reklama
CNN Prima News Ultras

Ultras

Výpis příspěvků ke štítku „Ultras“

Nejrizikovější akce. Nakazit se mohla půlka lidí, odsuzuje epidemiolog Smejkal demonstranty

19. října 2020 01:05

Hlavní epidemiolog pražského IKEMu Petr Smejkal ostře odsoudil nedělní demonstraci proti vládním opatřením. Podle něj se jedná o nejméně vhodný typ akce a nechápe, že se jí lidé zúčastnili. „Tohle je nejrizikovější shromáždění, jaké si asi dovedeme představit. Nejen že tam je větší shluk lidí na menší ploše, kteří nemají roušky, ale ještě se tam hlasitě mluví a křičí,“ řekl CNN Prima NEWS.

Demonstrace ultras v Praze: Zaručili se nám, že nebudou výtržnosti, tvrdí organizátor

17. října 2020 20:12

Policie se chystá povolat do Prahy stovky svých příslušníků kvůli protestu proti vládním opatřením na Staroměstském náměstí. Na Twitteru to uvedl policejní prezident Jan Švejdar. K akci se v týdnu připojili i sportovní hooligans různých klubů napříč republikou, kteří slíbili, že pro tuto chvíli odloží vzájemnou rivalitu stranou. Jen slávističtí ultras se nepřipojí.

Praha se chystá na demonstraci ultras. Svolává stovky policistů z celé republiky

17. října 2020 11:35

Policie kvůli plánovanému nedělnímu protestu fanoušků fotbalových a hokejových klubů v ČR na Staroměstském náměstí povolává stovky policistů z celé republiky. Na Twitteru to uvedl policejní prezident Jan Švejdar. Organizátoři a účastníci demonstrace proti „zmatečným“ vládním restrikcím kvůli šíření nemoci COVID-19 si podle něj neuvědomují, že akcí v době epidemie ohrozí zdraví mnoha lidí.

reklama