CNN Prima News smrtelná nehoda

smrtelná nehoda

Výpis příspěvků ke štítku „smrtelná nehoda“

Kde žraloci útočí nejvíce? Na „hlavní pláži kousanců“ je napadení 10krát pravděpodobnější

17. července 2022 18:42

V letošním roce bylo zatím zaznamenáno 39 útoků žraloka na člověka, nejméně šest z nich bylo smrtelných. To přibližně odpovídá statistikám z let minulých. Odborníci se shodují, že nevyprovokované útoky těchto predátorů na lidi jsou poměrně vzácné. Existuje ale pláž, kde je pravděpodobnost napadení žralokem desetkrát vyšší než jinde. Letos už na floridské New Smyrna Beach zaznamenali tři útoky.

Žena Jelínka z Luneticu promluvila o smrtelné nehodě: Nebyl vidět, skočil nám pod kola

19. května 2022 17:01

Manželka člena kapely Lunetic Václava Jelínka se vyjádřila k sobotní smrtelné nehodě, při které na dálnici u Mladé Boleslavi zahynul 45letý chodec. Marcela Jelínková při děsivé srážce seděla na sedadle spolujezdce. Muž, který jim vběhl pod kola auta, byl černě oblečený a podle Jelínkové se srážce nedalo zabránit. Svého manžela následně pochválila za hrdinský počin, protože se snažil zraněného přivést zpět k životu. O dechové zkoušce s výsledkem 0,4 promile alkoholu v krvi se ale nezmínila.

Hrozivý počet nehod na Olomoucku. Řidič u Přerova narazil do stromu, oživovali ho marně

7. prosince 2021 09:23

Na Přerovsku zemřel třiačtyřicetiletý řidič, z dosud neznámých příčin narazil osobním autem do stromu. Nehoda se stala v pondělí vpodvečer mezi Horní Moštěnicí a Přestavlky, okolnosti nehody policie vyšetřuje. V Olomouckém kraji jde letos o 37. oběť dopravních nehod, jen za listopad zemřelo na silnicích v kraji pět lidí.

Řidiče museli vystříhat, oživovali ho marně. Na Českolipsku mu nedal přednost sypač

6. prosince 2021 08:45
Aktualizováno

Na silnici I/9 u Sosnové na Českolipsku zemřel v pondělí ráno senior za volantem osobního auta. Narazil do sypače, který vjížděl z vedlejší silnice a nedal mu přednost. Muž na místě svým zraněním podlehl, řekla ČTK českolipská policejní mluvčí Ivana Baláková. Okolnosti nehody policie vyšetřuje. Kvůli nehodě byla na několik hodin uzavřena silnice I/9 u Sosnové.