CNN Prima News smrt dítěte

smrt dítěte

Výpis příspěvků ke štítku „smrt dítěte“

Svědek popsal detaily pádu letadla, kdy zemřela 5letá dívka. Formace způsobila hrůzu již dřív

Hrozná scéna, na kterou se těžko zapomíná, popsal svědek sobotní tragédii, při které hořící část letadla formace Frecce Tricolori (Tříbarevné šípy) zabila pětiletou dívku. Nejedná se o první nehodu, za kterou skupina stála. Před pětatřiceti lety se tři letouny slavného italského akrobatického týmu zřítily a způsobily nejtragičtější nehodu, ke které kdy na leteckých přehlídkách došlo. Informoval o tom deník Bild.

Husky usmrtil tříměsíční holčičku. Její rodiče vyvázli s podmínkou, za psa nesli odpovědnost

Soud ve Spojeném království udělil podmíněný trest rodičům tříměsíční holčičky, která utrpěla smrtelná zranění po útoku jednoho ze psů, které pár cvičil na závody se spřeženími, informoval web The Mirorr. Tragédie nastala, když se snažili umístit své psy husky zpět do klece a nepodařilo se jim dostatečně zabezpečit jednu z fenek. Ta uprchla a zaútočila na kočárek, v němž dítě leželo.

Držel jsem mu hlavičku, všude byla krev. Svědek popsal snahu o záchranu chlapečka v Mostě

Desítky plyšáků, svíčky i dojemné vzkazy. Před 14. Základní školou v Mostě se rozrůstá improvizované pietní místo za mrtvého chlapce, který se o víkendu stal obětí šarvátky mezi dvěma muži. „Konflikt se odehrál mezi dvěma muži, přičemž jeden z nich měl v náručí malé dítě. To při potyčce utrpělo bodnořezné zranění, jemuž i přes veškerou snahu zdravotníků o jeho záchranu na místě podlehlo,“ uvedl krajský mluvčí policie Kamil Marek s tím, že podezřelého, 31letého muže, zadržel policista ve svém volnu.

Tragédie v Mostě. Muž měl zaútočit nožem na otce se synem v náručí, pobodané dítě zemřelo

Aktualizováno

Policisté v Mostě prověřují sobotní úmrtí dítěte v ulici Rozmarýnová. V souvislosti s případem zadrželi dvě osoby. Podle informací CNN Prima NEWS zemřel po útoku nožem zhruba čtyřletý chlapec. „Na místě probíhá rozsáhlá pátrací akce k nalezení předmětů, jež mohou mít s incidentem souvislost,“ sdělila policie v neděli na Twitteru.