reklama
CNN Prima News soutěž

soutěž

Výpis příspěvků ke štítku „soutěž“

Soutěžte se Showtimem o dvoudenní pobyt pro dva v hotelu Aqualand Inn

Showtime společně se sponzorem pořadu Aqualand Moravia si pro vás připravili další soutěž. Zůstali jste přes léto v Česku? To jste udělali dobře. A aby se vám tu lépe trávil čas, tak dávejte pozor. Jeden z vás může vyhrát dvoudenní pobyt pro dvě osoby v hotelu Aqualand Inn včetně snídaně. Součástí balíčku je vstup do zábavního areálu Aqualand Moravia, wellness Forum Romanum a Pálava wellness. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Soutěžte se Showtimem o knihy Sandry Pogodové

Což trochu upustit páru a užít si čistokrevnou nálož zábavy v papírové podobě? Máme pro vás soutěž o knihy Sandry Pogodové Hoď se do pogody a Buď v pogodě. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Soutěžte se Showtimem o knihu Pane prezidente...

Rádi se začtete do odlehčené literatury, která ale může nést i hlubší myšlenku? Pak máme soutěž právě pro vás! Zahrajeme si o knihu Pane prezidente... –⁠ napsal třeťák. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už stačí počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Soutěžte se Showtimem o dresy české reprezentace

Fanoušci, pozor. Český nároďák čeká zítra čtvrtfinále, a tak jsme si pro 10 z vás připravili něco, bez čeho se neobejdete. Showtime společně s partnerem Fortuna si pro Vás připravili soutěž. Vyhrávat můžete dresy české reprezentace, které dodal hrdý partner Fortuna. A co pro to udělat? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pak už stačí počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Soutěžte se Showtimem o balíček produktů značky Vuch

Showtime společně s partnerem Vuch si pro vás připravili krásnou soutěž. Dámy, pozor! Vyhrávat můžete balíček produktů od české společnosti Vuch, který obsahuje stylovou kabelku, peněženku, hodinky a brýle. Co proto udělat? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pak už stačí počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Soutěžte se Showtimem o pobyt pro dva ve Spa Aphrodite Rajecké Teplice

Showtime společně se sponzorem mají pro vás připravené dvě noci pro dvě osoby ve Spa Aphrodite Rajecké Teplice na Slovensku. Součástí balíčku jsou kromě ubytování s polopenzí v Aphrodite Palace také volné vstupy do termálních bazénů, fitness nebo saunového světa Natural Spa včetně saunových rituálů. To vše v hodnotě více než 600 euro. Co proto udělat? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pak už stačí počkat a mít trochu toho štěstíčka.

reklama