CNN Prima News výherce

výherce

Výpis příspěvků ke štítku „výherce“

Šťastlivec vyhrál v loterii 31 miliard korun. Zdráhá se pohádkovou částku vyzvednout

Astronomickou částku 1,32 miliardy dolarů, tedy v přepočtu téměř 31 miliard korun, vyhrál v loterii šťastlivec z amerického Portlandu. Majitel tiketu si bude moct vyzvednout najednou až 608,9 milionů dolarů či 30 ročních rent, uvedla společnost Powerball. Zatím se neodhodlal přihlásit. Jedná se o historicky nejvyšší výhru ve státě Oregon. Informuje o tom web ABC News.

Vítězem reality show LIKE HOUSE se stal Jenis. Co udělá s výhrou půl milionu korun?

Reality show televize Prima LIKE HOUSE, ve které se představila parta různorodých influencerů, zná svého vítěze. Nejvíce diváků hlasovalo pro jednadvacetiletého Jenise, který si získal srdce fanoušků svým nadhledem, humorem i rozumem. Unikátní show sledující osobnosti známé ze sociálních médií se stala fenoménem a trendem číslo jedna mezi mladými diváky a nabídla jedinečnou sondu do života současné mladé generace.

Žena vyhrála v loterii půl miliardy. Vítězný tiket ale vyprala s prádlem

Půl miliardy korun. V přepočtu taková suma měla přistát na účtu šťastlivce, který si v Kalifornii zakoupil výherní loterijní tiket. Má to ale jeden háček – o výhru se nikdo nepřihlásil. Američtí novináři zjistili, že vlastníkem lístku je žena z okresu Los Angeles. O pohádkové bohatství ji ale připravila bizarní chyba. Vítězný tiket totiž vyprala v pračce.