CNN Prima News vražda

vražda

Výpis příspěvků ke štítku „vražda“

Vrah spisovatelky Monyové zůstane za mřížemi. Po zamítnutí žádosti o propuštění zkolaboval

Vrah a bývalý manžel spisovatelky Simony Monyové zůstane ve vězení. Okresní soud nevyhověl jeho žádosti o podmíněné propuštění. Boris Ingr podle trestního senátu nesplnil podmínky pro život na svobodě, prý může být svému okolí stále nebezpečný. Odsouzený muž v soudní síni zkolaboval, další šanci na podmíněné propuštění bude mít znovu za rok.

Tělo měli uvařit a hodit na hnůj. Začal soud v případu umučeného mladíka na Svitavsku

Krajský soud v Hradci Králové začal v pondělí projednávat otřesný případ brutálního umučení mladíka na Svitavsku. Z činu jsou obžalováni šestatřicetiletý Pavel J. a jednatřicetiletý Alexandr G., který se částečně přiznal, ale stejně jako Pavel J. odmítl, že by měli v úmyslu uneseného zavraždit. Prý pouze chtěli, aby jim ukázal, kde jsou věci jako jízdní kolo, mobilní telefon a drogy, které jim měl mladík ukrást.

Slavný herec, skvělý sportovec a kriminálník. Připomeňte si neuvěřitelný příběh O. J. Simpsona

Orenthal James Simpson, známý pod přezdívkou O. J., byl legendárním hráčem amerického fotbalu a slavným hercem, ale také známým zločincem. Ve středu zemřel ve věku 76 let. Proslavil se především jako aktér známého soudního procesu, který sledovala v přímém televizním přenosu více než polovina Američanů. V říjnu 1995 byl zproštěn obvinění z dvojnásobné vraždy své exmanželky a jejího přítele. Simpson byl ale poté v roce 2008 odsouzen k trestu 33 let vězení za loupežné přepadení a únos. Jeho příběh shrnuje americká CNN ve videu, které si můžete pustit v úvodu článku.