CNN Prima News Dominika Fuchsová
Dominika Fuchsová

Dominika Fuchsová

redaktorka FTV Prima, CNN Prima NEWS

Vystudovala Vyšší odbornou školu publicistiky a nyní studuje mediální studia na Metropolitní univerzitě. Na CNN Prima NEWS začala jako stážistka, v lednu 2024 se stala součástí redakce. Předtím publikovala hlavně do kulturních magazínů. Mezi její záliby patří hlavně hudba, čtení a focení.

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Atentátník nemusel být osamělý vlk, varuje slovenský ministr. Riziko dalšího útoku je vysoké

Slovenské bezpečnostní složky po atentátu na Roberta Fica zvyšují dohled nad místy s vyšším pohybem lidí. Ochranu dostanou koaliční i opoziční poslanci, dále nemocnice, školy či média. Policie pracuje s verzí, že útočník na premiéra nebyl osamělým vlkem, řekli ministr vnitra Matúš Šutaj Eštok a také zástupce tajné služby SIS Pavol Gašpar.

Jsem stresař, přiznává žena hokejisty Krejčíka. Prozradila, jak s mužem komunikuje před zápasy

Kontakt s manželem je teď hodně omezený, před zápasem se snažím s ním moc nekomunikovat, abych na něj nepřenesla svou nervozitu, popsala v pořadu Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS Alžběta Krejčík, manželka hokejového reprezentanta Jakuba Krejčíka. Prozradila také, jestli manželovi vyčítá chyby nebo jestli v týmu funguje mezi hráči rivalita.

Neúspěch u přijímaček? Hlavně děti neponižujte, počítejte s pláčem, radí rodičům expertka

Ve středu se tisíce dětí dozví výsledky přijímacího řízení na střední školy. Je třeba počítat i se zklamáním, proto ředitelka pedagogicko-psychologické poradny Galina Jarolímková ve vysílání CNN Prima NEWS rodičům neúspěšných uchazečů doporučila, aby je hlavně podpořili a společně našli řešení. Je vhodné si zjistit, která škola má volná místa pro druhá a třetí kola.

Letadlo muselo přistát bez podvozku a paliva, ukazují dramatické záběry. Pilot sklidil potlesk

Letadlo se třemi lidmi na palubě v pondělí přistávalo v australském Newcastlu bez porouchaného podvozku. Pilot při přípravě na složitý manévr téměř tři hodiny kroužil nad letištěm, aby spálil palivo, které by se při dopadu mohlo vznítit. Na místě byly připraveny desítky záchranných složek. Podařilo se však ukázkově přistát a nebyly třeba – pasažéři vyvázli bez zranění.