CNN Prima News vyšetřování

vyšetřování

Výpis příspěvků ke štítku „vyšetřování“

Smrt manžela moderátorky Svobody: Policie ukázala snímky z místa, kde cyklistu smetlo auto

Fotky přímo z nehody, při níž přišel o život manžel moderátorky Petry Svobody Ondřej Křivka, zveřejnili v pondělí policisté. K tragické události došlo v neděli v obci Dírná-Nová Ves. Mediálního manažera na kole srazil v prostoru křižovatky nepozorný řidič, který nejspíše nedal přednost. Okolnosti nehody uvedli muži zákona na svém webu a potvrdili, že zahájili trestní řízení kvůli podezření z nedbalého usmrcení.

Omráčil manželku paralyzérem, poté ji nechal uhořet v autě u Cvikova. Soud jeho lžím neuvěřil

Měla to být dokonalá vražda. Plán, který měl Pavel Nový vymyšlený do nejmenšího detailu. Jenže technici kriminálky a soudní lékaři dokázali odhalit, že tragická nehoda jeho manželky nedaleko Cvikova vlastně vůbec nehodou nebyla. Neustálé změny stále absurdnějších výpovědí pak byly pro vyšetřovatele už jen potvrzením toho, že mají v hledáčku toho pravého. Děsivý příběh redakce CNN Prima NEWS přináší v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Zpěvák Imrich před smrtí přišel o hlas. Mohlo mu to stačit k sebevraždě, míní kolega z kapely

Aktualizováno

Zesnulý zpěvák skupiny Abraxas nebo kapely Tango Miroslav Imrich si podle předběžných závěrů kriminalistů měl v noci z pátku na sobotu lehnout na koleje na železniční trať mezi Uhříněvsí a Kolovraty. Jak se podařilo zjistit CNN Prima NEWS, trápilo ho závažné onemocnění. Jeho spoluhráč z kapely Slávek Janda připustil, že v možném dobrovolném odchodu ze světa mohlo hrát zásadní roli.

Drama v Milovicích: Potyčka skončila pobodáním. Pro muže v kritickém stavu letěl vrtulník

V sobotu večer došlo v jedné z ulic v Milovicích na Nymbursku k napadení jednoho muže druhým. Slovní rozepře se brzy změnila ve fyzický útok. Agresor svého vrstevníka napadl nožem a způsobil mu vážná zranění; v kritickém stavu byl vrtulníkem transportován do jedné z pražských nemocnic. Muže podezřelého z pokusu o vraždu strážci zákona na místě zadrželi a umístili do policejní cely. Na webu policie o tom informovala mluvčí Michaela Richterová.

Hrůzný nález v Mexiku: Našla se těla tří turistů a ohořelý pickup. Policie vyslýchá podezřelé

V Mexiku ve státě Baja California se našla tři těla. Patří dvěma pohřešovaným turistům z Austrálie a jednomu ze Spojených států. S odkazem na své zdroje o tom píše agentura Reuters. Australští bratři Callum, kterému bylo 33 let, a třicetiletý Jake Robinson spolu se stejně starým Američanem Carterem Rhoadem byli podle prokuratury v Baja California naposledy viděni 27. dubna.

Řídili výbuchy ve Vrběticích a podvodem získali občanství ČR. Kdo byli manželé Šapošnikovovi?

Sérii výbuchů a dalších incidentů v Evropě, včetně explozí v muničním areálu v českých Vrběticích z roku 2014, pomáhali koordinovat ruští špioni manželé Šapošnikovovi, kteří na přelomu tisíciletí získali s pomocí podvrhů a zkreslených údajů české občanství. Napsal to v pondělí s odkazem na české vyšetřování server The Insider v obsáhlém materiálu popisujícím aktivity manželského páru. O možném napojení dvojice na ruskou vojenskou tajnou službu GRU už dříve psala česká i zahraniční média.