reklama
CNN Prima News vražda

vražda

Výpis příspěvků ke štítku „vražda“

Násilí na ženách musí přestat. Británie a Irsko jsou v šoku po vraždě mladé učitelky

18. ledna 2022 14:48

Ostrovním královstvím hýbe případ vraždy 23leté učitelky Ashling Murphyové, kterou kdosi uškrtil, když si šla zaběhat k řece. K hrůznému činu došlo u proslulého irského města Tullamore. Britské ostrovy tak zasáhl už třetí podobný zločin v krátké době. Společnost je v šoku a žádá politický zásah proti násilí na ženách.

Žena se přiznala k vraždě dcery a matky. Hrozí jí 20 let, u soudu prosila o odpuštění

18. ledna 2022 09:54
Aktualizováno

Ženě, která loni v Českých Budějovicích zavraždila svou dvouletou dceru a vlastní matku, navrhne státní zástupkyně zřejmě 15 až 20 let. Podle obžaloby žena vraždila desítkami bodných a řezných ran. Podle soudce lze čin považovat za vražedný útok s vysokou mírou brutality. Žena ve středu u soudu prosila za odpuštění. Čin spáchala v afektu, do té doby byla bezúhonná, řekla státní zástupkyně Dagmar Šimáková.

Pořád jsem král a zas vydělám velké peníze. Co řekl Jonák v jednom z posledních rozhovorů

18. ledna 2022 05:55

Symbol pražského podsvětí devadesátých let Ivan Jonák poskytl jeden z posledních velkých rozhovorů v květnu 2014 časopisu Týden, pár dní po propuštění z vězení a necelé dva roky před smrtí. Někdejší pornokrál Discolandu Sylvie měl těžce podlomené zdraví, někdy mluvil z cesty a často sprostě. A věřil, že jeho sláva se vrátí. Přinášíme celé interview, které s Jonákem vedl redaktor Jakub Kvasnička, jenž v současnosti působí v televizi CNN Prima NEWS.

Můj Discoland je rolls-royce diskoték, tvrdil Ivan Jonák aneb Kouzlo devadesátek

15. ledna 2022 07:41

„Za revoluce jsem okradl studenty o desítky milionů,“ přiznal Ivan Jonák ve svých vzpomínkách. Sepsal je ve věznici, když pykal za nájemnou vraždu manželky Ludviky. Devadesátky jsou opět v kurzu a Jonák je jejich symbolem. Divadlo Na zábradlí chystá premiéru se všeříkajícím názvem Discoland, mafián je i hvězdou veřejnoprávní televize. V posmrtně vydaných vzpomínkách přitom Jonák označení mafián důrazně odmítá.

Pomstil znásilněnou dceru a zabil pedofila. Otec se vyhne obvinění z vraždy, píší média

14. ledna 2022 22:31

Muž, který pomstil svou znásilněnou dcerku ubodáním svého pedofilního kamaráda, nebude obviněn z vraždy. O změně klasifikace měli rozhodnout vyšetřovatelé, cituje ruská média deník The Sun. Místo toho bude otec znásilněné dívky pravděpodobně stíhán za to, že podněcoval pedofila k sebevraždě. Hrozí mu za to nižší trest než za vraždu.

reklama