únos

Výpis příspěvků ke štítku „únos“

Podezřelý z únosu Maddie McCannové slaví malé vítězství. Soud vyhověl jeho právníkům

Hlavní podezřelý ze zmizení Madeleine McCannové stanul před německým soudem. Čelil obvinění ze dvou sexuálních trestných činů, které však s případem malé dívky nesouvisí. Zasedání soudu bylo ale krátce po začátku hlavního líčení přerušeno kvůli námitce právního týmu obžalovaného proti jedné z laických soudkyň. Projednávání naváže 23. února.

Podezřelý z únosu Maddie jde před soud. Čelí žalobě z brutálního znásilnění dítěte i seniorky

Christian B., podezřelý z únosu Madeleine McCannové, v pátek stane před německým soudem, informují tamní média. Obžaloba však nesouvisí s případem zmizelé dívky, muž čelí několika jiným obviněním. Projednávaný případ řeší údajné brutální znásilnění 14leté dívky a zhruba sedmdesáti až osmdesátileté seniorky. Obžalovaný, který si v současnosti odpykává trest za znásilnění jiné důchodkyně, se měl také obnažovat před dvěma dívkami ve věku deseti a jedenácti let. Christian B. zřejmě soudu nesdělí zásadní informace, uvedl pro stanici BBC jeho právník.

Nové svědectví v případu nezvěstné Maddie: Do únosu se namočil můj přítel, tvrdí Němec

Nové svědectví v případu nezvěstné dívky Madeleine McCannové, která zmizela v roce 2007 z portugalského prázdninového letoviska, přináší web Sky News. Ken Ralphs, Němec žijící v době únosu v Portugalsku, uvedl, že týden před únosem údajně Christian B. nabízel jeho kamarádovi finanční odměnu za pomoc při hledání dítěte, které by mohl prodat bezdětnému páru.

Zmizení pražské podnikatelky: Tělo se stále nenašlo. Za vraždu šli do vězení dva Slováci

Podle detektivů, kteří na případu pracovali, to byla zcela zbytečná vražda. V tom smyslu, že šlo o shodu hned několika nešťastných náhod. Policisté se totiž zprvu domnívali, že úspěšnou podnikatelku Janu Svobodovou si její vrazi vyhlédli už dřív a vše si pečlivě naplánovali. Tak to ale nakonec vůbec nebylo. Žena byla podle té nejpravděpodobnější vyšetřovací verze zkrátka jen ve špatný čas na špatném místě. O to složitější bylo vypátrat pachatele. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.