reklama
CNN Prima News Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí

Výpis příspěvků ke štítku „Staroměstské náměstí“

Hlava na hlavě bez roušek a rozestupů. Lidé oslavili Mikuláše na přeplněném Staromáku

Přestože letos byly oslavy Mikuláše na mnoha místech Česka zrušeny či omezeny, lidé v Praze si je během sobotního večera vyrazili neoficiálně užít na Staroměstské náměstí. Při té příležitosti se podívali na nasvícený vánoční strom a u otevřených stánků si dali svařák či punč. Během toho ale porušovali hned několik opatření, nedodržovali rozestupy a často ani neměli roušky.

Bezohlední idioti i cesta do pekel. Známé osobnosti odsuzují demonstraci v Praze

Známé osobnosti odsuzují nedělní demonstraci v Praze na Staroměstském náměstí. Té se zúčastnili mimo jiné fotbaloví a hokejoví fanoušci, kteří nesouhlasí s vládními protikoronavirovými opatřeními. Protestovat jich dorazilo kolem dvou tisíc. Kromě toho, že nedodržovali hygienická opatření, zhruba 400 chuligánů brutálně napadlo policii. Akt odsuzují členové vlády i opozice.

Demonstrace ultras v Praze: Zaručili se nám, že nebudou výtržnosti, tvrdí organizátor

Policie se chystá povolat do Prahy stovky svých příslušníků kvůli protestu proti vládním opatřením na Staroměstském náměstí. Na Twitteru to uvedl policejní prezident Jan Švejdar. K akci se v týdnu připojili i sportovní hooligans různých klubů napříč republikou, kteří slíbili, že pro tuto chvíli odloží vzájemnou rivalitu stranou. Jen slávističtí ultras se nepřipojí.

reklama