reklama
CNN Prima News Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí

Výpis příspěvků ke štítku „Staroměstské náměstí“

Hlava na hlavě bez roušek a rozestupů. Lidé oslavili Mikuláše na přeplněném Staromáku

6. prosince 2020 12:59

Přestože letos byly oslavy Mikuláše na mnoha místech Česka zrušeny či omezeny, lidé v Praze si je během sobotního večera vyrazili neoficiálně užít na Staroměstské náměstí. Při té příležitosti se podívali na nasvícený vánoční strom a u otevřených stánků si dali svařák či punč. Během toho ale porušovali hned několik opatření, nedodržovali rozestupy a často ani neměli roušky.

Bezohlední idioti i cesta do pekel. Známé osobnosti odsuzují demonstraci v Praze

18. října 2020 23:21

Známé osobnosti odsuzují nedělní demonstraci v Praze na Staroměstském náměstí. Té se zúčastnili mimo jiné fotbaloví a hokejoví fanoušci, kteří nesouhlasí s vládními protikoronavirovými opatřeními. Protestovat jich dorazilo kolem dvou tisíc. Kromě toho, že nedodržovali hygienická opatření, zhruba 400 chuligánů brutálně napadlo policii. Akt odsuzují členové vlády i opozice.

Demonstrace ultras v Praze: Zaručili se nám, že nebudou výtržnosti, tvrdí organizátor

17. října 2020 20:12

Policie se chystá povolat do Prahy stovky svých příslušníků kvůli protestu proti vládním opatřením na Staroměstském náměstí. Na Twitteru to uvedl policejní prezident Jan Švejdar. K akci se v týdnu připojili i sportovní hooligans různých klubů napříč republikou, kteří slíbili, že pro tuto chvíli odloží vzájemnou rivalitu stranou. Jen slávističtí ultras se nepřipojí.

Čeští ultras: S fanoušky budou protestovat i normální lidi. Policie je v pohotovosti

16. října 2020 22:26

Pražská policie připravuje bezpečnostní opatření v souvislosti s protestem sportovních fanoušků, kteří se chystají v neděli na pražském Staroměstském náměstí demonstrovat proti „zmatečným vládním nařízením“. Ta jsou podle nich oznamována jako na běžícím páse, bez jakýchkoliv podkladů, a většina lidí nemá možnost se jim přizpůsobit.

Protesty už i v Praze: Stovky lidí demonstrovaly proti policejnímu násilí a rasismu

6. června 2020 18:12

Stovky převážně mladých lidí protestovaly na Staroměstském náměstí v Praze proti policejnímu násilí a rasismu. Později se část demonstrantů vydala na pochod k americké ambasádě. Mezi účastníky byla hojně slyšet angličtina a polština. Organizátoři akce už na začátku všem zdůraznili, že nebudou akceptovat žádné násilí a výtržnosti.

reklama