CNN Prima News zabití

zabití

Výpis příspěvků ke štítku „zabití“

Šokující smrt malého chlapce. Pěstouni z něj vymítali ďábla, umíral přilepený k podlaze

29. ledna 2023 07:35

Neuvěřitelný příběh, na jehož pozadí byly exorcistické praktiky, se odehrál v Severní Karolíně. Adoptivní rodiče Joseph ‚Joe‘ Wilson a jeho manželka Jodi brutálně utýrali teprve 4letého chlapce, oba byli obviněni z vraždy. Podle úřadů dítě zemřelo poté, co jej pěstouni zneužívali a provedli na něm amatérský exorcismus. O případu informoval web Daily Mail.

Tálibán viní Harryho ze zločinů proti lidskosti, žádá soud. Zároveň se princi vysmál

7. ledna 2023 14:11

Tálibán obviňuje prince Harryho ze zločinů proti lidskosti. Zástupci radikálního hnutí kritikou reagují na novou knihu vévody ze Sussexu, v níž se člen britské královské rodiny svěřil s detaily ohledně svého působení v armádě. Zvláště třaskavým se stalo doznání, dle kterého princ Harry během války v Afghánistánu zabil 25 nepřátelských mužů. Prý o nich ani nepřemýšlel jako o lidech. Afghánští radikálové chtějí, aby za své výroky stanul před soudem.

Umlátil známého pohrabáčem na faře v Chudobíně. Soud mu snížil trest ze 17 na devět let

4. ledna 2023 14:20

Za smrt mladíka, jehož tělo bylo nalezeno na faře v Chudobíně na Olomoucku, uložil ve středu olomoucký krajský soud Miroslavu Vepřekovi devět let vězení. Odsouzen byl za zabití. Je to jeho v pořadí čtvrtý rozsudek, naposledy krajský soud muže potrestal v srpnu 2021 za vraždu a uložil mu 17 let vězení. Šestadvacetiletý dosud netrestaný muž se k činu doznal, soudy se ale nemohly dosud shodnout na právní kvalifikaci, od které se odvíjí výše trestu –⁠ zda šlo o vraždu, nebo zabití. Objasnění případu komplikoval i fakt, že se incident odehrál bez svědků.

Brutální útok na pošťačku: Ženě se porouchalo auto. Když vystoupila, roztrhali ji psi

31. srpna 2022 09:09

Práce pošťáka ve Spojených státech se začíná stávat rizikovým povoláním. Dokládá to i tragická událost ze severovýchodu Floridy, kde 61letou pošťačku Pamelu Rockovou napadla smečka psů poté, co vylezla z rozbitého vozidla. Na pomoc jí okamžitě přiběhli místní obyvatelé, kteří se snažili zvířata odehnat a zavolali záchranku. Žena nakonec svým zraněním v nemocnici podlehla. Podle Poštovní služby Spojených států jsou ročně napadeny tisíce doručovatelů.

Místo medvěda zastřelil člověka. Spletl jsem se, říká ruský exposlanec a jde do vězení

8. srpna 2022 10:56

Soud na Kamčatce poslal na devět měsíců za mříže bývalého poslance regionálního parlamentu, který loni zastřelil člověka. Exposlanec Igor Reďkin za vládnoucí stranu Jednotné Rusko přitom tvrdí, že si zastřeleného spletl s medvědem. Napsal o tom web Meduza, který zároveň upozornil, že Reďkin figuroval v žebříčcích nejbohatších ruských úředníků.