CNN Prima News záchranáři

záchranáři

Výpis příspěvků ke štítku „záchranáři“

Horší než noční můra: Záchranářka bojovala o život těžce zraněné. Netušila, že je to její dcera

24. listopadu 2022 11:38

Noční můru všech rodičů prožila kanadská záchranářka Jayme Ericksonová, která minulý týden zasahovala u vážné dopravní nehody, při které se vážně zranila dospívající dívka. Ericksonová se snažila udělat vše pro záchranu pacientky. Už tehdy však tušila, že zranění jsou neslučitelná se životem. Až po návratu domů záchranářka zjistila zdrcující zprávu. Dívka, která bojovala o život, byla její 17letá dcera.

Únik plynu v Plzni. Hasiči museli evakuovat školku, pět děti skončilo v nemocnici

3. listopadu 2022 12:28

Osm dospělých a 38 dětí evakuovali ve čtvrtek hasiči v Blatenské ulici v Plzni. Zřejmě při opravě potrubí se část plynu dostala do okolí a okny i do blízké školky, řekl mluvčí krajských hasič Petr Poncar. Prostory školky hasiči odvětrali a když nenaměřili žádné nebezpečné koncentrace, děti i zaměstnanci školky se mohli vrátit.

Nové detaily hrůzy během Halloweenu v Soulu: Policejní náčelník promluvil o fatální chybě

1. listopadu 2022 05:36

Reakce policie v souvislosti se sobotní smrtelnou tlačenicí při oslavách Halloweenu v Soulu byla nedostatečná. Uvedl to dnes náčelník jihokorejské policie, podle kterého bezpečnostní složky měly krátce před neštěstím zprávy o hrozícím nebezpečí, napsala agentura AFP. Jihokorejský prezident Jun Sok-jol vyzval k zavedení bezpečnostních opatření, která by do budoucna zabránila podobnému neštěstí.