CNN Prima News Sydney

Sydney

Výpis příspěvků ke štítku „Sydney“

Olympijská šampionka zemřela po pádu ze 17. patra. Truchlící spoluhráčky dojaly velkým gestem

Zemřela olympijská vítězka a opora brazilské volejbalové reprezentace Walewska Oliveirová, bylo jí 43 let. Smrt ihned rozvířila spekulace: údajně měla spáchat sebevraždu skokem ze 17. patra domu, v němž žila, ale vyšetřovatelé to zatím nepotvrdili. K uctění památky reprezentantky brazilský volejbalový tým držel minutu ticha, superligový klub, kterému pomohla k titulu, zase na její počest vyřadil dres s číslem jedna.

Velký šok v UFC! Outsider porazil šampiona Adesanyu. Překvapení i pro Procházku

Senzační Israel Adesanya přišel o pás. Očekávalo se přitom, že UFC šampion z Nigérie nebude mít v souboji s Američanem Seanem Stricklandem problém uhájit svou pozici, byl proto výrazným favoritem hlavního duelu turnaje UFC 293 v Sydney. V jeho triumf věřil i Jiří Procházka. Už v prvním kole ale Adesanya inkasoval úder pravačkou, který jej poslal k zemi. Dokázal se z toho zmátořit, už však nenašel vítězný rytmus. Střední váha tak má nového krále.

Skandální polibek na fotbalovém šampionátu žen má dohru. Španělská hráčka podala žalobu

Španělská fotbalistka Jenni Hermosová podala na šéfa svazu Luise Rubialese trestní oznámení kvůli nevyžádanému polibku po finále mistrovství světa. Oznámilo to státní zastupitelství. Podání trestního oznámení bylo základní podmínkou k tomu, aby prokuratura, jež na konci srpna začala předběžně Rubialese ze sexuálního napadení vyšetřovat, mohla zahájit jeho trestní stíhání.

Nebe dostalo toho nejhezčího anděla. Modelka zemřela po pádu z koně, truchlí rodina i přátelé

Finalistka Australian Miss Universe Sienna Weirová milovala jízdu na koni, ale právě ta se jí stala osudnou. Začátkem dubna byla po pádu z koně převezena v kritickém stavu do nemocnice v Sydney a již se neprobrala. Ve čtvrtek bylo rozhodnuto o vypnutí přístrojů, které 23letou modelku udržovaly při životě. Od té doby plní internet dojemné vzkazy fanoušků, rodiny i přátel.