CNN Prima News zabijačka

zabijačka

Výpis příspěvků ke štítku „zabijačka“

Trestní stíhání, čínský dopis pro Kuberu či nepovolená zabijačka. Kdo je Vratislav Mynář?

20. října 2021 19:15

Trestní stíhání kvůli dotaci na penzion, výhružný dopis pro Jaroslava Kuberu či chybějící bezpečnostní prověrka. To jsou jen příklady kontroverzí spojených s hradním kancléřem Vratislavem Mynářem. Tomu teď navíc přibylo „na účet“ také zatajování zdravotního stavu prezidenta Miloše Zemana. Ten podle lékařů z vojenské nemocnice není schopen vykonávat pracovní povinnosti a Mynář to věděl. Přesto o tom neinformoval ani nejvyšší ústavní činitele, ani veřejnost.

Hygienici odložili případ Mynářovy zabijačky v Osvětimanech, pomohl mu verdikt soudu

22. prosince 2020 10:06

Hygienici odložili případ dubnové zabijačky u hradního kancléře Vratislava Mynáře v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Při svém rozhodnutí se opírají o rozsudek pražského městského soudu, který zrušil některá mimořádná opatření ministerstva zdravotnictví z období jarního nouzového stavu, uvedla Vendula Ševčíková z Krajské hygienické stanice Zlínského kraje. Na jaře uložili veterináři kvůli zabijačce Mynářovi pokutu 1 300 korun, prase neměl zaregistrované.

Zabijačku uspořádanou hradním kancléřem Mynářem prověřuje policie

20. dubna 2020 17:30

Okolnosti týkající se zabijačky, kterou v pátek ve své restauraci v Osvětimanech na Uherskohradišťsku uspořádal hradní kancléř Vratislav Mynář, prověřují policisté. O výsledcích budou informovat krajskou hygienickou stanici jakožto správní orgán příslušný k projednání případného přestupku, řekl v pondělí ČTK policejní mluvčí Petr Jaroš.