reklama
CNN Prima News Václav Černý
Václav Černý

Václav Černý

Nejnovější příspěvky autora

Historický milník: Musk vyslal na oběžnou dráhu čtyři amatéry i ženu s protetickou nohou
USA

Historický milník: Musk vyslal na oběžnou dráhu čtyři amatéry i ženu s protetickou nohou

Raketa společnosti SpaceX se čtyřmi amatérskými astronauty vzlétla ve čtvrtek v brzkých ranních hodinách do vesmíru. Jedná se o nejnovější let, který pomůže zpřístupnit vesmír tomu, kdo zaplatí. Mise Inspiration4, za kterou stojí společnost Elona Muska, navazuje na starty raket Richarda Bensona a Jeffa Bezose. Jejím cílem je inspirovat lidi a vybrat peníze na léčbu rakoviny.

Další příspěvky autora

Joch o 11. září: Tipoval jsem Al-Káidu. Jiná země by to neudělala, msta by byla nukleární

Když se o útocích 11. září 2001 dozvěděl ředitel občanského institutu a politický komentátor Roman Joch, byl zrovna v práci. Český rozhlas mu volal, jestli je v Praze a může jít situaci komentovat. Již v té době tušil, že útoky nemá na svědomí žádná země, ale teroristická organizace. Ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS mluvil také o tom, že očekává novou vlnu teroristických útoků po tom, co Tálibán převzal moc v Afghánistánu.

Bohuš Matuš nastěhoval do domu dvě postýlky. S manželkou Lucií plánuje malého Bohouška

Za poslední rok prošel zpěvák Bohuš Matuš (48) několika důležitými životními okamžiky. S mladou partnerkou Lucií (18) prožíval její těhotenství a následně v prosinci narození dcery Natálie. Svůj vztah v květnu potvrdili manželstvím. Ještě během těhotenství si pár pronajal byt v pražském panelovém domě. Následovalo stěhování do rodinného domu. Nyní už mluví o druhém dítěti.

reklama