reklama
CNN Prima News Viliam Buchert

Viliam Buchert

Výpis příspěvků ke štítku „Viliam Buchert“

Divocí Piráti nevědí, co chtějí. Představují výstřely z Aurory, říká komentátor

6. září 2021 22:22

Piráti jsou jednoznačně levicová strana, ale neví, co chtějí. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl komentátor Viliam Buchert. Politolog Lukáš Jelínek následně kvitoval občanský aktivismus a ambice mladých lidí zakládat další politické strany, na druhou stranu varoval před vznikem většího počtu levicových stran, které by si navzájem braly voliče.

Komentátor: Opozice má dvě špatné možnosti. Nechat vládu, nebo dostat zemi do chaosu

14. dubna 2021 23:13

Vítězem momentální politické situace v Česku je rozhodně prezident Miloš Zeman, shodli se v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS komentátoři Viliam Buchert a Petr Kamberský. Podle Kamberského má opozice na výběr dvě špatné možnosti. Když vládě vysloví nedůvěru, nastane chaos, pokud ne, zůstane jimi kritizovaná vláda u moci. Oba komentátoři se také vyjádřili ke krokům sociální demokracie a jejího předsedy Jana Hamáčka.

COVID-19 je pro Babiše rizikem, komunikaci nezvládá, říká komentátor Buchert

13. října 2020 20:49

Koronavirus je pro premiéra Andreje Babiše (ANO) rizikem. Nezvládá kvůli němu totiž komunikaci s veřejností, řekl komentátor Reflexu Viliam Buchert v CNN Prima NEWS. Ve vysílání vystoupil i novinář Mladé fronty DNES (MfD) Petr Kolář, který řekl, že vládní ministři se v pondělí večer hádali o opatřeních a například vůbec nemělo dojít k zavření restaurací.

reklama