl vrátit už za dva týdny. CNN Prima NEWS řekl, jak se cítí.

Lucie Bílá pokřtila novou knihu: O smrti mámy se psalo těžko, ještě horší byly fotky

29. června 2021 12:05

Zpěvačka Lucie Bílá před několika měsíci vydala svou třetí knihu, kvůli koronavirové pandemii ji však mohla pokřtít až nyní. Do svého divadla zpěvačka pozvala mimo svého partnera Radka Filipiho i oblíbenou herečku Simonu Stašovou. Ta se stala knižní kmotrou celého díla. V rozhovoru pro pořad ShowTime Bílá prozradila, jaká část knihy se jí psala nejhůře a jakou symboliku v jejím životě hrají motýli.

EXKLUZIVNĚ: Narozeninová písnička pro Jiřinu Bohdalovou. Kdo jí ve videoklipu přeje?

1. května 2021 10:00

První máj je lásky čas, proto se CNN Prima NEWS rozhodla zahájit tento měsíc láskyplným vzkazem. V pondělí 3. května chystáme speciální vysílání k devadesátým narozeninám Jiřiny Bohdalové. A nechybí ani speciální dárek –⁠ jedinečná narozeninová píseň, kterou pro oslavenkyni složil a napsal Petr Janda a ve spolupráci s TV Prima natočil videoklip.

Zpěvačka Lucie Bílá o Vánocích plnila sny. Nezapomněla na někoho?

26. prosince 2020 10:50

Někdo má rád tradiční Vánoce doma, někdo vyráží na chatu a někdo zase za exotikou. Nejkrásnější jsou ale vždy v kruhu rodinném s lidmi, které milujeme. Jinak to nemají ani celebrity včetně zpěvačky Lucie Bílé. Kde česká popová královna letos nasávala kouzlo Vánoc? Dala přednost klasice, nebo vyrazila jako někteří její kolegové ze showbusinessu za exotikou?