vodka

Výpis příspěvků ke štítku „vodka“

Návrhářka Wangová okouzluje v 74 letech mladistvým vzhledem. Prozradila, co za ním stojí

Slavná módní návrhářka Vera Wangová vypadá ve svých čtyřiasedmdesáti letech naprosto skvostně. V rozhovoru pro web Page Six prozradila, jak si udržuje mladistvý vzhled. Denně se stravuje jídlem z McDonald’s a donuty, jídlo z fastfoodu pak zapíjí vodkou. Také tvrdě dře, ne však v posilovně. Většinu svého času věnuje práci, podle jejích slov je právě zaneprázdněnost ideální cestou ke zdraví.

Extáze, kokain, nebo býčí sperma? Jak tajemný Mateschitz objevil „zázračný“ Red Bull

Red Bull. Název giganta v oboru energetických drinků pravděpodobně zaslechnete nebo spatříte minimálně jednou denně. Je těžké se tomu vyhnout. Zato jméno Dietricha Mateschitze je — vlastně bylo — známé o dost méně. Marketingový mistr, který rozjel byznys jménem Red Bull, sám sebe zapíral, jako kdyby ani neexistoval. V sobotu zemřel ve věku 78 let. Zde je jeho neobyčejný příběh.

Obnovil jsem vztahy s Putinem, řekl Berlusconi. K narozeninám od něj dostal vodku a vzkaz

Bývalý premiér Itálie Silvio Berlusconi měl od Vladimira Putina dostat k narozeninám dvacet lahví vodky a velmi milý vzkaz, vyplývá to z uniklé nahrávky. Italský politik prý šéfovi Kremlu odpověděl podobným způsobem. Podle Berlusconiho šlo pouze o starou historku. Na záznamu zároveň zmiňuje, že k válce na Ukrajině se raději kvůli obavám z mediální reakce nebude vyjadřovat.

Proslavil se jako kluk, kterého nakopla hvězda Chelsea. Teď je díky vodce multimilionářem

Podavači míčů při fotbalových zápasech zůstávají většinou mimo hlavní pozornost. Ovšem Charlie Morgan se dokázal proslavit. Jako klučina zdržující hru, kterého nakopla někdejší hvězda Chelsea Eden Hazard. V posledních letech udělal poměrně dost pro to, aby nebyl navždy zaškatulkovaný coby drzý teenager. Rozjel vlastní byznys a nyní si může užívat majetek v hodnotě 40 milionů liber.