reklama
CNN Prima News vyšetřování

vyšetřování

Výpis příspěvků ke štítku „vyšetřování“

Zastřelený pes na Náchodsku? Obyvatelé se bouří, policie případ odložila

22. října 2021 19:38

Adršpachem na Náchodsku rezonuje případ údajné střelby v obci z konce léta. Zůstal po ní na ulici mrtvý pes jedné z obyvatelek. Háček je v tom, že ho pohřbila bez pitvy, kterou po ní požadovala policie. Ta teď případ odkládá s tím, že střelbu nelze potvrdit, takže není co vyšetřovat. Proti tomu se bouří jak řada obyvatel obce, tak majitelé psa, kteří mají i fotografii, kudy měl projektil proniknout do těla.

Tragédie v Liptovském Mikuláši: Dvě děti uhořely při požáru v osadě, další je zraněné

22. října 2021 18:01

V pátek kolem poledne vyjížděli hasiči do osady Hlboké ve městě Liptovský Mikuláš na Slovensku, kde zachvátily plameny jednu ze staveb. Krizový štáb města v osadě vyhlásil mimořádnou situaci. V troskách následně hasiči nalezli bez známek života dvě nezletilé děti, pravděpodobně chlapce a dívku. Další děvčátko záchranáři převezli do nemocnice.

Zlom v případu zavražděné influencerky: Snoubence našli mrtvého. Zanechal vzkaz?

22. října 2021 14:32

Velký zlom ve vyšetřování zavražděné americké influencerky a blogerky Gabby Petitové nastal ve středu. Vyšetřovatelé po více než měsíci našli v přírodní rezervaci Carlton lidské ostatky. Okamžitě měli podezření, že se jedná o snoubence mladé blogerky Briana Laundrieho. To potvrdily zubní záznamy. Vyšetřovatelé nyní zjišťují, zda muž spáchal sebevraždu a jestli ve svých osobních věcech nezanechal vzkaz na rozloučenou či přiznání. Dosud ho policie měla za podezřelého.

Zveřejnění videa se Zemanem? Mynář se snaží posbírat zbytky důvěry, říká Kupka

21. října 2021 15:57

Sledovat vyjádření hradního kancléře Vratislava Mynáře pro mě bylo nepříjemné. CNN Prima NEWS to řekl senátor Martin Kupka (ODS). „Kancelář prezidenta republiky to dopracovala tak daleko, že jí nikdo nedůvěřuje a musí ukazovat obraz prezidenta, jak podepisuje dokument,“ konstatoval v reakci na čtvrteční tiskovou konferenci Hradu politik.

Vyhrát nemůžete, sami se odsuzujete. Ovčáček opět zahltil Twitter, jinak nekomunikuje

19. října 2021 10:48

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se opět rozjel na svém twitterovém účtu. Svými příspěvky, ve kterých mimo jiné zmiňuje staré výroky prezidenta Miloše Zemana, reaguje na pondělní dopis Senátu od Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN). V něm stojí, že hlava státu není aktuálně schopna vykonávat svůj úřad. Ovčáček ale kromě vlastní aktivity na sociálních sítích s médii takřka nekomunikuje, o čemž se přesvědčil i reportér CNN Prima NEWS.

reklama