CNN Prima News voucher

voucher

Výpis příspěvků ke štítku „voucher“

Soutěžte se Showtimem o vouchery do Divadla Kalich v hodnotě 200 Kč

16. prosince 2021 20:34

Hledáte tip na vánoční dárek? Máme pro vás soutež na našem Facebooku o tři vouchery do Divadla Kalich! Poukázka má hodnotu 2 000 korun a platí pro dvě osoby na představení podle vlastního výběru do VIP zóny, kde nechybí vlastní zázemí a welcome drink! Předprodej na představení Divadla Kalich na rok 2022 je už zahájen, více se dozvíte na webových stránkách divadla.

Voucher místo zájezdu? Když cestovka zkrachuje, peníze dostanete, ujišťuje Dostálová

18. března 2021 10:49

Cestovní ruch je segmentem, který pandemie postihla nejvíce, a tím pádem musí být maximálně podpořen. Pomoci by měly masivní propagační kampaně, řekla v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO). Ta uvedla, že se připravují i akce, které by měly Čechy opět přesvědčit k podpoře tuzemského turismu.

Blue Style: Poukazy za zrušené zájezdy využívají Češi k nákupu letní dovolené

9. prosince 2020 13:18

Na nákup letní dovolené z nabídky first minute využilo 67 procent lidí poukaz za zrušený zájezd, třetinu zákazníků tvoří noví klienti. Nejvíce lidí se chystá vyrazit do Egypta, a to 48 procent, na druhém místě je Tunisko, kam chce letět pětina lidí. Na virtuální tiskové konferenci to dnes řekla obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek. Ceny pobytů na léto jsou srovnatelné s uplynulou sezonou, v některých případech jsou i nižší, dodala.

Cestovní kanceláře ruší všechny původní zájezdy a začnou nabízet nové

28. května 2020 11:16

Kvůli obavám z přetrvávajících opatření proti šíření koronaviru ruší zaplacené zájezdy nejen klienti cestovních kanceláří, ale i kanceláře samy. Po cestovních kancelářích Exim Tours a Fischer včera oznámila i Alexandria, že ruší všechny zájezdy na toto léto s odletem do 31. srpna. Klientům nabídne vouchery a začne tvořit nové zájezdy přizpůsobené současným podmínkám.

Máte nárok na vrácení peněz za dovolenou nebo letenku? Co vouchery a doplatky záloh?

15. května 2020 23:59

Pokud zákazník neodstoupí od smlouvy, má stále povinnost doplácet cenu zájezdu. „Cestovní kanceláře se snaží vycházet vstříc, ale bohužel to může dojít tak daleko, že to (nedoplatky za objednaný zájezd, pozn. red.) cestovní kancelář může vymáhat soudně,“ uvedla pro CNN Prima NEWS právnička Denisa Brdlíková, která odpovídala na konkrétní dotazy diváků ohledně dovolených, zájezdů či letenek.