CNN Prima News Twitter

Twitter

Výpis příspěvků ke štítku „Twitter“

Cirque du Soleil se vrací do Prahy. V květnu vystoupí s akrobatickým představením OVO

6. prosince 2022 19:38

Cirque du Soleil s potěšením oznamuje svůj návrat do Prahy s akrobatickým představením OVO, barevným vpádem do nového dne v životě hmyzu; nepřetržitou změtí energie a pohybu. Prostřednictvím strhující akrobacie, která zdůrazňuje jedinečné osobnosti a schopnosti vybraných druhů hmyzu, zkoumá OVO krásu biodiverzity v celém jejich kontrastu a živosti.

Zmatky okolo vystěhování Ukrajinců Sněmovnou. Snaha o senzaci, prolomila Pekarová mlčení

6. prosince 2022 15:50

Přesun uprchlíků z Harrachova do jiného kraje nikdo nechce, uvedla na Twitteru Markéta Pekarová Adamová (TOP 09). Vyvracela tak informace TV Nova o stěhování ukrajinských žen a dětí ze zařízení Poslanecké sněmovny v Harrachově do Lipnice nad Sázavou. Lokalitu ale rodiny změní. Zaměstnanci Sněmovny prý hledají místo v okolí. Ve tvrzeních dolní komory, ministerstva vnitra i Libereckého kraje je ale zmatek. Jeden hází vinu na druhého a místo pro uprchlíky v současné době shánějí zřejmě všichni.

Sněmovna vystěhuje Ukrajince kvůli rekreaci poslanců. To nevysvětlím, rozčiluje se Kuba

6. prosince 2022 11:54
Aktualizováno

Sněmovna vystěhuje Ukrajince ze svého rekreačního zařízení v Harrachově, aby tam mohli relaxovat poslanci. Tohle nevysvětlím, rozčiluje se na Twitteru jihočeský hejtman a šéf Asociace krajů Martin Kuba (ODS). Reagoval tak na informace TV Nova, podle které se uprchlíci musí do konce roku přestěhovat do Lipnice nad Sázavou, kde pro ně ale nejsou pracovní příležitosti ani místo ve škole. Liberecký hejtman Martin Půta (SLK) se ale snaží najít řešení přímo v Harrachově.

Musk se bojí o život. Zveřejnil tajnou komunikaci exvedení Twitteru, týkala se Bidenova syna

5. prosince 2022 16:35

Nový majitel Twitteru Elon Musk a nezávislý americký novinář Matt Taibbi v sobotu odkryli světu tajné dokumenty obsahující komunikaci zaměstnanců Twitteru. Bývalé vedení viní z údajného spiknutí s Demokratickou stranou během posledních amerických voleb a z cenzurování obsahu, který se týkal aféry Huntera Bidena – syna amerického prezidenta Joea Bidena.

Zmatení zákazníci. Nové ceníky energetických společností je děsí. Platí ale zastropování

4. prosince 2022 08:23

Mnohé domácnosti stále neví, jak vysoké zálohy za energie zaplatí v příštím roce. Už nyní je mohou vyděsit nové ceníky, které jim přicházejí v oznámeních od energetických společností. Nepozorný čtenář však může mylně pochopit, že právě nové ceny bude platit v příštím roce. V oznámeních totiž chybí srovnání se zastropovanou cenou, kterou budou platit všechny domácnosti.

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

1. prosince 2022 13:41

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Lukašenko panikaří. Po náhlé smrti věrného ministra mění své kuchaře i bodyguardy

1. prosince 2022 12:56

Autoritářský prezident Běloruska Alexandr Lukašenko se údajně začíná obávat o svůj život poté, co náhle zemřel jeho ministr zahraničí Uladzimir Makej. Spekuluje se, že dosavadní šéf běloruské diplomacie byl dokonce otráven Rusy. Makejova smrt měla Lukašenka natolik vyděsit, že dokonce nařídil vyměnit svého kuchaře a změn doznalo rovněž složení jeho ochranky.