CNN Prima News světový pohár

světový pohár

Výpis příspěvků ke štítku „světový pohár“

Biatlonisté nakažení covidem triumfovali v Novém Městě. Zbytečně riskovali, soptí legenda

5. března 2023 16:56

Bratři Böové ovládli individuální závody Světového poháru v biatlonu v Novém Městě na Moravě navzdory nákaze koronavirem. I když oba norští sourozenci měli pozitivní test na COVID-19, nastoupili do sobotního stíhacího závodu. Stejně jako ve čtvrtečním sprintu v něm triumfoval Johannes Thingnes Bö před starším bratrem Tarjeiem.

Shiffrinová ve Špindlerově Mlýně těsně prohrála s Lenou Dürrovou. Stenmarkův rekord odolal

29. ledna 2023 13:30

Mikaela Shiffrinová se ve druhém slalomu ve Špindlerově Mlýně vyrovnání rekordu Ingemara Stenmarka v počtu vítězství v seriálu nedočkala. Hvězdná americká lyžařka v neděli těsně prohrála s Němkou Lenou Dürrovou, i druhé místo ale Shiffrinové stačilo, aby si s předstihem zajistila v pořadí sedmý malý křišťálový glóbus za celkové hodnocení disciplíny.

Ledecká jde obhajovat zlata, začíná na snowboardu. Jak paralelní obří slalom probíhá?

7. února 2022 19:51

Martině Sáblíkové ani Markétě Davidové to zatím „necinklo“. Co další česká ženská medailová naděje? Ester Ledecká začne olympiádu v Pekingu ve sportu, ve kterém má z minulosti daleko více úspěchů než ze sjezdového lyžování. Podívejte se, co na dvojnásobnou zlatou šampionku z her v Pchjončchangu v rámci paralelního obřího slalomu na snowboardu čeká. A co všechno už v této disciplíně dokázala.

Miss Peking v přezkáčích. Hlasujte pro největší sjezdařskou sympaťačku zimních her

6. února 2022 07:07

Hry v Pekingu nebudou jen přehlídkou špičkových sportovních výkonů. Oko diváků a divaček se zaměřuje také na to, jak olympionici a olympioničky vypadají, jak se prezentují nebo v jakém outfitu vyrazí na svah či do víru olympijské vesnice. Připravili jsme proto pro vás anketu, ve které můžete zvolit nejsympatičtější závodnici, která se v Pekingu zúčastní disciplín v alpském lyžování.

Wiererová: Nesmíte žít jen sportem, je třeba se i bavit. Soukalová nám v biatlonu chybí

5. února 2022 07:38

Mnoho let se s Gabrielou Soukalovou přetahovala na trati. A fanoušci do toho vedli diskuze o tom, jestli je hezčí česká hvězda, nebo právě Italka. Biatlonová kráska Dorothea Wiererová ale zůstává skromná. „Musím říct, že jsem viděla mnoho hezčích holek než já,“ řekla v rozhovoru pro CNN Prima NEWS majitelka dvou křišťálových glóbů za celkové vítězství ve Světovém poháru.