reklama
CNN Prima News Twitter

Twitter

Výpis příspěvků ke štítku „Twitter“

Piráti podali žalobu na Babiše. Chtějí omluvu za výroky o zdanění bytů i migrantech

Piráti podali ke Krajskému soudu v Praze žalobu na premiéra Andreje Babiše (ANO). Šířil podle nich na Twitteru lži, že Piráti chtějí zdaňovat přebytečné metry bytů a nastěhovat lidem do domácností migranty. O podání informovala mluvčí Pirátů Karolína Sadílková. Spor se odehrává necelé tři měsíce před sněmovními volbami, přičemž koalice Pirátů a STAN podle dosavadních průzkumů soupeří s ANO o vítězství. Vyjádření Babiše redakce zjišťuje.

Už žádné umělé svaly a božská tvář? Norsko nařídilo influencerům přiznat filtry a retuše

S velmi nezvyklým krokem přišla vláda v Norsku. Ta totiž schválila zákon, podle kterého musí tamní influenceři a internetové celebrity přiznávat, zda ve svých příspěvcích použili filtry či retuše. Chce tak zabránit tomu, aby lidé, kteří influencery sledují, neměli zkreslené představy o tom, jak má „ideální“ lidské tělo vypadat. Část internetových celebrit se kupodivu za zákon staví a je podle nich potřeba.

Vila George Lucase nebo sídlo Twitteru. Jak český výrobce „chytrých zvonků“ dobyl svět

Doklady, peněženka a klíče. Klasická trojkombinace, bez níž téměř neopouštíme byt. Zatímco peníze už dnes nosíme v mobilu, do jehož obalu lehce schováme občanský průkaz, klíče nás stále ještě po kapsách tlačí. Jenže i to se rychle mění a velmi tomu pomohla česká firma 2N, která vyrábí domovní interkomy ovladatelné přes chytrý telefon. Dnes svá řešení dodává do více než stovky zemí světa.

Je na přes držku, připomněl Kalousek slova novinářky o Ferim. Prý jí vadil už kdysi

Na Twitteru se rozhořela diskuze mezi Miroslavem Kalouskem (TOP 09) a autory článku o obvinění Dominika Feriho ze sexuálního násilí. Kalousek v příspěvku naznačil, že má novinářka z deníku Alarm Apolena Rychlíková na Feriho spadeno už delší dobu. „Mám obavy, že se jistý úředník z Hradu zmocnil Kalouskova twitterového účtu,“ reagoval ironicky spoluautor textu o Ferim Jakub Zelenka z Deníku N.

Které aplikace nejvíce zatěžují baterii? Zkontrolujte si, zda je nemáte v mobilu

Od seznamování a chatování přes taxislužby, rezervace hotelů až po nákupy prakticky čehokoliv. V současné době existují mobilní aplikace, na co si vzpomenete. Švýcarská společnost analyzovala stovku nejoblíbenějších a zjistila, které jsou nejnáročnější na baterii. Patří mezi ně zejména sociální sítě a aplikace na fitness nebo cestování. Zjistěte, které konkrétně to jsou.

reklama