CNN Prima News Štvanice

Štvanice

Výpis příspěvků ke štítku „Štvanice“

Vémolovo přiznání: Nedařilo se mi a začalo mě to frustrovat. Ještě víc pak bučení fanoušků

Naposledy. Bojovník MMA Karlos Vémola je přesvědčený, že se soubojem s Argentincem Lucasem Alsinou definitivně rozloučil s pražskou Štvanicí. Na oblíbeném letním turnaji Oktagonu si celkově připsal tři vítězství, to poslední ale nebylo takové, jaké si přál. Nedošlo totiž na triumf formou technického knokautu v prvním kole, jak český Terminátor sliboval. Navíc na něj během duelu začali někteří fanoušci bučet. „Nedařilo se mi a začalo mě to frustrovat,“ přiznal Vémola v rozhovoru pro CNN Prima NEWS jen den po zápase.

Oktagon na Štvanici OBRAZEM: Prohra v kleci, ale triumf v životě, krvavé šrámy a fanoušek Babiš

Oktagon MMA dává, alespoň na nějaký čas, Štvanici sbohem. Sobotním finále se zápasníci, organizátoři i fanoušci rozloučili s tradičním místem letních galavečerů. Rozhodně se jednalo o odchod ve velkém stylu, který přinesl tvrdé střety pěstí, po nichž se bijcům zbarvila tvář krví do ruda, náhlá zranění, ale i životní vítězství. Rozlučku si nenechali ujít ani známé osobnosti včetně expremiéra Andreje Babiše (ANO). Podívejte se, co dvoudenní turnaj přinesl.

Vémola po Oktagonu: Chápu ty, co na mě bučeli. Proti Langerovi si musím vybudovat nenávist

Zápasník MMA Karlos „Terminátor“ Vémola má za sebou nelehké vítězství nad Argentincem Lucasem Alsinou v rámci Oktagonu 45 na pražské Štvanici. Kdekdo predikoval rychlé vítězství, ale český bijec se k němu nakonec protrápil. Své bezprostřední pocity po zápase popsal v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Řeč padla i na bučící fanoušky či na jeho budoucího soupeře Pavola Langera, se kterým se má v říjnu utkat v Bratislavě.

Živě
OKTAGON 45: Rychlý konec bitvy o titul, Keita se zranil. Vémola se k vítězství protrápil

Velké finále je u konce! Oktagon MMA se v sobotu rozloučil s pražskou Štvanicí coby místem konání letních turnajů. Zatímco promotéři tvrdí, že se možná jednou organizace na tento pražský ostrov vrátí, budou-li k tomu lepší podmínky, český Terminátor má jasno. Pro něj je to skutečně naposledy. Karlos Vémola se zde tentokrát protrápil k vítězství. Titulový zápas pak skončil zraněním Losene Keity a rychlý konec.

Třikrát a dost, potvrdil Vémola konec kariéry. Jedna výzva by ho ale z důchodu do klece vrátila

Štvanice je pro mě určitě naposledy, jsem si tím skutečně jistý. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedl zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola, a potvrdil tak i konec celé kariéry. Navzdory těmto slovům prozradil výzvu, který by ho z důchodu do klece opět vrátila. Je si jistý, že v sobotním zápase zvítězí. „Jak mohu prohrát na eventu, kde mám celou rodinu a fanoušky. To je legální doping,“ prohlásil bijec.

Proč bude Oktagon na Štvanici naposled? Překážek už je moc, vysvětluje Novotný

Dvojitým turnajem se největší tuzemská organizace Oktagon MMA rozloučí s pražskou Štvanicí. Tradiční a oblíbená letní akce bude mít derniéru hned z několika důvodů. V deset hodin večer se například musí rozjetá show ztišit. „Ve všech městech, která navštěvuji, se konají různé festivaly, od východu po západ. Ale Praha je v tomto papežštější než papež,“ říká promotér Ondřej Novotný a přibližuje i mimořádně vysoké náklady.

Mågård padl, Oktagon má nového šampiona. Trpěl jsem dva roky, řekl Lima v slzách

Organizace Oktagon MMA opět přináší něco unikátního. Pořádá dva turnaje za sebou na pražské Štvanici. V pátek i sobotu dostávají fanoušci bojových sportů hodně zajímavé menu. Novým šampionem se v pátek stal Felipe Lima. Václav Mikulášek prohrál po pouhých 55 vteřinách a Tato Primera skončil celý od krve. Tvrdý souboj předvedl Vladimír Lengál, který byl v zápase v problémech, ale svého soupeře Diega-Shecka nakonec knockoutoval. Patrik Kincl už zná svého soupeře, stal se jím Robert Bryczek poté, co porazil Samuela Krištofiče. V sobotu svou kondici předvede Karlos Vémola.