reklama
CNN Prima News společnost

společnost

Výpis příspěvků ke štítku „společnost“

Vévodkyně Meghan chce prorazit s vlastním animovaným seriálem. Prozradila, o čem bude

Manželka britského prince Harryho Meghan se chystá prorazit do světa kinematografie. Pro celosvětovou platformu Netflix chystá animovaný seriál, který nese pracovní název „Pearl“ (Perla). Produkci zajistí společnost Archewell Productions, kterou manželský pár založil. Oznámení o chystaném rodinném seriálu přišlo po více než měsíci od vydání první dětské knihy vévodkyně ze Sussexu – „The Bench“ (Lavička).

Trable s elektromobily. Ekologická likvidace nejmodernějších aut zabere hodiny

Ekologická recyklace vyřazených automobilů je dnes skvěle zvládnutý proces, který recyklační společnosti už nijak nepřekvapí. Zástupce jedné z nich však prozradil, že starou Škodu 120 zvládli dříve rozebrat za pouhou hodinu. Problémem ale prý začínají být moderní auta, zejména pak elektromobily, s jejichž likvidacemi si nikdo neví rady. Je tedy elektromobilita opravdu tou správnou cestou?

Ztloustli jste v lockdownu? Pomůže 30 minut intenzivní chůze, radí obezitolog

Kondice Čechů se kvůli lockdownu zhoršila. Máme méně pohybu, což negativně ovlivňuje i naši psychiku. Obezitolog z Všeobecné fakultní nemocnice Martin Matoulek volá po tom, aby vláda otevřela venkovní sportoviště, například tenis podle něj není rizikový pro přenos covidu. Matoulek v rozhovoru pro CNN Prima NEWS také řekl, že lidem pomůže i 30 minut intenzivní chůze denně.

reklama