reklama
CNN Prima News Ústecký kraj

Ústecký kraj

Výpis příspěvků ke štítku „Ústecký kraj“

Dvě dívky utekly z léčebny v Lounech. Jednu se podařilo vypátrat, druhá se vrátila sama

17. ledna 2022 15:20
Aktualizováno

Policisté pátrali po dvou mladistvých pacientkách dětské psychiatrické léčebny v Lounech. Dívky ve věku 16 a 17 let měly v neděli 16. ledna společně utéct při návratu z vycházky. Starší, sedmnáctiletou dívku, se podařilo vypátrat v pondělí. Druhá, šestnáctiletá dívka se nakonec vrátila v noci ze středy na čtvrtek.

Muž, který v Chomutově ukradl auto s dítětem, bude stíhán na svobodě. K činu se přiznal

17. ledna 2022 09:48

Muž, který ve středu 12. ledna v Chomutově odcizil nastartované auto i s ročním chlapcem, bude stíhán na svobodě. Informaci potvrdila policejní mluvčí Miroslava Glogovská. Státní zastupitelství podle ní podnět vyšetřovatele k návrhu na vzetí obviněného do vazby neakceptovalo. Šestačtyřicetiletý obviněný byl v neděli propuštěn.

Před školkou ukradl auto i s dítětem. Policisté v Chomutově po zloději stále pátrají

13. ledna 2022 12:37
Aktualizováno

Policisté i ve čtvrtek v ulicích Chomutova intenzivně pátrali po neznámém zloději. Muž tam ve středu ráno u jedné ze školek ukradl nastartované auto, a to i s ročním chlapečkem. Vůz naštěstí policisté během pár desítek minut vypátrali a dítě se v pořádku vrátilo k matce. Mužům zákona se ale pachatele zatím nepodařilo dopadnout.

Smutné výročí pátrání. Míšu Muzikářovovu policie hledá již pět let, stopy šetří dodnes

11. ledna 2022 19:27

Úterý 11. ledna. Uběhlo přesně pět let od doby, kdy policie vyhlásila pátraní po tehdy 13leté Michaele Muzikářové. Dívku z Ústí nad Labem se ale dodnes nepodařilo najít a ze záhadného případu se tak stal jeden z nejznámějších „policejních pomníčků“. Policie se k případu nechtěla dlouho vyjadřovat, v den výročí však udělala výjimku. Přiznala, že i po letech prověřuje řadu nových stop.

reklama