reklama

Soči

Výpis příspěvků ke štítku „Soči“

Zázračný příběh Moravce: V 10 letech trpěl na vozíku, pak spustil biatlonový boom

15. března 2021 14:01

Bylo to poměrně zvláštní sbohem Ondřeje Moravce, velikána českého biatlonu. Skrze střeleckou mizérii Lucie Charvátové ve smíšené štafetě dvojic hrozilo, že české duo bude předjeto o kolo a předčasně staženo ze závodu v Novém Městě na Moravě. Naštěstí se tak nestalo. Rozloučil se muž, jenž dosáhl velkých věcí i přes to, že mu osud do cesty postavil pořádnou překážku, která rozhodně nenasvědčovala tomu, že jednou bude Moravec na olympiádě sbírat medaile a stane se miláčkem národa.

Muž chtěl odcestovat se svým krokodýlem do tepla. Policie mazlíčka zabavila

11. října 2020 09:01
Aktualizováno

S netradičním dotazem přišel na ruskou policejní stanici ve Vologodské oblasti tamní obyvatel. Chtěl požádat o povolení odcestovat do letoviska Soči. Když se ho strážníci zeptali, proč chce zrovna na pobřeží Černého moře, muž odpověděl, že „jeho kamarádovi je zima“, otevřel tašku a z ní vylezl dvoumetrový krokodýl. O všem informoval vládní deník Rossijskaja gazeta.

Děsivé chvíle v Soči: Formuli pohltily plameny, závodník děkoval za bezpečnostní prvky

27. září 2020 17:45

Pilotování formule je bezesporu riskantní povolání. O tom, jak blízko smrti se při něm závodník může ocitnout, se přesvědčili dva jezdci seriálu F2. Na okruhu v Soči se ve vysoké rychlosti střetli Luca Ghiotto s Jackem Aitkenem a nekontrolovatelně zamířili do bariéry. Vůz prvně jmenovaného pohltily plameny a zbyly z něj jen trosky. Oba jezdci jako zázrakem vyvázli z nehody bez jakéhokoliv zranění.

reklama