reklama
CNN Prima News soutěž

soutěž

Výpis příspěvků ke štítku „soutěž“

Vánoční cesta - Soutěžte o poukázku na nákup v prodejnách Pepco v hodnotě 500 ,- Kč

2. prosince 2021 20:00

Vánoční cesta má už za sebou čtyři soutěžní dny. A jdeme na další. Dnes soutěžíme o poukázku na nákup v prodejnách Pepco v hodnotě 500,- Kč, kterou jsme si pro jednoho z vás právě se společností Pepco připravili. Stačí, když se přihlásíte, odpovíte správně na soutěžní otázku a budete mít trochu toho potřebného štěstí. Držíme vám palce.

Soutěžte se Showtimem a Naturevií o poukaz v hodnotě 3000 Kč na produkty Naturevia

22. listopadu 2021 19:54

Kašle a smrká kdekdo. Nachlazení a podzimní virózy se rychle šíří. Je nejvyšší čas pořádně posílit obranyschopnost. Showtime společně s partnerem Naturevia si připravili soutěž. Tři z vás můžou vyhrát poukázku v hodnotě 3 000 Kč na nákup produktů od Naturevia. Například nakopávače imunity, jako jsou ImunoHelp nebo třeba laktobacily a ostropestřec. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Vyhrajte luxusní zájezd pro dva na MALEDIVY s cestovní kanceláří Čedok

9. listopadu 2021 05:30

Soutěžte s námi o zájezd v hodnotě přes 70 000,- Kč pro dva a vyrazte s Čedokem přímými lety z Prahy do romantického ráje na Maledivách. Pro jednoho šťastlivce máme totiž dvě zpáteční letenky a týdenní pobyt s plnou penzí v hotelovém resortu u jednoho z nejkrásnějších korálových útesů se 400 druhy ryb a vodních živočichů. Poletíte tak na svou vysněnou dovolenou na palubě dálkového letadla bez mezipřistání z Letiště Václava Havla Praha už 23. listopadu 2021 zcela zdarma. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a SDÍLET SOUTĚŽ NA FACEBOOKU! A ostatní, na které se štěstí neusměje, mohou vybírat z dalších skvělých nabídek zájezdů u nejstarší cestovní kanceláře u nás.

reklama