CNN Prima News soutěž

soutěž

Výpis příspěvků ke štítku „soutěž“

Vyhrajte rodinné vstupenky a dárkové poukazy do BRuNO family parku v hodnotě 8 990,- Kč

20. listopadu 2022 07:00

Zda se vám, že podzimní počasí a brzké stmívání vám a vašim ratolestem ubere nějakou zábavu a radost? My si to nemyslíme! Přichystali jsme si pro vás totiž společně s BRuNO family parkem soutěž o 10 rodinných poukazů v hodnotě 899,- do herního rodinného centra, které vám umožní zapomenout na podzimní počasí a šero. Tak na co čekáte? Soutěžíme!

Schwarzenberg hodnotí kandidáty na Hrad. Co je problémem Pavla, Nerudové či Fischera?

10. listopadu 2022 08:36

Prezidentskou volbu sám zažil, může tak hodnotit aktuálně největší favority v boji o Pražský hrad. Řeč je o exministru zahraničí a bývalém prezidentském kandidátovi Karlu Schwarzenbergovi (TOP 09). Ten na sociálních sítích popsal své názory na kvarteto, ze kterého pravděpodobně vzejde nový prezident – expremiér Andrej Babiš (ANO), generál Petr Pavel, bývalá rektorka Mendelovy univerzity v Brně Danuše Nerudová a senátor Pavel Fischer (nez.). Zbytek kandidátů podle něj jen „soutěží pro soutěž samu“.

Peklo na jazyku: Muž z Mělnicka pěstuje nejpálivější chilli papričky světa

6. listopadu 2022 23:46

Češi doslova propadli pěstování chilli paprik. Počet pěstitelů se neustále navyšuje a rozšiřuje se i komunita lidí, kteří si libují v extrémně pálivých pokrmech. Přeborník, který díky své odolnosti vůči pálivosti dokonce sbírá metály, bydlí na Mělnicku. A redaktor CNN Prima NEWS si na vlastní ústa vyzkoušel, co znamená pořádné peklo na jazyku.

Vyhrajte voucher na ubytování v hotelu sítě OREA dle vlastního výběru v hodnotě 5000,- Kč

6. listopadu 2022 06:37

Ať je venku teplo nebo zima, na hotelu může být vždycky PRIMA. A s tím souvisí i naše soutěžní otázka v rámci vysílání pořadu Prima Česko. Můžete totiž vyhrát voucher na ubytování v hotelu sítě OREA dle vlastního výběru v hodnotě 5 000,- Kč. Uplatnit voucher můžete až do 30. 5. 2023. Co proto ale musíte udělat? Samozřejmě správně odpovědět na soutěžní otázku níže. Tak neváhejte a soutěžte!

Vyhrajte vstupenky do největšího muzea minerálů a drahých kamenů v ČR

30. října 2022 09:58

Věděli jste, že největší a nejrozmanitější sbírka vystavených minerálů v Evropě se nachází ve Dvoře Králové nad Labem? Najdete tam například výtah vykládaný pravými broušenými granáty nebo jednu z nejvyšších ametystových věží na světě. A deset z vás se tam může vypravit, protože rozdáváme lístky! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a jste ve hře.

Vyhrajte jeden z pěti poukazů na program "Škola čepování Pilsner Urquell"

25. září 2022 07:51

Jste milovníci piva? Pak pro vás máme něco, co vás rozhodně bude zajímat. Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte jeden z pěti poukazů na 3,5 hodinový program "Škola čepování Pilsner Urquell". Program zahrnuje prohlídku autentických prostor pivovaru Plzeňský Prazdroj, kde se ležák Pilsner Urquell vyrábí od roku 1842. Druhou částí programu je škola čepování pod vedením pivovarského odborníka, během které se vaši přátelé naučí, jak správně pivo čepovat, dozví se spoustu zajímavostí o pivě a bude vás čekat malé občerstvení.