CNN Prima News Twitter

Twitter

Výpis příspěvků ke štítku „Twitter“

Fotbaloví fanoušci demolovali Prahu. Bordel, močili po centru, zuří lidé na sítích

8. června 2023 12:24

Hlavní město zaplavily desítky tisíc fotbalových fanoušků, kteří za sebou zanechali spoušť. V metropoli řádili ve středu, kdy fotbalový Eden hostil finále konferenční ligy mezi britským West Hamem a italskou Fiorentinou. Kromě fotbalu byly ale k vidění také střety s policií či Staroměstské náměstí zaplavené odpadky, což rozhořčilo nejen Pražany. Zvláště na sociálních sítích se pak lidé ptají, zda takové chování ke sportu patří.

Dva malí chlapci v Liberci se nevrátili s otcem z vycházky. Policie pátrá i po matce dětí

8. června 2023 00:03
Aktualizováno

Policie pátrá po dvou chlapcích ve věku dvou a pěti let, které si jejich otec ve středu vyzvedl v dětském azylovém zařízení v Liberci, do něhož je následně nevrátil. Kriminalisté současně pátrají po jejich otci, 45letém Pavlu Pytlounovi z Děčínska, a hledají i matku dětí, 36letou Alinu Sosliukovou. Jakékoliv informace, které by mohly vést k nalezení pohřešovaných, lze sdělit na lince 158.

OBRAZEM: Voda se valí Chersonskou oblastí, lidé prchají z domovů, Dněpr stoupl až o 10 metrů

6. června 2023 17:23

Kvůli protržené Kachovské přehradě je značná část Chersonské oblasti pod vodou. Po sociálních sítích se šíří videa ze zaplavených měst, a to od oficiálních ukrajinských zdrojů i místních obyvatel. Pod vodou má být podle Moskvou dosazeného starosty Nové Kachovky Vladimira Leonťjeva asi 600 domů. Záběry zobrazují rozsah škod.

Útok, který v EU nemá obdoby. Němcová obvinila Středulu z eskalace napětí, ten žádá omluvu

29. května 2023 22:37

Bezprecedentní útok, který v Evropské unii nemá obdoby. I takové reakce zaznívají po prohlášení senátorky Miroslavy Němcové (ODS), že v souvislosti s vlivem Ruska „ANO, Středula a ke zradě vždy připravení komunisté eskalují napětí a chtějí svrhnout naši vládu“. Omluvu za její slova žádá předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula.

Zpěvák kapely Rammstein mě zfetoval a znásilnil, tvrdí fanynka. Mám tělo plné modřin, ukázala

29. května 2023 18:14

Zpěvák kapely Rammstein Till Lindemann čelí po koncertě ve Vilniusu obvinění ze znásilnění, píše server lrt.lt a také německý deník Bild. Obětí se měla stát irská fanynka, která na koncert do litevské metropole přicestovala. Tamější policie potvrdila, že byla kontaktována, ale vyšetřování nezahájila. Kapela veškerá obvinění odmítá.

Tragédie v Mostě. Muž měl zaútočit nožem na otce se synem v náručí, pobodané dítě zemřelo

27. května 2023 21:02
Aktualizováno

Policisté v Mostě prověřují sobotní úmrtí dítěte v ulici Rozmarýnová. V souvislosti s případem zadrželi dvě osoby. Podle informací CNN Prima NEWS zemřel po útoku nožem zhruba čtyřletý chlapec. „Na místě probíhá rozsáhlá pátrací akce k nalezení předmětů, jež mohou mít s incidentem souvislost,“ sdělila policie v neděli na Twitteru.

Prase pro nepořádné prvňáčky: Učitelky čelí výhrůžkám smrtí, rodiče se jich zastávají

27. května 2023 16:37

Diplom s prasetem za nepořádek a posměch ostatních dětí si odnesli tři prvňáčci ze školy v přírodě. Diplom pro ně připravily přímo jejich třídní učitelky základní školy v Praze-Stodůlkách a podle některých je také zesměšňovaly před ostatními dětmi. Učitelky se ale brání, že tomu tak nebylo. Lidé, kteří událost komentují na sociálních sítích, teď učitelkám vyhrožují i smrtí.