reklama
CNN Prima News smrtelná nehoda

smrtelná nehoda

Výpis příspěvků ke štítku „smrtelná nehoda“

Hrozivý počet nehod na Olomoucku. Řidič u Přerova narazil do stromu, oživovali ho marně

7. prosince 2021 09:23

Na Přerovsku zemřel třiačtyřicetiletý řidič, z dosud neznámých příčin narazil osobním autem do stromu. Nehoda se stala v pondělí vpodvečer mezi Horní Moštěnicí a Přestavlky, okolnosti nehody policie vyšetřuje. V Olomouckém kraji jde letos o 37. oběť dopravních nehod, jen za listopad zemřelo na silnicích v kraji pět lidí.

Řidiče museli vystříhat, oživovali ho marně. Na Českolipsku mu nedal přednost sypač

6. prosince 2021 08:45
Aktualizováno

Na silnici I/9 u Sosnové na Českolipsku zemřel v pondělí ráno senior za volantem osobního auta. Narazil do sypače, který vjížděl z vedlejší silnice a nedal mu přednost. Muž na místě svým zraněním podlehl, řekla ČTK českolipská policejní mluvčí Ivana Baláková. Okolnosti nehody policie vyšetřuje. Kvůli nehodě byla na několik hodin uzavřena silnice I/9 u Sosnové.

Tragická nehoda dvou dodávek uzavřela Pražský okruh, jeden člověk zemřel

22. září 2020 13:48
Aktualizováno

Pražský okruh v úterý po poledni uzavřela na 79. kilometru za sjezdem z D1 ve směru na letiště tragická dopravní nehoda. Podle informací středočeských hasičů se tam srazily dvě dodávky s vlekem. Provoz byl před 14:00 uvolněn jedním jízdním pruhem a dosud není plně obnoven, řekla před 16:00 mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

reklama