CNN Prima News vražda

vražda

Výpis příspěvků ke štítku „vražda“

Kramný: Moniku ani dceru jsem nezabil. Státní zástupce na zamítnutí obnovy procesu trvá

8. února 2023 12:06

Krajský soud v Ostravě ukončil dokazování v projednávání návrhu na obnovu řízení v kauze Petra Kramného, který byl v roce 2016 odsouzen k 28 letům vězení za vraždu manželky a dcery na dovolené v Egyptě. Obhájkyně Kramného žádá obnovu řízení, protože posudky zadané obhajobou vylučují elektrický proud jako příčinu smrti dcery a ženy jejího mandanta. Státní zástupce Vít Legerský ale bude trvat na tom, aby soud obnovu procesu zamítl. Hlavní líčení ve středu soudkyně odročila na pátek 10. února, kdy senát rozhodne.

Zdrogovaný boxer zbil nářadím a upálil muže v Brně. Soud mu zpřísnil tvrdý trest

8. února 2023 10:38

Za brutální vraždu mladého muže v Brně, za fyzické napadení dalších dvou lidí, loupež a krádeže zvýšil ve středu Vrchní soud v Olomouci Alainu Banongovi původně uložený výjimečný trest ve výši 23 let o tři roky na 26 let. Vyhověl tak státní zástupkyni, která žádala přísnější trest. Bývalý boxer se vraždou snažil zakrýt svou původní trestnou činnost, poškozený jej přistihl, když rozebíral u garáží kradené vozidlo. Muže několikrát udeřil kovovým klíčem do hlavy, poté jej naložil do kufru a vozidlo zapálil.

Policisté odhalili totožnost bezhlavého muže. Tělo našli v Berounce, žádají o pomoc

7. února 2023 17:48

Zavražděným mužem, jehož tělo se našlo 12. ledna v Berounce na okraji Plzně, byl 32letý cizinec. Informovala o tom policejní mluvčí Dagmar Brožová. Policie nyní zveřejnila jeho fotografie a prosí svědky, kteří muže naposledy viděli, byli s ním v kontaktu nebo ho případně s někým viděli, aby se ozvali na bezplatnou tísňovou linku 158 nebo na kteroukoli policejní služebnu. Svědectví by kriminalistům mohlo výrazně pomoci při objasňování tohoto případu, uvedla Brožová.

Muž upálil svou družku. Chtěl ji dle svých slov jen postrašit, soud mu potvrdil tvrdý trest

7. února 2023 11:09

Nejvyšší soud potvrdil verdikt nad Slovákem Miroslavem Reisingerem, jenž v zahrádkářské kolonii v Praze upálil svou českou družku. Odpyká si 15 let ve vězení. Nejvyšší soud se případem zabýval bez veřejného jednání. Dovolání odsouzeného bylo omítnuto, řekl Adam Wenig, mluvčí Městského soudu v Praze. Plné odůvodnění zatím není dostupné.

Hrozivé detaily vraždy v pražském hotelu: Hrál roli stalking? Oběť pronásledování již hlásila

7. února 2023 07:38

Petr K., který měl v pražském hotelu zavraždit třiatřicetiletou Kláru M., ženu údajně pronásledoval a měl jí také vyhrožovat. Její známí pro web iDnes.cz popsali, že jde o stalkera a zavražděná problémy hlásila již v minulosti. Po dvaačtyřicetiletém muži z Lázní Libverda na Liberecku policisté pátrají již čtvrtý den.

Další detaily vraždy v Praze: Podezřelý muž měl před brutálním činem prohrát jmění

6. února 2023 23:36

Kriminalisté druhým dnem vyšetřují brutální vraždu ženy v hotelovém pokoji v centru Prahy. Pravděpodobná oběť i muž, kterého sami kriminalisté označují za podezřelého, pocházejí z Liberecka. Petra K. hledají policisté po celé republice. Důrazně upozorňují, že může být ozbrojený a nebezpečný. Krimi zprávy přinesly další podrobnosti o tom, co se v hlavním městě ten osudný večer odehrávalo.