CNN Prima News Třinec

Třinec

Výpis příspěvků ke štítku „Třinec“

Česko má dvě unikátní dopravní kamery. Odhalí přestupky, na něž jsou jiná zařízení krátká

Na tuzemských silnicích je nespočet kamer, s jejichž pomocí je možné pokutovat řidiče za nedodržování maximální povolené rychlosti nebo jízdu na červenou. Na většinu ostatních přestupků jsou však krátké – tedy až na výjimky. Řeč je o dvou unikátních kamerách, z nichž jedna zaznamenává průjezd přes železniční přejezd při rozsvícených výstražných světlech, zatímco ta druhá neoprávněnou jízdu ve vyhrazeném pruhu.

Brichta znovu nadchl KSW. Soupeř ze mě udělal lepšího člověka, tvrdí. Žasl Vémola i Kincl

Pověstné „Brichta bomby“ rozehřměly Werk arenu v Třinci. Leo Brichta si na turnaji KSW 87 připsal další úžasné vítězství. Polský tvrďák Roman Szymanski byl skutečně nebezpečným protivníkem, český bijec jej ale nakonec zastavil technickým knokautem ve třetím kole. „Ten výkon byl skvělý, jak zabojoval. Zápas večera!“ měl jasno o Brichtově triumfu například Karlos Vémola.

Polský obr KSW se opět valí do Česka. Nabídne zápasy Brichty, Martínka nebo Macka

Proslulá polská MMA organizace KSW se v tomto roce již podruhé představí v Česku. V hokejové aréně v Třinci uspořádá velký turnaj s číslem 87. A fanoušci se mají na co těšit, do klece totiž nastoupí jejich oblíbení bojovníci, jako je Leo Brichta, Michal Martínek nebo Filip Macek. „Jsem opravdu nadšený, že se opět brzy vrátíme do České republiky,“ hlásí promotér Martin Lewandowski.

Česko zasypou desítky centimetrů sněhu. Meteorologové mluví o vysokém nebezpečí

Lidé v Česku by se měli o víkendu připravit na vydatné sněžení, místy i s tvorbou závějí a sněhových jazyků. Meteorologové proto vydali od neděle pro části Olomouckého a Moravskoslezského kraje varování s vysokým stupněm nebezpečí. V horských oblastech může napadnout až ke 30 centimetrům sněhové pokrývky. Po víkendu přijde ochlazení, a to zejména v noci, koncem týdne mohou teploty po setmění klesnout až k -15 °C.