reklama
CNN Prima News tisková konference

tisková konference

Výpis příspěvků ke štítku „tisková konference“

Pochybuji, že Mikuláš bude mít respirátor. Vojtěch nedoporučil návštěvy během nadílky

3. prosince 2021 16:59

Ministerstvo zdravotnictví chystá protiepidemická doporučení, kterými by se lidé měli řídit během vánočních svátků. Šéf resortu Adam Vojtěch (za ANO) to zmínil během páteční tiskové konference. Tam mimo jiné potvrdil, že vláda hodlá zavést povinné očkování pro lidi starší 60 let a další vybrané skupiny. Vojtěch během brífinku také označil za nežádoucí obvyklé návštěvy Mikulášů, andělů a čertů v domácnostech.

Mynář: Na Zemana dohlédne Zavoral. Prezident bude přijímat nové ministry podle abecedy

25. listopadu 2021 13:46

Prezident Miloš Zeman se od pondělního odpoledne postupně sejde se všemi ministerskými kandidáty budoucí vlády Petra Fialy (ODS). Vzhledem k tomu, že pořadí půjde podle abecedy, první na řadě bude šéf Pirátů a kandidát na ministra pro místní rozvoj Ivan Bartoš. Informaci sdělil hradní kancléř Vratislav Mynář na tiskové konferenci. Zároveň potvrdil, že Zemana bude dál navštěvovat šéf ÚVN Miroslav Zavoral. Premiérem jmenuje Zeman Fialu v pátek.

Sledujte ZÁZNAM brífinku s Mynářem. Jak bude vypadat Zemanův režim po propuštění z ÚVN?

25. listopadu 2021 13:17

Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek dopoledne opustil Ústřední vojenskou nemocnici (ÚVN). V ní strávil 46 nocí. Hned v pátek hlava státu jmenuje novým předsedou vlády Petra Fialu (ODS). Bude skutečně vetovat některého z ministerských kandidátů? A jak bude vůbec vypadat Zemanův režim po propuštění z ÚVN? I to by měl sdělit hradní kancléř Vratislav Mynář na tiskové konferenci. Sledovat ji můžete od 13:30 v tomto článku.

Sledujte ZÁZNAM brífinku s Babišem. Jaké názory bude prezentovat na setkání lídrů V4?

23. listopadu 2021 09:49

Předseda vlády v demisi Andrej Babiš (ANO) v úterý dopoledne odletí do Budapešti, aby se zúčastnil jednání premiérů Visegrádské čtyřky (V4) o migrační krizi na hranicích Polska a Běloruska. O setkání požádal polský předseda vlády Mateusz Morawiecki. Jednání by mělo začít v poledne. Babiš krátce před odletem vystoupil na tiskové konferenci. Vyjádření sledujte přímo v tomto článku.

Sledujte ZÁZNAM brífinku po jednání vlády: Pro koho by mohlo být očkování brzy povinné?

22. listopadu 2021 18:37

Od pondělí 22. listopadu v Česku platí nová protikoronavirová opatření. Na školách a ve firmách se bude pravidelně testovat, do služeb a restauračních zařízení se dostanou jen očkovaní nebo lidé po prodělání covidu. Jaké kompenzace vláda kvůli tomu schválila pro podnikatele a firmy? A komu hrozí už brzy povinné očkování? Podívejte se na záznam tiskové konference po pondělním jednání vlády.

Sledujte ZÁZNAM brífinku po jednání krizového štábu. Čeká nás vyhlášení nouzového stavu?

22. listopadu 2021 10:37

Od začátku epidemie se v Česku covidem prokazatelně nakazily dva miliony lidí. V neděli testy odhalily 8 244 případů, dosud nejvyšší nedělní počet. V pondělí se proto opět sešel Ústřední krizový štáb, aby jednal o tom, jak dále postupovat v boji s pandemií. Po jednání vystoupí před novináři ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Brífink sledujte od 11 hodin přímo v tomto článku.

Sledujte ZÁZNAM tiskové konference vlády: Chystá velké zpřísnění. Co se od pondělí změní?

18. listopadu 2021 12:35

Konec používání testů jako covidového certifikátu ve čtvrtek navrhne vládě ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Pro vstup do provozoven služeb, restaurací či na hromadné akce by tak od pondělí 22. listopadu už museli mít lidé jen potvrzení o očkování či prodělání nemoci COVID-19. Tiskovou konferenci po jednání vlády sledujte v televizi CNN Prima NEWS nebo živě v tomto článku. Plánovaná je na 13. hodinu.

Sledujte ZÁZNAM vyjádření Válka: Jak probíhalo jednání s Vojtěchem o nových opatřeních?

18. listopadu 2021 11:40

Pravděpodobný budoucí ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) ve čtvrtek dopoledne jednal se stávajícím šéfem resortu Adamem Vojtěchem (za ANO). Hlavním tématem byla aktuální pandemická situace, která se rapidně zhoršuje. Jednali o nových opatřeních? A na čem se dohodli? Sledujte tiskovou konferenci od 12:00 živě na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Sledujte ZÁZNAM vyjádření Vojtěcha: Od pondělí čeká Česko nový model. Co vše se zakáže?

17. listopadu 2021 14:14

Pandemická situace v České republice se dramaticky zhoršuje. Rekordní počet evidovaných případů covidu za úterý, více než 22 tisíc, znejišťuje jak veřejnost, tak politiky. Andrej Babiš navíc ve středu odpoledne oznámil, že od noci z neděle na pondělí bude v České republice zaveden takzvaný bavorský model, který ruší uznávání testů jako covidového certifikátu.

reklama