CNN Prima News spolubydlící

spolubydlící

Výpis příspěvků ke štítku „spolubydlící“

Ženě trčely kosti ven, pomalu umírala. Spolubydlící sanitku nezavolal, bál se poplatku

4. května 2022 20:02

Policisté na Českolipsku obvinili 55letého muže ze Slovenska z neposkytnutí pomoci, hrozí mu až dva roky vězení. Jeho spolubydlící zemřela, když tři týdny u něj doma pobývala s neléčenou a velmi bolestivou otevřenou zlomeninou krčku ramene. Pomoc muž své krajance nepřivolal, i když se její stav zhoršoval, protože neměla v Česku zdravotní pojištění. Muž se bál, že by musel výjezd platit za ženu, uvedla na webu policie regionální mluvčí Ivana Baláková.

Další rána pro Zagorovou: Zemřela její dlouholetá přítelkyně, oblíbená divadelní herečka

6. října 2021 18:07

Zpěvačka Hana Zagorová zažívá těžké období. Po prodělaní covidu jí doprovázely zdravotní komplikace, kvůli kterým nakonec minulý týden zkolabovala. Dosud je ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Manžel Štefan Margita ani přátelé ji nechtějí rozrušovat, a tak jí zřejmě ještě neinformovali o smrti její přítelkyně – herečky Daniely Píchové. Společně chodily na JAMU a byly spolubydlící. Jejich přátelství trvalo téměř 60 let.

Žena si vzala muže, který byl odsouzen za vraždu jejího bratra. Opravdu ho miluji, říká

12. srpna 2021 08:39

Crystal Strausová z Ohia se během skromného svatebního obřadu provdala o víkendu za muže, který byl odsouzen za vraždu jejího nevlastního bratra. Zamilovaní si své ano řekli v době, kdy se její novopečený manžel John Tiedjen nachází v domácím vězení a čeká na obnovení soudního procesu. „Opravdu ho miluji. Kdybych ho nemilovala, nebyla bych s ním,“ uvedla podle webu New York Post Strausová.

Zabít jsem ho nechtěl, hájil se muž, který ubodal spolubydlícího. Odpyká si 17 let

19. května 2021 11:37

Za ubodání spolubydlícího si 43letý Róbert Rác odpyká 17 let ve vězení. Trest mu ve středu potvrdil odvolací soud. Muž se k činu přiznal. Tvrdil však, že svého o 11 let staršího přítele zabít nechtěl. Proti prvoinstančnímu rozsudku se proto odvolal a požadoval nižší trest. Pražský vrchní soud však jeho odvolání zamítl. Muž byl za podobné jednání již jednou odsouzen.

Muž se přiznal k ubodání spolubydlícího, zabít ho prý nechtěl. Dostal 17 let vězení

4. března 2021 18:01

Soud ve čtvrtek udělil třiačtyřicetiletému Róbertu Rácovi, který podle obžaloby loni v létě ubodal spolubydlícího, sedmnáctiletý trest vězení. Muž se k činu přiznal. Tvrdil však, že svého o 11 let staršího přítele zabít nechtěl. Ponechal si proto lhůtu pro případné odvolání stejně jako státní zástupce. Kvůli tomu, že byl již jednou za podobný čin odsouzen, hrozil Rácovi i výjimečný trest.