reklama
CNN Prima News volební program

volební program

Výpis příspěvků ke štítku „volební program“

Šéfka TOP 09 k Okamurovi: Překvapuje mě, že jako vlastenec nechcete financovat armádu

7. listopadu 2021 11:39

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová v nedělní Partii Terezie Tománkové vmetla lídrovi SPD Tomiu Okamurovi, že se tváří jako vlastenec, ale přitom nechce podporovat zvyšování výdajů na armádu. Šéf strany, která míří do opozice, reagoval s tím, že posilování armády se často soustředí na expanzivní politiku, s čímž se neztotožňuje.

Volební program Pirátů a STAN: Co udělají s EET, slevami pro důchodce nebo rodičovskou?

6. října 2021 00:16

Ztrácíte se ve volebních programech stran? Zajímá vás, která z nich vám plánuje zvýšit daně a která naopak přidat na rodičovské nebo důchodech a jak se vypořádá s další případnou vlnou koronaviru? Položili jsme politikům 40 vašich nejčastějších dotazů a přehledně poskládali jejich odpovědi. Předkládáme vám to nejdůležitější z programů hlavních stran, které bojují o vaši přízeň a pravidelně figurují ve volebních průzkumech. Tentokrát je na řadě koalice Pirátů a STAN.

Volební program KSČM: Jaké daně by komunisté zvýšili a jak by proměnili školství?

5. října 2021 21:17

Ztrácíte se ve volebních programech stran? Zajímá vás, která z nich vám plánuje zvýšit daně a která naopak přidat na rodičovské nebo důchodech a jak se vypořádá s další případnou vlnou koronaviru? Položili jsme politikům 40 vašich nejčastějších dotazů a přehledně poskládali jejich odpovědi. V průběhu posledního měsíce před volbami 2021 se tak můžete těšit na to nejdůležitější z programů hlavních stran, které bojují o vaši přízeň a pravidelně figurují ve volebních průzkumech. Právě teď je na řadě KSČM Vojtěcha Filipa.

Volební program ANO: Vyšší daně z neřestí, stovky kilometrů dálnic, 400 tisíc rodičovská

5. října 2021 16:22

Ztrácíte se ve volebních programech stran? Zajímá vás, která z nich vám plánuje zvýšit daně a která naopak přidat na rodičovské nebo důchodech a jak se vypořádá s další případnou vlnou koronaviru? Položili jsme politikům 40 vašich nejčastějších dotazů a přehledně poskládali jejich odpovědi. V průběhu posledního měsíce před volbami 2021 se tak můžete těšit na to nejdůležitější z programů hlavních stran, které bojují o vaši přízeň a pravidelně figurují ve volebních průzkumech. Teď vám přinášíme vybrané body z programu ANO.

Volební program Spolu: Nezvyšovat daně, 250 kilometrů dálnic i zásluhové důchody

28. září 2021 10:47

Ztrácíte se ve volebních programech stran? Zajímá vás, která z nich vám plánuje zvýšit daně, která naopak přidat na rodičovské nebo důchodech a jak se vypořádá s další případnou vlnou koronaviru? Položili jsme politikům 40 vašich nejčastějších dotazů a přehledně poskládali jejich odpovědi. V průběhu posledního měsíce před volbami 2021 se tak můžete těšit na to nejdůležitější z programů hlavních stran, které bojují o vaši přízeň a pravidelně figurují ve volebních průzkumech. Právě teď je na řadě koalice Spolu – ODS, KDU-ČSL a TOP 09.

Volební program SPD: Proč chce Okamura zavést vlasteneckou výchovu a zrušit dotace?

20. září 2021 23:29

Ztrácíte se ve volebních programech stran? Zajímá vás, která z nich vám plánuje zvýšit daně a která naopak přidat na rodičovské nebo důchodech a jak se vypořádá s další případnou vlnou koronaviru? Položili jsme politikům 40 vašich nejčastějších dotazů a přehledně poskládali jejich odpovědi. V průběhu posledního měsíce před volbami 2021 se tak můžete těšit na to nejdůležitější z programů hlavních stran, které bojují o vaši přízeň a pravidelně figurují ve volebních průzkumech. Právě teď je na řadě SPD Tomia Okamury.

Otázka pro politiky: Pokud byste vládli, zavedli byste daňové prázdniny?

20. září 2021 14:47

Daňové prázdniny ve svých předvolebních slibech zmiňuje SPD, Přísaha a koalice Spolu. V případě koalice jde o úlevu pro rodiny, které čerpají rodičovský příspěvek nebo mají tři a více dětí. SPD chce daňové prázdniny pro české firmy se sídlem v zahraničí jako motivaci pro placení daní v tuzemsku. Přísaha slibuje tuto formu úlevy pro mladé lidi po ukončení školy.

Otázka pro politiky: Pokud byste vládli, zrušili byste elektronickou evidenci tržeb?

17. září 2021 06:36

Elektronickou evidenci tržeb slibují po volbách kompletně zrušit pouze SPD a koalice Spolu, tedy pokud se dostanou do vlády. Zrušení EET, nebo její úpravu chtějí i další dlouhodobí kritici – koalice Piráti a STAN. ČSSD, která hnutí ANO pomáhala EET v minulé vládě prosadit, by EET nerušila. Stejně tak KSČM, ta ale dodává, že EET všechna očekávání nenaplnila.

Volební program Přísahy: Jak Šlachta vyřeší drahé bydlení a komu zvedne daně?

13. září 2021 12:01

Ztrácíte se ve volebních programech stran? Zajímá vás, která z nich vám plánuje zvýšit daně a která naopak přidat na rodičovské nebo důchodech a jak se vypořádá s další případnou vlnou koronaviru? Položili jsme politikům 40 vašich nejčastějších dotazů a jasně a přehledně poskládali jejich odpovědi. V následujícím měsíci se tak můžete těšit na to nejdůležitější z programů všech stran, které bojují o vaši přízeň a pravidelně figurují ve volebních průzkumech.

reklama