reklama
CNN Prima News Twitter

Twitter

Výpis příspěvků ke štítku „Twitter“

Piráti opět šijí do Dostála. Občas informuje neadekvátním způsobem, říká senátor z ODS

1. prosince 2021 14:58

Neshody mezi expertem Pirátů na zdravotní právo Ondřejem Dostálem a zbytkem strany pokračují. Po kauze, kdy „zatajoval“ informaci, zda se nechal očkovat, kolegům vadí jeho příspěvky na Twiteru, kde sdílí data o pacientech s covidem. A to se nelíbí ani senátorovi Romanu Krausovi z ODS. „Občas data interpretuje neadekvátním způsobem,“ řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Za Dostála se naopak postavila Starostka Alena Dernerová.

Sociální síť Twitter bude mít nového šéfa. Dorsey odstupuje, oznámila společnost

29. listopadu 2021 16:13
Aktualizováno

Jack Dorsey, generální ředitel Twitteru, jedné z nejpopulárnějších sociálních sítí, skončil ve své funkci. Sám o tom informoval na své platformě. Akcie společnosti v reakci na zprávu paradoxně poskočily vzhůru, později část zisků smazaly. Na pozici šéfa Twitteru přichází Parag Agrawal, nynější technologický ředitel.

Meghan mňoukala před zkoprnělými prodavači. Za svůj výstup schytala ostrou kritiku

19. listopadu 2021 21:09

Uživatelé sociálních sítí si dobírají vévodkyni Meghan Markleovou, která v pátek vystoupila v televizní show americké moderátorky Ellen DeGeneresové. Bývalá herečka se snažila divákům předvést bezstarostnější stránku své povahy, kterou se prý odlišuje od královské rodiny. Podle kritiků se však svým chováním ztrapnila.

Vždycky zapomenu, že ještě žiješ. Musk se vysmál exkandidátovi na prezidenta USA

15. listopadu 2021 23:21

Nejbohatší člověk na světě Elon Musk proslul na sociálních sítích jako úsečný vtipálek, naposledy si udělal legraci z Bernieho Sanderse – populárního senátora a někdejšího kandidáta na prezidenta USA. Když demokrat Sanders vyzval ke zdanění superbohatých, Musk jeho příspěvek okomentoval s tím, že v jednom kuse zapomíná, že je politik ještě mezi živými.

Flegr chce přednost na ventilátorech pro očkované. Šokujete i svým vzhledem, odvětil Nacher

6. listopadu 2021 18:30

Prognózy evolučního biologa Jaroslava Flegra ohledně koronavirové pandemie nebývají vždy optimistické. Naposledy apeloval na lékaře, že až dojde v prosinci k přehlcení nemocnic pacienty s covidem, mají dát přednost očkovaným. Za svůj výrok sklidil vlnu kritiky. Poslanec za ANO Patrik Nacher mu vzkázal, že kromě slov šokuje také svým vzhledem.

Ukažte mi, jak dokážu vyřešit hladomor, a hned prodám akcie. Musk vrátil úder OSN

2. listopadu 2021 12:21

David Beasley, šéf Světového potravinového programu OSN, se koncem října opřel do Elona Muska. Tvrdil, že jen miniaturní část miliardářova bohatství by vyřešila světový hladomor. To ale netušil, že se s ním nejbohatší člověk na světě pustí do křížku. Pokud popíšete, jak přesně šest miliard dolarů vyřeší světový hladomor, hned prodám akcie Tesly a udělám to, kontroval v pondělí Musk.

KOMENTÁŘ: Máš pěkný zadek aneb Když se z nepřípustného chování stane folklór

21. října 2021 14:02

Je leden 2019. Sedím v newsroomu, připravuji se na zprávy. Kolega, který sedí naproti, si přinese ke stolu oběd, ten zavoní až ke mně. Zvednu se, nakloním se nad jeho talíř, protože mezi lidmi v redakci tu obecně panuje uvolněná a přátelská atmosféra. Chvíli si povídáme o tom, jak jeho žena skvěle vaří. Vzápětí mi na Messengeru pípne zpráva od kolegy, který vedle něj sedí ob místo. „To bylo moc pěkné, jak ses k němu naklonila. Nechceš se na to kuře podívat ještě jednou? :P“ Posílám mu GIF s chlapečkem, který zvedá oči v sloup. Začínám se cítit nepohodlně v šatech z kostymérny, které mají, hodnoceno zpětně, jemný „vysílatelný“ výstřih. „To byl kompliment, ty osobo,” odpovídá, „nemůžu Ti psát jenom o brexitu.”

reklama