reklama
CNN Prima News zásah

zásah

Výpis příspěvků ke štítku „zásah“

Kousanec, plné záchytky a jízda „na Ovčáčka“. Novoroční oslavy policisty překvapily

1. ledna 2022 11:14

Oslavy příchodu nového roku 2022 byly oproti minulosti poměrně poklidné. Zároveň však záchranáři i hasiči poznamenali, že požárů a zranění oproti loňským oslavám mírně přibylo. Odehrály se navíc incidenty, které složky integrovaného záchranného systému (IZS) překvapily – od nezaplacených taxíků přes pokousání ruky až po napadení záchranářů a výhrůžky zbraní.

Zvrat v případu smrti „českého Floyda“. Podle zástupkyně ombudsmana policisté chybovali

13. prosince 2021 14:36

Policisté při červnovém zákroku v Teplicích podle zástupkyně veřejného ochránce práv Moniky Šimůnkové třikrát chybovali, záchranáře například volali pozdě. Následně podle ní pochybilo i Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje. Vyplývá to ze zprávy o šetření policejního zákroku, kterou zveřejnila Kancelář veřejného ochránce práv. Po zásahu policistů v Teplicích zemřel Rom. Šimůnková uvedla, že šetření dosud neuzavřela.

Policejní zásah v ČEZ se týkal krácení daně. Nikdo z firmy není mezi obviněnými

25. listopadu 2021 08:47

Policisté, kteří v úterý zasahovali v sídle energetické společnosti ČEZ, obvinili šest lidí a jednu firmu z krácení daní a praní peněz. Mluvčí pražských městských žalobců Cimbala to řekl deníku Právo. Mezi obviněnými není nikdo ze zaměstnanců ČEZ, ani firma samotná. Ředitelka Nadace ČEZ Ziková je pravděpodobně jen svědkyní.

Válka na Slovensku: Odmítači roušek sdílí fotky zasahujících policistů s výzvou k likvidaci

6. listopadu 2021 15:16

Spory mezi odmítači roušek a policií se nadále vyostřují. Po zásahu policistů v piešťanském supermarketu proti skupině lidí porušujících vládní opatření byli zadržení tři muži. Čelí obvinění z útoku na veřejného činitele a výtržnictví. Policisté se navíc zabývají i výhrůžkami zasahujícím kolegům. Na sociálních sítích kolují jejich fotky s výzvami k likvidaci.

Smrt při policejním zásahu v Plzni: Muže zajistili kvůli agresivitě, pak zkolaboval

27. října 2021 12:03
Aktualizováno

V Plzni ve středu brzo ráno zemřel při policejním zákroku sedmadvacetiletý muž. Policie uvedla, že ho zadržela poté, co se agresivně dobýval do jednoho domu, napadl svého příbuzného a poté i přivolané policisty. Policie použila donucovací prostředky. Zajištěný nejevil známky zranění, ale po chvíli zkolaboval a nepodařilo se ho oživit ani policii, ani přivolaným záchranářům, informovala krajská policejní mluvčí Pavla Burešová. Okolnostmi případu se zabývají kriminalisté a policie zatím nebude poskytovat bližší informace.

reklama