CNN Prima News Star Trek

Star Trek

Výpis příspěvků ke štítku „Star Trek“

Star Wars slaví 45 let. V zaprášené legendě mohl hrát Nicholson, málem ale nevznikla

25. května 2022 16:46

Přesně před 45 lety se na plátnech kin poprvé objevili Luke Skywalker, Darth Vader či mistr Yoda, spolu s nimi i celý fascinující svět Star Wars. Pavel Klimeš je šéfredaktor českého webu, který se fenoménu oblíbených vesmírných příběhů dlouhodobě věnuje. Přátelé mu přezdívají chodící encyklopedie, v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vypráví třeba o tom, jakým zázrakem se k jedné z hlavních rolí dostal Harrison Ford.

Exkluzivní premiéra klipu Ivany Korolové. Vznikal dost netradičně, popsala zpěvačka

23. března 2021 10:22

„Setkala jsem se s moc pěknou kritikou, ale pěvecké začátky byly velmi těžké,“ svěřila se ve vysílání pořadu Nový den herečka a zpěvačka Ivana Korolová. V úterý 23. března uvede na svém YouTube kanálu nový videoklip k písni ZONA 200. Zhlédnout první minutu nového klipu jste mohli i ve vysílání CNN Prima NEWS a nyní i v tomto článku.

Vývoj vakcíny proti koronaviru bude největší operací od projektu atomové bomby, tvrdí Trump

16. května 2020 14:06

Spojené státy by mohly mít vakcínu proti COVID-19 do konce tohoto roku, možná i dříve, prohlásil americký prezident Donald Trump. USA podle něj momentálně zvažují čtrnáct očkovacích látek, které vykazují slibné výsledky. Projekt americké vlády na vývoj očkovací látky určené k zastavení současné pandemie je podle něj největší operací od dob projektu Manhattan, v rámci kterého USA za druhé světové války vyvinuly první atomovou bombu.