CNN Prima News voucher

voucher

Výpis příspěvků ke štítku „voucher“

Hrajte s námi o poukaz od CEWE v hodnotě 3 000 Kč

Chcete mít pořád na očích zážitky z cest, nebo z důležitých rodinných okamžiků? Není to nic těžkého, stačí jen zkusit štěstí! Ted totiž můžete vyhrát vouchery od společnosti CEWE v hodnotě 3 000 Kč! Stačí jen správně odpovědět na naši soutěžní otázku níže a mít trochu toho štěstí.

Vyhrajte kouzelné vstupenky na nejkrásnější pražské věže od Prague City Tourism

Nejen Mikulášská nebo Novomlýnská věž, ale také třeba Petřínská rozhledna i se zrcadlovým bludištěm. Možná si říkáte, že by se vám výšlap za dechberoucím výhledem na Prahu také líbil. My vám teď dáváme možnost – je tu soutěž. A její tři výherci získají voucher na multi vstupenku od společnosti Prague City Tourism v hodnotě 990 Kč opravňující navštívit nejznámější pražské věže. Jaké cíle si z nabídky na prague.eu/veze vyberete, je jen na vás, rozhlédnout se na tuto vstupenku můžete klidně ze všech. Abyste to mohli udělat, musíte ale znát odpověď na naši soutěžní otázku.

Soutěžte o cenami nabitý balíček od Aqualandu Moravia

Showtime si společně s Aqualandem Moravia pro vás připravili soutěž. Máte rádi vodní radovánky bez ohledu na roční období? Pokud ano, jeden z vás má teď možnost získat dárkový poukaz od Aqualandu Moravia, který obsahuje - pobyt na jednu noc pro dvě osoby v hotelu Aqualand INN v pokoji kategorie Superior, včetně snídaně, neomezeného vstupu do aqualandu, Wellness Forum Romanum a Pálava Wellness. Stačí nám je správně odpovědět na soutěžní otázku níže.

Vyhrajte pobyt v lázeňském komplexu Spa Aphrodite

Léto je v plném proudu a vodních radovánek není nikdy dost. Ale co kdybychom vám nabídli ještě něco víc? Něco, co spojí zdravý životní styl s dokonalým lázeňským hýčkáním? Showtime a Aphrodite Spa Rajecké Teplice přicházejí s ohromující soutěží, ve které můžete vyhrát pobyt v tomto lázeňském ráji. Tak co na to říkáte? Nenechte si ujít příležitost posílit svou imunitu a načerpat novou energii. Zapojte se do naší soutěže!

Vyhrajte poukaz nejen na pobyt v hotelu Al Hamra Residence v Ras Al Khaimah na 7 nocí od CK Blue Style

Prima Svět si společně s CK Blue Style připravili soutěž, která vás rozhodně potěší! Tentokrát můžete vyhrávat poukaz na pobyt v hotelu Al Hamra Residence v Ras Al Khaimah ve Spojených arabských emirátech od společnosti CK Blue Style, na 7 nocí se snídaní pro dva a dárkovým voucherem na Zip Line. Líbí se vám tato cena? Tak neváhejte a zapojte se do soutěže. Přejeme hodně štěstí.

Vyhrajte pět rodinných voucherů do Muzea fantastických iluzí v Praze

Fascinující svět neskutečných optických klamů. Perfektní zábava pro všechny bez rozdílu věku. Jedinečný zážitek a super fotky. Více jak 150 interaktivních zábavných exponátů. Tak to je největší Muzeum fantastických iluzí v Praze. A právě do tohoto muzea teď může pět z vás získat rodinný voucher (2 dospělí a max. 2 děti do 15 let) v ceně 699 Kč a s platností na jeden rok. Zkuste své štěstí a odpovězte na soutěžní otázku.

Vyhrajte poukaz na zájezd do Dubaje od společnosti CK Blue Style v hodnotě 9900 Kč

Prima Svět si společně s CK Blue Style připravili soutěž, která vás přiblíží k bílým plážím, blankytnému nebi a průzračnému moři. Vyhrát totiž můžete poukaz na zájezd do Dubaje v hodnotě bez mála 10 tis Kč s CK Blue Style. Stačí odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete níže a mít trošičku toho štěstíčka. Otázka je spojena s vysíláním Prima Světa, jehož záznam mimo jiné najdete v archivu pořadů na CNN.iPrima.cz/porady.