CNN Prima News Strakonice

Strakonice

Výpis příspěvků ke štítku „Strakonice“

Středočeským krajem se prohnaly divoké bouřky. Lámaly stromy, přerušily i tradiční pouť

24. července 2022 10:09

Na silnici z Mníšku pod Brdy u Prahy ve směru na Kytín v sobotu večer popadalo po bouřce asi 20 stromů, zatím se je nepodařilo odstranit, a tak úsek bude uzavřen zhruba do pondělního dopoledne. Středočeští hasiči měli v noci na neděli kvůli bouřce jednotky výjezdů, vyplývá to z informací mluvčí krajských hasičů a policejní mluvčí.

Usnul, tak mu opilí kamarádi zapálili kalhoty. Mělo to vypadat, že se pomočil, hájí se

31. prosince 2021 15:25

V polovině srpna vzbudila spícího mladíka ve vlaku ukrutná bolest. Jeho přátelé, kteří se s ním vraceli z koncertu v Českých Budějovicích, mu z legrace nastříkali sprej na rozkrok. Mělo to vypadat, že se pomočil. Jeden následně škrtl zapalovačem a oblečení na spícím mladíkovi chytlo. Výsledek znaleckého posudku zněl jasně: mladému muži byla způsobena těžká újma na zdraví. Kamarádi tak nyní stanou před soudem.

Soutěžte se CNN Prima NEWS o nejlepší vánoční strom. Vyhraje ten z vaší obce?

12. prosince 2021 22:54

Vánoce se blíží, a tak redakce CNN Prima NEWS připravila velkou sváteční anketu. Hledáme ten nejlepší vánoční stromek z celého Česka. Ukažte nám, jak jste nazdobili vánoční stromek právě ve vaší obci. Vybereme deset nejzajímavějších a vy pak budete hlasovat, který stromek z náměstí, návsí nebo zahrad je ten nejlepší. Své fotky posílejte na e-mailovou adresu stromky@iprima.cz.