reklama
CNN Prima News Ústecký kraj

Ústecký kraj

Výpis příspěvků ke štítku „Ústecký kraj“

Na D7 se převrátil kamion do příkopu. Dálnice už u Nezabylic jede jedním pruhem

Aktualizováno

Dálnice D7 u Nezabylic na Chomutovsku je po více než třech hodinách průjezdná jedním pruhem. Na místě je odtahová služba, která stále vyprošťuje směrem na Chomutov kamion, který se převrátil na bok. Nikdo nebyl zraněn. Událost se obešla bez větších kolon, protože v době úplného uzavření dálnice mohli řidiči využít objízdné trasy. Před příjezdem odtahové služby bylo místo průjezdné s opatrností, řekla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Covid mu zkřížil plány, založil minizoo. Teď učí děti chovat hady, ještěry a vakoveverky

Pandemie koronaviru nenapsala jen mnoho tragických příběhů. Někteří lidé v sobě díky zdravotnické krizi objevili skryté vlohy a začali si plnit sny. Jedním z nich je Michal Havránek, který pracuje jako obchodní zástupce v jedné rodinné strojírenské firmě v Krupce na Teplicku. Mimo to během lockdownů nezahálel. Podařilo se mu zásadně rozvinout neuvěřitelný projekt, který může Krupce leckteré město závidět.

Střet Babiše a Bartoše v Ústí je super. ANO Piráty rozdrtí, tvrdí místní

Babiše máme rádi, pro Bartoše volby skončí špatně. Ústečané, kteří ve čtvrtek přišli na zahájení kampaně hnutí ANO, očekávají drtivé vítězství Andreje Babiše ve volbách do Poslanecké sněmovny. Ten se přesunul na první příčku kandidátky Ústeckého kraje, aby se přímo střetl se šéfem Pirátů Ivanem Bartošem. I koalice Pirátů a STAN má ale mezi místními své fanoušky.

reklama