CNN Prima News výtah

výtah

Výpis příspěvků ke štítku „výtah“

Známý rapper brutálně zkopal svou přítelkyni, ukazují záběry. Měl ji i nutit k sexu s jinými

Videozáznam z bezpečnostních kamer zachycuje, jak americký rapper Sean „Diddy“ Combs během hádky strká, kope a táhne po zemi svou tehdejší přítelkyni Cassie Venturovou. To potvrzuje její tvrzení v nyní uzavřené žalobě, kterou na hudebníka podala. Záběry exkluzivně získala americká CNN. Venturová tvrdí, že byla ze strany Combse vystavena násilí dlouhodobě. Americký rapper čelí dalším pěti nesouvisejícím žalobám ze zločinů sexuální povahy.

Hořký incident v metru: Vozíčkářka se musela škrábat po schodech ven. Personál se jí vysmál

Nepříjemný incident měla zažít 29letá Jennie Berryová v londýnském metru. Na zastávce zjistila, že výtah nefunguje a nemá se jak dostat po schodech nahoru. Nezbylo jí prý nic jiného, než se z metra vyplazit. Zaměstnanci podle jejích slov nejen nepomohli, ale ještě se ženě smáli a výtah zprovoznili, až když se dostala nahoru. Společnost, která zastávku provozuje, se omluvila a sdělila, že se případem zabývá.

Mohuč postihl totální blackout. Lidé zůstali uvězněni ve výtazích, parkoviště zahalil kouř

Centrum německé Mohuče postihl v sobotu masivní výpadek elektrického proudu. Tamní Univerzitní nemocnice okamžitě přepnula rezervní zdroje energie, přesto nové pacienty odmítala přijímat. Lidé také volali hasičům kvůli zaseknutým výtahům, spuštěný poplašným zařízením nebo kvůli chaosu v dopravě kvůli nefungujícím semaforům. Komplikací se ukázaly také nouzové generátory, které zakouřily podzemní parkoviště. Němci po příčinách pátrají a zatím není jasné, zda výpadek souvisí s přetížením elektrické sítě.

Výtah se nezřítil, tvrdí Bulovka o nedělní nehodě. Lidé ho přetížili a sjel s nimi do šachty

Výtah v pražské Fakultní nemocnici Bulovka, v němž v neděli odpoledne jelo 13 lidí včetně čtyř dětí, se podle předběžných zjištění neutrhl, nezřítil ani nespadl. Nemocnice v pondělí uvedla, že kvůli přetížení výtahu kabina výtahu sjela z druhého patra nízkou rychlostí a dosedla na nárazníky klece, kde se zastavila. Maximální kapacita výtahu je šest osob. Podle odborníků mají výtahy bezpečnostní mechanismy, aby při přetížení nebo závadě tažných lan nemohly nekontrolovaně padat.

Hrůza v nemocnici Bulovka: Výtah plný lidí se zřítil do šachty. Vše vyšetřuje policie

V pražské Fakultní nemocnici Bulovka v neděli po 17:00 zřítil výtah z druhého patra do výtahové šachty. Jedna žena si zlomila nohu, ostatní lidé vyvázli bez zjevných zranění. V době pádu jelo ve výtahu 13 lidí, ačkoliv maximální kapacita je šest osob, uvedli hasiči na Twitteru. Podle nemocnice byly mezi cestujícími i čtyři děti. Případem se zabývá policie, prověřuje ho jako možné obecné ohrožení z nedbalosti. Primátor Bohuslav Svoboda (ODS) tvrdí, že výtah byl po kontrole a v dobrém stavu, budova totiž patří Praze.