CNN Prima News zlatá medaile

zlatá medaile

Výpis příspěvků ke štítku „zlatá medaile“

Šebrle se rozmluvil o ztrátě zlaté olympijské medaile: Dle vzkazu to byl někdo, koho znám

8. srpna 2022 09:59

Bývalý desetibojař Roman Šebrle se rozhovořil o cestě za zlatem, které před 20 lety vybojoval na Mistrovství Evropy v atletice v Mnichově. Závod prý doprovázela velká bezpečnostní opatření. Zmínil také triumf na olympiádě v Athénách. Zlatou olympijskou medaili v roce 2016 ztratil a vrátila se mu až po pěti letech. Šebrle se domnívá, že mu ji musel vzít někdo, koho zná. Vrátila se mu totiž se zvláštním dopisem.

Finští hokejisté se pomstili za loňské finále. Doma zdolali v prodloužení Kanadu

29. května 2022 22:09

Hokejisté Finska slaví po únorovém historickém triumfu na olympijských hrách v Pekingu i zisk zlata na domácím mistrovství světa. V repríze finálových soubojů z posledních dvou světových šampionátů zdolali v Tampere obhájce titulu z Rigy Kanadu 4:3 v prodloužení. Výběr Suomi tak navázal na triumfy na MS z let 1995, 2011 a 2019. Jako pořadatelé se Finové dočkali vůbec prvního medailového zisku na devátý pokus. V čase 66:42 rozhodl v přesilové hře Sakari Manninen.

Češi si věří, porážky jsou minulost. Jalonen popsal přípravy na Kanadu

27. května 2022 19:01

Dvě poslední překážky jsou před českými hokejisty na mistrovství světa, aby naplnili předsevzetí finského kouče Kariho Jalonena o cestě za zlatem. V sobotním večerním semifinále je čeká obhájce prvenství Kanada. Výhra by národnímu týmu zajistila první medaili z velké akce od roku 2012, porážka ho pošle do souboje o bronz proti horšímu ze zápasu Finsko–USA. Utkání s Kanadou začne v Tampere v 17:20.

Němce přejedeme, věří sázkaři. Na MS v hokeji už poslali miliardu, co způsobil Pastrňák?

26. května 2022 09:12

Před čtvrtečním zápasem pravdy na MS v hokeji proti Německu sázkaři české hokejové reprezentaci věří. Na čtvrtfinále během několika prvních hodin po oznámení soupeře vsadili miliony. Celkem kanceláře přijaly během šampionátu sázky za více než miliardu korun. Kolik Čechů pak věří ve zlato tuzemského národního týmu a jak tipéry ovlivnil příjezd hvězdy NHL Davida Pastrňáka?

Mistr světa Vampola: Pastrňák pomohl. Konflikt Simona s Hronkem? To by se za nás nestalo

22. května 2022 16:42

Hokejový útočník Petr Vampola byl v roce 2010 v národním týmu, který na MS v Německu vybojoval pro ČR poslední zlatou medaili. Od třetího utkání tehdy nastupoval v elitní formaci společně s Jaromírem Jágrem a Jakubem Klepišem. Jak hodnotí výkony českého týmu na světovém šampionátu? Má podle něj i po ostudné porážce s Rakouskem šanci na medaile? Také o tom promluvil pro CNN Prima NEWS.

Letos to cinkne. Známé osobnosti před mistrovstvím světa v hokeji favorizují Čechy

12. května 2022 18:01

Přivezou čeští hokejisté po dlouhých letech čekání konečně medaili? Jako před každým mistrovstvím světa, i tentokrát jsou očekávání veliká. Kvůli válečné agresi na Ukrajině se navíc letos turnaje nezúčastní reprezentace Ruska, která by patřila k favoritům, a také Běloruska. Jak si podle osobností z kulturního i sportovního světa Češi povedou?

Zpověď ruského týmu krasobruslařek: Olympiáda? Jako vězení. Valijevová zestárla o 20 let

5. dubna 2022 16:14

Tým kontroverzní krasobruslařské trenérky Eteri Tutberidzeové se vrátil ze zimních olympijských her zničený, řekl v rozhovoru pro web Sports.ru choreograf této skupiny Alexej Železnjakov. Vystoupení favorizovaných ruských krasobruslařek pod pěti kruhy výrazně poznamenal skandál kvůli pozitivnímu dopingovému testu největší favoritky Kamily Valijevové. Ta podle choreografa kvůli obvinění mentálně zestárla o desítky let. Olympijská šampionka Anna Ščerbakovová si nemohla úspěch užít i kvůli událostem, které krátce po olympiádě následovaly po ruském vpádu na Ukrajinu.