CNN Prima News Ústecký kraj

Ústecký kraj

Výpis příspěvků ke štítku „Ústecký kraj“

Kdo se zúčastní Pavlovy inaugurace? Do Prahy chtějí dorazit i jeho sousedé

2. února 2023 22:18

Petr Pavel pomalu začíná vyhlížet 9. březen – tedy den inaugurace, po němž oficiálně převezme prezidentský úřad. Na slavnostní ceremoniál jsou kromě poslanců, senátorů a členů vlády pozváni i bývalí prezidenti a další osobnosti. Inauguraci neřeší jen politici, ale například i obyvatelé dvou malých obcí v Ústeckém a Královéhradeckém kraji. Jde o místa spojené s Pavlovým domovem i chatou.

Nic jiného než šlapání na hlavu by nepomohlo, brání se agresorka z Ústí. Napadenou zadrželi

31. ledna 2023 20:59

Štábu CNN Prima NEWS se podařilo spojit s 15letou agresorkou, která v neděli v Ústí nad Labem brutálně zbila o dva roky starší dívku. Tvrdila, že si napadená surové jednání zasloužila a že ona sama neměla jinou možnost než jí šlapat na hlavu, „aby si uvědomila, co vůbec říkala“. Dívku se policistům díky pomoci diváků Krimi zpráv podařilo vypátrat a byla převezena do nemocnice na vyšetření. Ukázalo se, že od října byla na útěku.

Soud potrestal řidiče autobusu z Bosny. Na Lounsku nedal přednost a zavinil smrt mladíka

23. ledna 2023 12:51

Podmínečný trest v délce osmnácti měsíců si vyslechl řidič autobusu původem z Bosny a Hercegoviny, který způsobil na Lounsku v Ústeckém kraji smrtelnou dopravní nehodu. Zároveň obdržel dočasný zákaz řízení. Nad svým činem projevil lítost a částečnou vinu přijal. Podle vedení firmy, pro kterou pracoval, byl nespolehlivým zaměstnancem a autobus několikrát poškodil. Muž se těmto obviněním brání.

Smrtelná nehoda na Lounsku. Srážku auta a autobusu nepřežil jeden člověk, další jsou zraněni

22. ledna 2023 16:31

V Ústeckém kraji došlo k další smrtelné nehodě. U Rané na Lounsku při srážce osobního auta a autobusu zemřel člověk a jedna osoba se těžce zranila. Další tři lidi převezla sanitka na vyšetření do nemocnice. Uvedl to mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník. Policie v místě nehody odklání dopravu přes Břvany a Lenešice.