reklama
CNN Prima News zabití

zabití

Výpis příspěvků ke štítku „zabití“

Dělej to tak, aby tě nechytili, napsala matka střelci z Michiganu. Policie rodiče dopadla

4. prosince 2021 16:44

Policie v Detroitu zadržela rodiče 15letého Ethana Crumbleyho, kterého považuje za pachatele úterní střelby na střední škole v americkém státě Michigan. Podle šerifa se rodiče podařilo dopadnout nad ránem, když se v Detroitu našlo jejich auto. James a Jennifer Crumbleyovi čelí obvinění ze čtyřnásobného neúmyslného zabití, uvedla agentura Reuters. Podle prokuratury bylo jejich chování horší než pouhá nedbalost, protože neudělali dost, aby činu svého syna zabránili.

Střelec z Kenoshy se po rozsudku hroutil štěstím. Jsme zlomení, vzkázali rodiče oběti

20. listopadu 2021 00:08

Kyle Rittenhouse, který čelil obviněním z vraždy a dalších zločinů kvůli loňské střelbě při demonstracích v americkém Wisconsinu, je nevinen ve všech bodech obžaloby. Takový verdikt v pátek oznámila soudní porota. 18letý mladík se před vynesením rozsudku klepal, poté se samotným štěstím málem zhroutil a musel jej uklidňovat jeho právník. Verdiktem jsou naopak zničeni rodiče jednoho ze zastřelených či strýc muže, kvůli kterému k demonstraci vůbec došlo.

Chůva v Chebu zabila vietnamské dítě, soud jí potvrdil vězení. Bylo problematické, říká

3. listopadu 2021 21:09

Pražský vrchní soud potvrdil pětileté vězení ženě, která způsobila devatenáctiměsíčnímu chlapci taková zranění, že na jejich následky zemřel. Devětašedesátiletá Hana Rettová z Chebu dělala malému vietnamskému chlapci chůvu. Podle verdiktu ho v březnu 2019 úmyslně napadla, protože ji neustále obtěžoval. Dítě na rozsáhlá zranění hlavy i přes vysoce odbornou lékařskou péči a operaci v motolské nemocnici za týden zemřelo. Žena vinu odmítá.

reklama