reklama
CNN Prima News TikTok

TikTok

Výpis příspěvků ke štítku „TikTok“

Beránek „kyklop“ pobláznil internet. S touto vzácnou vadou se rodí i lidé

23. října 2021 12:26

Krátký, jen několikavteřinový záběr novorozeného jehněte, pobláznil na sociálních sítích desítky tisíc lidí. Beránek je jedinečný vrozenou vadou – kyklopií. V krátkém videu na sociálních sítích chirurg Karan Rajan z Národní zdravotní služby ve Velké Británii vysvětluje, čím je to způsobeno. Upozorňuje, že touto vadou mohou teoreticky trpět i lidé, žádného však nikdy nikdo nepotká. Takové děti umírají velmi brzy po porodu.

Bizarní a nebezpečný hit TikToku: Lidé se tahají za vlasy a poslouchají praskání kůže

18. října 2021 05:58

Na sociální síti TikTok se každý den objevuje mnoho videí s nekonečným množstvím výzev pro uživatele. Jedna z těch nových, která je označována jako „scalp popping“, spočívá v tom, že se za prameny vlasů zatáhne tak silně, že slyšíte zvuk lupnutí pokožky na hlavě. A co na to odborníci? Rozhodně nezkoušejte, vzkazují.

TikTok zakázal výzvu s přepravkami na mléko. Pády končily ošklivými zraněními

28. srpna 2021 23:03

Hitem sociálních sítí letošního léta se stala výzva zvaná „milk crate challenge“. Ten, kdo ji přijal, poskládal plastové přepravky na mléko do tvaru pyramidy a následně se je pokusil vyjít a sejít jako po schodech. Bedny se přitom však obvykle rozjedou. Ten, kdo to zkouší, obvykle spadne a může se ošklivě zranit. Výzvu nejvíce propagovali uživatelé sociální sítě TikTok, která ji proto nyní zakázala.

První rande se změnilo v horor. Slavného influencera zabili i s dívkou v kině

1. srpna 2021 13:52

Už v 19 letech byl hvězdou sociální sítě TikTok. Pro statisíce lidí je tak nečekaná smrt Anthonyho Barajase tragédií. Mladíka postřelili, když byl na prvním rande s 18letou Rylee Goodrichovou, kterou vzal do kina na hororový film Očista navždy. Dívka následkům střelného poranění hlavy podlehla na místě, Barajas v nemocnici pět dní bojoval o život. Ani jeho zranění však nebyla slučitelná se životem.

Už žádné umělé svaly a božská tvář? Norsko nařídilo influencerům přiznat filtry a retuše

7. července 2021 12:23

S velmi nezvyklým krokem přišla vláda v Norsku. Ta totiž schválila zákon, podle kterého musí tamní influenceři a internetové celebrity přiznávat, zda ve svých příspěvcích použili filtry či retuše. Chce tak zabránit tomu, aby lidé, kteří influencery sledují, neměli zkreslené představy o tom, jak má „ideální“ lidské tělo vypadat. Část internetových celebrit se kupodivu za zákon staví a je podle nich potřeba.

Banán lze oloupat rukou. Tiktoker zesměšňuje složité „vychytávky“ mladých influencerů

7. července 2021 08:28

V březnu 2020 přišel 21letý dělník z Itálie o práci v továrně. Místo toho, aby si začal hledat novou, začal se věnovat TikToku. Na této sociální síti tak už více než rok Khabane Lame sdílí videa, kde zesměšňuje složité „vychytávky“ věcmi, které jsou logické nebo dávno vymyšlené. Během jednoho roku se stal tvůrcem obsahu na TikToku s nejrychleji stoupající popularitou. V současnosti ho sleduje přes 84 milionů lidí.

reklama