surf

Výpis příspěvků ke štítku „surf“

Vraždila žárlivost. Televizní hvězdu a jeho přítele našli mrtvé v obalu na surfové prkno

Australská policie našla těla tamější televizní hvězdy Jesseho Bairda a jeho přítele Luka Daviese. Oba mladé muže měl před týdnem zavraždit policista. První výsledky vyšetřování napovídají, že za zločinem byla žárlivost. Vraždil bývalý přítel oblíbeného moderátora. Policisté ho v pátek obvinili, těla se jim však až do pondělí nedařilo najít, informovala zahraniční média.

Hrůzný útok žraloka nepřežil 15letý surfař. Rodina se s ním rozloučila dojemným rituálem

Fatálně skončilo pro patnáctiletého chlapce surfování na jihu Austrálie. Khai Cowley, který se tomuto sportu věnoval odmala, byl při tréninku napaden dosud nespecifikovaným druhem žraloka. Mladý sportovec pocházel z rodiny s dlouholetou surfařskou tradicí. Jeho blízcí se s ním v pondělí rozloučili během velmi emotivního pohřbu, informuje web ABC News.

Zoufalý útěk muže před mobilizací. Do EU se plavil na prkně, nakonec skončil zase v Rusku

Ruští muži houfně prchají před částečnou mobilizací. Někteří volí pro únik ze země i poněkud bizarní způsoby. Estonští pohraničníci v pondělí zadrželi muže, který nelegálně přicestoval z Ruska. Na tom by zřejmě nebylo nic zvláštního, „uprchlík“ se však snažil překročit hranici na surfovacím prkně v ústí řeky Narva. Úřady ho obratem poslaly zpět, informovala televizní stanice ERR.