CNN Prima News TikTok

TikTok

Výpis příspěvků ke štítku „TikTok“

Videi se Babiš snaží zaujmout mladé. Z miliardáře se stal lidový politik, hodnotí experti

Oslovovat prostřednictvím sociálních sítí mladé je dobrá strategie, nelze spoléhat jen na skupiny lidí, kteří vás tradičně volí. V pořadu Zprávy PLUS na CNN Prima NEWS to řekl ohledně Andreje Babiše (ANO) komentátor Thomas Kulidakis. Z podnikatele a miliardáře se podle komentátora Českého rozhlasu Radka Kubička stal lidový politik, který přebral voliče sociální demokracii.

Zemřel autor hitu Cha Cha Slide. Legendární píseň znovu zpopularizovaly výzvy na TikToku

Autor chytlavé písně Cha Cha Slide DJ Casper prohrál dlouhý boj s rakovinou jater a ledvin, informovala stanice ABC Chicago. Hudebník zemřel v pondělí po sedmi letech od určení zlověstné diagnózy. Bylo mu 58 let. Jeho nejznámější hit z přelomu tisíciletí zaznamenal v poslední době obnovený zájem díky virálním tanečním výzvám na sociální síti TikTok. Umělec se nedávno objevil i na televizních obrazovkách v seriálu z vězeňského prostředí Orange Is the New Black, v Česku známého také jako Holky za mřížemi.

Bojíme se. Snad to bude v pohodě. Na Rhodos míří další Češi, někteří pak obratem prchali zpět

Přestože Rhodos dál bojuje s plameny a stav nouze platí pro celý řecký ostrov, do destinace stále míří řada českých turistů. I když mají mírné obavy, věří, že situace je bezpečná, v čemž je utvrzují i cestovní kanceláře. Přitom právě na jejich delegáty si někteří turisté stěžovali. Oheň ochromil především oblasti Malona, Vatio a Gennadi, objevují se stále nová ohniska požáru. Reportér CNN Prima NEWS Patrik Kaizr přímo z Rhodu hlásí, že severní část ostrova je bezpečná, ale jako obyčejný turista by cestu na ostrov stejně dvakrát zvážil.