CNN Prima News Tomáš Polák, Karlovy Vary
Tomáš Polák, Karlovy Vary

Tomáš Polák, Karlovy Vary

Karlovarský kraj

Je krajským reportérem pro Karlovarský kraj a autorem článků on-line redakce CNN Prima NEWS.

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Vyzbrojili by i malou milici. Česká zásahovka zadržela skupinu mužů s obřím arzenálem zbraní

Zásahová jednotka zadržela u Chebu v Karlovarském kraji čtyři muže, policisté u nich našli stovky zbraní a granátů a značné množství střeliva. Na velkou část arzenálu muži neměli povolení, dva z nich neměli ani zbrojní průkazy. Policie u nich zajistila i několik milionů korun v hotovosti. Co měli muži se zásobou zbraní v plánu, zatím není jasné. Mezi obviněnými je i 81letý senior, který měl dalšímu muži ze skupiny prodat samopal spadající do zakázané kategorie. Na jeho vlastnictví musí policie udělovat výjimku.

Detaily případu pobodané cizinky na Chebsku: Muž útočil ze žárlivosti, tvrdí jejich kolegové

Okresní soud v Chebu poslal během středečního dopoledne do vazby šedesátiletého cizince, který v obci na Chebsku brutálně pobodal svou ženu. Tu se zdravotníkům podařilo zachránit a její stav stabilizovat. Podle informací CNN Prima NEWS má jít o Rumuna. Důvodem napadení měla být žárlivost ze strany agresora, jak uvedli kolegové páru ze zaměstnání. Ve firmě, kde manželé pracovali, prý s nimi nikdy problémy nebyly. Pachateli nyní hrozí trest v rozmezí deseti až osmnácti let.

Policisty na Karlovarsku zaskočila miniaturní tříkolka s „AHOJ“ místo SPZ. Šofér neměl řidičák

Karlovarské policisty zaskočil nestandardní případ, kdy museli zastavit miniaturní tříkolové vozítko, které se po dvouproudé rychlostní silnici šinulo ani ne čtyřicítkou a místo registrační značky mělo nápis „AHOJ“. Jeho šofér, který navíc neměl příslušný řidičský průkaz, se zřejmě předem neseznámil s pravidly provozu, podle kterých podobné stroje na silnice tohoto typu nesmějí.