reklama

Soči

Výpis příspěvků ke štítku „Soči“

Zázračný příběh Moravce: V 10 letech trpěl na vozíku, pak spustil biatlonový boom

Bylo to poměrně zvláštní sbohem Ondřeje Moravce, velikána českého biatlonu. Skrze střeleckou mizérii Lucie Charvátové ve smíšené štafetě dvojic hrozilo, že české duo bude předjeto o kolo a předčasně staženo ze závodu v Novém Městě na Moravě. Naštěstí se tak nestalo. Rozloučil se muž, jenž dosáhl velkých věcí i přes to, že mu osud do cesty postavil pořádnou překážku, která rozhodně nenasvědčovala tomu, že jednou bude Moravec na olympiádě sbírat medaile a stane se miláčkem národa.

Muž chtěl odcestovat se svým krokodýlem do tepla. Policie mazlíčka zabavila

Aktualizováno

S netradičním dotazem přišel na ruskou policejní stanici ve Vologodské oblasti tamní obyvatel. Chtěl požádat o povolení odcestovat do letoviska Soči. Když se ho strážníci zeptali, proč chce zrovna na pobřeží Černého moře, muž odpověděl, že „jeho kamarádovi je zima“, otevřel tašku a z ní vylezl dvoumetrový krokodýl. O všem informoval vládní deník Rossijskaja gazeta.

Děsivé chvíle v Soči: Formuli pohltily plameny, závodník děkoval za bezpečnostní prvky

Pilotování formule je bezesporu riskantní povolání. O tom, jak blízko smrti se při něm závodník může ocitnout, se přesvědčili dva jezdci seriálu F2. Na okruhu v Soči se ve vysoké rychlosti střetli Luca Ghiotto s Jackem Aitkenem a nekontrolovatelně zamířili do bariéry. Vůz prvně jmenovaného pohltily plameny a zbyly z něj jen trosky. Oba jezdci jako zázrakem vyvázli z nehody bez jakéhokoliv zranění.

reklama