reklama

únos

Výpis příspěvků ke štítku „únos“

Není naděje, že je Maddie naživu. Na 100 procent ale máme vraha, věří vyšetřovatelé

9. října 2021 16:48

Čtrnáct let si rodiče Madeleine „Maddie“ McCannové uchovávají střípek naděje, že je jejich dcera naživu. Vyšetřovatelé si jsou však jistí, že je dívenka po smrti. Nyní přišli s prohlášením, že na sto procent věří, že našli jejího únosce a vraha. Má jím být už dříve podezřelý Němec Christian Brueckner. V příštím roce plánují policisté vznést obvinění.

Muž zadržel tři řidiče jako rukojmí, vyhrožoval zbraní. Zasahovalo policejní komando

22. září 2021 11:22
Aktualizováno

Policie na dálnici v Bavorsku v úterý večer zadržela cestujícího, který v dálkovém autobusu vzal tři řidiče jako rukojmí, informoval server Focus Online s odkazem na policii. Podle policejního mluvčího muž tvrdil, že je ozbrojený. Policie ani po nočním výslechu údajného únosce nezná další podrobnosti. Jasné není ani, zda měl útočník skutečně zbraň. Podezřelým je 30letý srbský občan, píše deník Merkur.

Měl dvě tváře a byl posedlý mladými dívkami. Expřítelkyně popsala údajného únosce Maddie

14. září 2021 20:13

Bývalá přítelkyně Němce Christiana B., který je podezřelý z únosu britské dívky Madeleine „Maddie“ McCannové, promluvila o jeho soukromí. Nyní 52letá Nuray Oezgenová s o osm let mladším mužem chodila tři měsíce v roce 2012. Společně spávali i v dodávce, ve které měl Němec tehdy tříletou dívenku unést. Prý by se nedivila, kdyby tento čin opravdu spáchal. Podle ní měl dvě tváře a byl posedlý mladými dívkami.

Boj o chlapce, který přežil pád lanovky, se stupňuje. Děda „unesl“ Eitana do Izraele

13. září 2021 14:38
Aktualizováno

Italská justice vyšetřuje jako únos odjezd šestiletého izraelského chlapce, který jako jediný přežil květnový pád lanovky v Piemontu. Při něm zahynulo 14 lidí, a to včetně jeho rodičů a sourozence. Prokuratura v severoitalské Pavii v pondělí oznámila, že kvůli únosu do Izraele vyšetřuje dědečka z matčiny strany, který si malého Eitana v sobotu vyzvedl a soukromým letem ze Švýcarska ho přepravil do Izraele. Informoval o tom deník La Repubblica.

Osudné 11. září OBRAZEM: Pád věží trval jen vteřiny, trosky hořely celé měsíce

11. září 2021 17:00

Lidé byli zděšeni, netušili, co se děje. Mnoho z nich si myslelo, že náraz letadla do jedné z věží Světového obchodního centra musela být jen nešťastná nehoda. Po nárazu dalšího letadla do jižní věže však už nikdo nepochyboval – Ameriku napadli teroristé. Lidé později popisovali, že si připadali, jako by se ocitli uprostřed katastrofického filmu.

Smutný osud letu 93. Lidé se postavili teroristům a zachránili Kapitol, sami zemřeli

10. září 2021 05:41

Dopoledne 11. září 2001 unesli teroristé celkem čtyři letadla. Zatímco se třemi letouny útočníci narazili do plánovaných cílů, příběh čtvrtého letu 93 se pro únosce zkomplikoval. Cestující se totiž na palubě dozvěděli o jejich úmyslu a pokusili se je přemoci. Nakonec se stroj roztříštil o pole Pensylvánie. Záchrana Kapitolu byla vykoupena smrtí všech pasažérů.

Babiš ml. vypovídal na policii o Krymu. Zda na otce podal trestní oznámení, odmítl říct

9. září 2021 10:26
Aktualizováno

Syn premiéra Andreje Babiše (ANO) vypovídal ve čtvrtek odpoledne na policejní služebně v centru Prahy o svém údajném únosu na Krym. Další postup nechce zatím zveřejnit, ani to, zda na otce podal trestní oznámení. Dopoledne novinářům řekl, že se nemá čeho bát, protože on je ten, kdo byl poškozen. Babiš mladší dlouhodobě tvrdí, že ho na Krym nechal v roce 2017 proti jeho vůli odvézt otec, a to proto, aby mu znemožnil vypovídat v dotační kauze Čapí hnízdo.

reklama