reklama
CNN Prima News tisková konference

tisková konference

Výpis příspěvků ke štítku „tisková konference“

Nové seriály i programové schéma. Prima odstartovala Hvězdnou sezónu ve velkém stylu

Skupina Prima si pro letošní podzim přichystala opravdu hvězdný program. Novinkou mezi seriály je 1. MISE, která představí výcvik dvanácti mladých lékařů určených pro nasazení do prestižního mezinárodního oddílu. Další nový počin je komediální krimiseriál Dvojka na zabití, neméně atraktivní bude i vesnická romance Hvězdy nad hlavou. Sezónu zahájila ve velkém stylu speciální tiskovou konferencí.

Sledujte ZÁZNAM brífinku s olympijskou vítězkou Kateřinou Siniakovou. Byla to jízda, říká

Po velkolepém úspěchu v Tokiu, kde spolu s Barborou Krejčíkovou získala historickou zlatou medaili ve čtyřhře, se tenistka Kateřina Siniaková vrací zpět do Česka. Krátce po jejím příletu je na pražském letišti plánována tisková konference. Sledovat ji můžete přímo v tomto článku. Začátek bude v 18 hodin, nicméně kvůli okolnostem letu může být opožděný.

Bude se Maláčová se Stropnickým účastnit dalších kontrol ve firmách?

Sociální demokracie na pondělí naplánovala tiskovou konferenci, které se zúčastní místopředsedkyně strany a ministryně práce Jana Maláčová, místopředsedkyně poslaneckého klubu Kateřina Valachová a kandidát do Poslanecké sněmovny Matěj Stropnický. Maláčová mimo jiné zodpoví, jestli další kontroly firem, kterých se chce nadále účastnit se svým poradcem Stropnickým, považuje za kampaň, nebo pouhou pomoc zaměstnancům.

Hasiči mají nového šéfa. Hamáček jím jmenoval ředitele moravskoslezského sboru Vlčka

Novým generálním ředitelem hasičského záchranného sboru se stal dosavadní šéf moravskoslezských hasičů Vladimír Vlček. Novinářům to řekl ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD), který ho v pondělí uvedl do funkce. Vlček nahradil Drahoslava Rybu, který v neděli skončil na pozici šéfa hasičů po téměř deseti letech. Odešel na vlastní žádost, protože mu uplynulo druhé pětileté funkční období.

Následky pandemie ať zaplatí bohatí, hlásá Hamáček a plánuje progresivní daň

Na řešení následků pandemie covidu by se měli podílet zejména ti, kteří na to mají peníze, plánuje vládní ČSSD ve svém programu pro letošní sněmovní volby. Dosáhnout toho chtějí sociální demokraté například zdaněním majetku nad 100 milionů korun, zrušením daňových výjimek pro velké firmy, zavedením bankovní daně či progresivním zdaněním příjmů fyzických osob. Program strana představila na úterní tiskové konferenci v Praze.

reklama