CNN Prima News Václav Černý
Václav Černý

Václav Černý

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Důchod Evě nestačí ani na zálohy za elektřinu. Schillerová cupuje vládu, Pekarová radí dávky

Ceny energií ohrožují zejména osamělé seniory. Proto moderátorka Partie na CNN Prima NEWS Terezie Tománková ukázala političkám ve studiu příběh ženy, která má důchod 12 900 korun a zálohy na energie 19 tisíc. Seniorka kvůli nouzi vše vypnula a v současnosti topí jen darovaným dřevem. Jak reagovala předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) a bývalá ministryně financí Alena Schillerová (ANO)?

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

Hrůza u parku v Čakovicích: Šlo o rodinnou tragédii, tvrdí starosta. Obětí má být i dítě

Aktualizováno

V sobotu odpoledne zamířilo do lesoparku u Letňan a Čakovic několik policejních vozů. Podle policie byli na místní cyklostezce nalezeni tři lidé bez známek života. Policisté pro CNN Prima NEWS uvedli, že lidé měli zemřít násilnou smrtí. Jednou z vyšetřovacích verzí je, že by se mohlo jednat o dvojnásobnou vraždu a následnou sebevraždu. Starosta Čakovic, Miškovic a Třeboradic Jiří Vintiška následně uvedl, že šlo o rodinnou tragédii. Dle informací webu Novinky.cz má být jednou z obětí dítě.