reklama

vila

Výpis příspěvků ke štítku „vila“

Krejčířova vila se prodala za desítky milionů korun. Před lety z ní utekl policii

30. listopadu 2021 13:08

Vila odsouzeného Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy byla v úterý vydražena za 21,38 milionu korun. V osmém pokusu dražby přihazovali dva zájemci. Vyvolávací cena 21,1 milionu korun byla stejná jako při sedmém pokusu vilu vydražit loni v srpnu. Vyplývá to z informací na portálu e-drazby.cz. Jméno vítěze dražby nebylo zveřejněno. Krejčíř uprchl v roce 2005 z Česka během policejní prohlídky právě z černošické vily.

Jak se v Afghánistánu dělala demokracie: Miliardy rozházené za kozy, vily a letadla

23. srpna 2021 18:08

Historie už mnohokrát ukázala, že export demokracie západního typu do afrických států či na Blízký východ je nesmírně složitý a v některých ohledech prakticky nemožný. Snaha Západu v čele s USA udělat z Afghánistánu svobodnou mocnost selhala kvůli kulturnímu nepochopení, korupci a utopickým vizím. Účet za experiment je ale děsivý. Za nesmyslné projekty se v Afghánistánu rozházely miliardy.

Vítězem reality show LIKE HOUSE se stal Jenis. Co udělá s výhrou půl milionu korun?

2. července 2021 17:57

Reality show televize Prima LIKE HOUSE, ve které se představila parta různorodých influencerů, zná svého vítěze. Nejvíce diváků hlasovalo pro jednadvacetiletého Jenise, který si získal srdce fanoušků svým nadhledem, humorem i rozumem. Unikátní show sledující osobnosti známé ze sociálních médií se stala fenoménem a trendem číslo jedna mezi mladými diváky a nabídla jedinečnou sondu do života současné mladé generace.

Harry se politoval, že ztratil privilegia. A 16 koupelen je co? vmetla mu spisovatelka

17. května 2021 00:30

Princ Harry byl hostem podcastu herce Daxe Sheparda, ve kterém se svěřil, jak pro něj bylo těžké vzdát se privilegií královské rodiny a odletět do USA. Kvůli zmatku v hlavě musel Harry chodit na terapie. Autorka princovy biografie Angela Levinová se ale do Harryho opřela. Podle ní si žije stále na vysoké noze a 16 koupelen v jeho vile v Kalifornii je dostatečné privilegium.

Luxusní sídlo s obří zahradou a za souseda Stallone. Vila může v aukci trhnout rekord

23. ledna 2021 23:54

Do aukce míří luxusní sídlo v Beverly Hills – Villa Firenze, která má 13 ložnic, na pozemku o velikosti více než devět akrů (přes 36 tisíc metrů čtverečních). V zahradě najdete několik dalších staveb, bazén, tenisový kurt nebo běžeckou stezku a v sousedství bydlí několik slavných osobností. Požadovaná cena je 160 milionů dolarů (3,5 miliardy korun), informoval web CNN.

Kauza vraždy kvůli vile v pražské Bubenči: Mladíkům soud uložil 23 a pět let vězení

8. ledna 2021 16:15

Za dvojnásobnou vraždu motivovanou nepoctivým získáním vily v pražské Bubenči uložil v pátek soud Tomášovi Fialovi výjimečný trest 23 let vězení. Jeho přítel Jiří Nehyba si má odpykat pět let za pokus o podvod a má také zaplatit pět milionů korun jako peněžitý trest. Verdikt není pravomocný, oba mladíci vinu odmítají. Těla zavražděného páru nalezla policie ve vodní nádrži Švihov po několika měsících pátrání.

reklama