CNN Prima News zásah

zásah

Výpis příspěvků ke štítku „zásah“

Surový zákrok policie na demonstraci. Fotograf v Paříži přišel o část svého mužství

22. ledna 2023 18:37

Mladý muž ve čtvrtek v Paříži podle své právničky přišel o varle, když ho během protestního pochodu proti plánované důchodové reformě policista prudce udeřil obuškem do rozkroku. Na policejní zásah, který podle napadeného vedl k amputaci, si chce 26letý muž stěžovat. Pařížský policejní prefekt žádá prošetření okolností incidentu, píše list Libération.

Dojemné loučení s hasičem Honzou, který zemřel při zásahu: Stovky lidí a slova o rytířích

8. prosince 2022 17:03

Dvě stovky lidí přišly ve středu do českolipské smuteční síně, aby se naposledy rozloučily s dobrovolným hasičem Janem Dvořákem. Ten položil vlastní život, když při zásahu v hořící roubence pátral po majiteli domu. Podle informací deníku Blesk, který byl na místě, smuteční hosté vyjádřili nejen úctu k jeho činům, ale ocenili i jeho charakter.

Detaily rozbití mezinárodního gangu. Zadržený Čech měl se svou firmou převážet tuny kokainu

27. listopadu 2022 23:41

Mezi devět Čechů, kteří byli zadrženi v rámci rozsáhlé zatýkací akce po celé Evropě a v zámoří, patří také majitel jedné z přepravních firem z Liberce. Více než čtyři desítky lidí tvořily jednu z nejnebezpečnějších zločineckých skupin v Evropské unii, přičemž podstatná část jejich byznysu podle informací CNN Prima NEWS připadala na obchod s drogami. Zdroj obeznámený s vyšetřováním prozradil, že se v kamionech vozily tuny kokainu. A právě na jeho přepravě se měl podílet i speditér z Liberce.

Rekordní zásah tanku? Zničili jsme ruský obrněnec 10 kilometrů od nás, hlásí Ukrajinci

3. září 2022 11:08

Jde o jeden z nejdelších zásahů tanku tankem v historii? Ukrajinci ohlásili, že jedné z posádek stroje T-64BV se povedlo zničit opuštěný ruský obrněnec na vzdálenost zhruba 10 600 metrů. Ačkoliv toto tvrzení, které nelze nezávisle ověřit, může znít na první dojem poněkud divoce, technicky něco takového možné je. Ukrajinci prý zvolili nepřímý režim palby, úhel tankové věže pak korigovali podle zpráv bezpilotního letounu.