CNN Prima News Stan Kroenke

Stan Kroenke

Výpis příspěvků ke štítku „Stan Kroenke“

Křetínský je v Premier League velkým hráčem. Má větší jmění než majitel Liverpoolu

14. listopadu 2021 08:12

Daniel Křetínský se pustil do něčeho, co zatím žádný Čech neudělal. Investoval své peníze do fotbalového klubu z pravděpodobně nejlepší ligy na světě. West Ham United je zcela jiná dimenze než Sparta Praha, byť i ta ho za poslední roky stála víc než dost. Je možná trochu překvapující, že 46letý podnikatel na tom z hlediska majetku není ani v luxusním světě Premier League mezi vlastníky týmů vůbec špatně.

Arsenal tápe a fanoušci si po fiasku přejí další prohry. Proč se ke klubu otáčejí zády?

14. srpna 2021 19:37

Roky, kdy byl londýnský Arsenal jedním z největších postrachů fotbalových klubů po celé Evropě, jsou už řadu let pryč. Fanouškům slavného celku pomalu dochází trpělivost. Natěšení na dlouho očekávané lepší výkony jim zhatil hned první zápas nové sezony. Velkoklub překvapivě nestačil na nováčka z Brentfordu a příznivci „The Gunners“ se doslova těší na další zaváhání. Vidí to jako jednu z cest, jak rozhoupat vedení k vyhazovu trenéra Mikela Artety.

Nechtění Američané v Premier League. My určujeme, kdy budete hrát, vzkazují fanoušci

3. května 2021 16:39

Chvilková účast v projektu Superliga způsobila třesk, který zdaleka neskončil vystoupením dotčených klubů. Zlobu fanoušků schytávají zejména američtí majitelé Arsenalu Londýn a Manchesteru United. Příznivci „rudých ďáblů“ v neděli protestovali přímo na ploše stadionu Old Trafford. Poselství za poměrně dramatických okolností bylo zřejmé – upřednostnění chamtivosti nad samotným sportem a zájmem fanouškovské komunity je nepřijatelné.

Zůstávám, říká i přes obří tlak majitel Arsenalu. Klub by chtěl koupit otec Spotify

28. dubna 2021 12:22

Účast na projektu jménem Superliga nechtějí fanoušci klubu jen tak odpustit. Ačkoliv Arsenal stejně jako ostatní týmy z evropské soutěže několik desítek hodin po oznámení jejího vzniku vycouval, příznivci se zlobí, že se jejich milovaní Gunners do něčeho tak zpackaného vůbec namočili. Hromosvodem negativna je americký majitel Stan Kroenke a jeho skupina Kroenke Sports Enterprises. Ačkoliv by si to mnozí přáli a zájemci o koupi Arsenalu by tu byli, Kroenke odchod neplánuje.