CNN Prima News střelec

střelec

Výpis příspěvků ke štítku „střelec“

Střelec z kurdského centra v Paříži promluvil o důvodech masakru. Skončil na psychiatrii

24. prosince 2022 10:41

Při protestu kurdské menšiny v Paříži propukly potyčky mezi policií a demonstranty. Byly zapáleny auta i popelnice. Protestující na policisty házeli různé předměty, ti použili slzný plyn. Demonstranti se střetli s policií také v Marseille. Protest se uskutečnil v reakci na páteční střelbu u kurdského komunitního centra, při kterém útočník zabil tři Kurdy. Útočníka v sobotu kvůli špatnému zdravotnímu stavu propustili z vazby, píše AFP.

Kolegyni polil kyselinou, pak zastřelil úřednici. Dvořák stráví zbytek života za mřížemi

5. prosince 2022 11:47

Osmašedesátiletý Jiří Dvořák z Prahy stráví zbytek života ve vězení. Doživotní trest mu v pondělí potvrdil pražský vrchní soud, který zamítl jeho odvolání. Bývalý letecký konstruktér spáchal loni násilné trestné činy vůči několika ženám, jimž se mstil za domnělá příkoří. Jeho skutky vyvrcholily zastřelením zaměstnankyně úřadu práce, která mu dříve nepřiznala podporu.

Poslední hodiny střelce z Bratislavy: Nenávistné zprávy, hádka s rodiči i výměna zbraně

15. října 2022 12:13

Středeční incident v Zámecké ulici v Bratislavě otřásl celým Slovenskem. Teprve 19letý student gymnázia tam před barem Teplárna zastřelil dva muže. Poté se vrátil domů a byl aktivní i na sociálních sítích. Svůj krvavý čin pak ukončil sebevraždou. Slovenský deník Nový čas přináší podrobný popis toho, co se v onen tragický večer událo.

Británii šokovala smrt malé Olivie. Útočník ji zastřelil v domě přímo před zraky matky

24. srpna 2022 13:41

Velká Británie je v šoku ze smrti 9leté holčičky, kterou v liverpoolském domě zabil zatím neznámý střelec. Ten rovněž postřelil její matku. K tragické události došlo zřejmě nešťastnou náhodou. Do bytu nejdříve násilím vtrhnul neznámý muž, kterého jiný muž se zbraní pronásledoval a střílel po něm už na ulici. Střelec pokračoval v palbě i uvnitř domu, nehledě na 9letou Olivii a její matku. Obě zasáhl, dívku smrtelně. Policie oznámila, v souvislosti s incidentem zadržela jednoho podezřelého.

Střelba v nákupním centru v Kodani: Mladík zabil tři lidi, další tři bojují o život

3. července 2022 19:28
Aktualizováno

Nedělní střelba v kodaňském nákupním centru má tři oběti, tři zranění jsou v kritickém stavu, oznámil šéf policie Sören Thomassen. Podezřelý 22letý muž dánské národnosti, kterého krátce po činu policie zadržela, byl obviněn z vraždy. Policie už v neděli informovala o mrtvých a zraněných, počty ale neuvedla.

Střelba v oklahomské nemocnici: Policie hlásí oběti a zraněné. Mrtvý je i útočník

2. června 2022 01:35
Aktualizováno

Neznámý útočník vyzbrojený puškou a pistolí ve středu zabil čtyři lidi a další zranil, když začal střílet v budově patřící do areálu nemocnice v americkém městě Tulsa. S odvoláním na místní policii o tom informují zahraniční zpravodajské agentury. Podle policie zůstal po útoku i pátý mrtvý, který je považovaný za střelce. Muž, jehož věk vyšetřovatelé odhadli na 35 až 40 let, se patrně zastřelil.