reklama
CNN Prima News záchranáři

záchranáři

Výpis příspěvků ke štítku „záchranáři“

Hrůzné snímky plic neočkovaných s covidem: Lékař posílá lidem varovný vzkaz

5. prosince 2021 10:21

Bez dalších závažných nemocí, 46 a 38 let, těžké plicní postižení. Další „sporťák 48 let“ na mimotělním oběhu. Lékař plzeňské letecké záchranné služby Jiří Chvojka zveřejňuje na sociálních sítích anonymní příběhy lidí, kterým zdraví zničil covid. Dá se předpokládat, že se jedná o lidi, kteří nejsou očkovaní, lékař totiž zároveň vyzývá k vakcinaci.

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Jak vnímají odborníci povinné očkování pro vybrané skupiny?

29. listopadu 2021 18:12

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Zdravotníci, pracovníci v sociálních službách nebo lidé nad 60 let. Těchto skupin se podle ministerstva zdravotnictví bude týkat povinné očkování proti covidu. Povinnost má začít platit od března příštího roku. Vyřešit se ale ještě musí otázka vymáhání. Jak na to reagují odborníci? Je podle nich povinné očkování východiskem? Nejen o tom Hlavní zprávy od 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Kromě nemocnic si sahají na dno svých sil také záchranáři

26. listopadu 2021 18:21

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Únava zdravotníků vzrůstá každým dnem. Počty výjezdů například na jižní Moravě jsou rekordní. Už brzy tady možná budou muset sáhnout po traumaplánu, který se aktivuje při mimořádných událostech a hromadných neštěstích. Nejen o tom Hlavní zprávy od 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

reklama