Vražda malé holčičky v Praze: Podezřelým má být otec pod vlivem drog. Policie ho zadržela


Pražská policie zadržela ve středu muže, který je podezřelý z násilného trestného činu vůči nezletilé. Případ si převzali kriminalisté z oddělení vražd, uvedla policie. Podle informací CNN Prima NEWS šlo o vraždu dítěte předškolního věku v Braníku, podezřelým má být otec, údajně pod vlivem drog.

„Dnes v noci pražští policisté zadrželi muže, který je podezřelý z násilného trestného činu vůči nezletilé. Případ řeší kriminalisté z oddělení vražd. V tuto chvíli vzhledem k probíhajícím úkonům trestního řízení a věku poškozené nemůžeme být více konkrétní,“ uvedla ve středu policie.

ČTĚTE TAKÉ: Školák zastřelil 10 lidí, teď v Srbsku svědčí proti rodičům. Neřešili jeho psychiku, tvrdí soud

Podle informací redakce Krimi zpráv se otřesný čin stal v lesoparku v pražské čtvrti Braník. Podezřelým z vraždy holčičky pak má být její otec, který je uživatelem drog. Pod jejich vlivem měl být i v době činu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Obří zátah kvůli korupci v českém fotbale. Zadrženy byly desítky lidí, v akci je i Interpol