reklama
CNN Prima News Zlínský kraj

Zlínský kraj

Výpis příspěvků ke štítku „Zlínský kraj“

Chystáme se na nejhorší scénář. Testoval bych i očkované, říká šéf zlínské nemocnice

26. listopadu 2021 14:51

Počty nakažených v Česku rekordně rostou a přibývá i lidí v nemocnicích. Například Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně už se připravuje na nejhorší možný scénář nynější covidové vlny. CNN Prima NEWS to sdělil ředitel nemocnice Michal Filip. Dodal, že zdravotníci si sahají na dno a je na nich znát velká únava. Navrhuje, aby se v současné krizové situaci testovali i očkovaní lidé.

Zlínský kraj zakáže akce nad 100 lidí. Chceme pomoci nemocnicím, řekl hejtman

23. listopadu 2021 13:32

Zlínský kraj minimálně na 14 dní omezí od příštího týdne společenský život, aby pomohl nemocnicím, které jsou kvůli covidové situaci na hraně svých kapacit. Zakázány zřejmě budou akce nad 100 lidí. Hejtman Radim Holiš (ANO) to v úterý řekl na tiskové konferenci ve Zlíně. Koronavirem jsou v Česku nyní nejvíce postiženy moravské kraje a nemocnice zatížené péčí o covidové pacienty mimo jiné odkládají plánované operace.

Jeden z chlapců, které srazil vlak, stále bojuje o život. Druhý nepřežil

19. listopadu 2021 18:57

U železničního přejezdu ve Valašském Meziříčí došlo ve čtvrtek v podvečer k tragické nehodě. Vlak tam srazil dva nezletilé chlapce, jejich přesný věk není známý. Jeden z nich zemřel přímo na místě, druhý bojuje v kritickém stavu o život v nemocnici. Případem už se zabývá policie. Vše nasvědčuje tomu, že se nehoda stala na místě, kde je přechod přes koleje zakázán.

Exploze v masážním saloně ve Zlíně: Střepy z oken padaly mezi kolemjdoucí

9. listopadu 2021 13:54
Aktualizováno

V provozovně masérských služeb v budově na náměstí Míru ve Zlíně došlo v úterý po poledni k explozi. Dva zasahující policisté se nadýchali kouře, evakuovat bylo nutné deset lidí. Způsobená škoda je předběžně vyčíslena na 2,5 milionu korun. Příčinou exploze byla závada na olejovém radiátoru, uvedla mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková.

Kde zaparkovat? Řidiči nemají ve Zlíně na sídlištích místo, komplikují průjezd hasičů

29. září 2021 22:32

Zoufalství při snaze zaparkovat na přeplněném sídlišti prožívají řidiči v nejednom českém městě. Výjimkou není ani Zlín, kde chybí stovky parkovacích míst. Jejich nedostatek pak často nutí řidiče parkovat všemi možnými způsoby, a to i za cenu pokuty. Ohrožují přitom průjezd sanitek nebo hasičů. Město proto rychle buduje velká parkoviště, a uvažuje dokonce o nepopulárních „modrých zónách“.

Vyšetřování koryčanské tragédie pokračuje. Policie žádá veřejnost o záznamy výbuchu

24. září 2021 16:18

Policie žádá veřejnost o poskytnutí kamerových záznamů výbuchu rodinného domu v Koryčanech na Kroměřížsku. Dům explodoval ve středu 15. září. Neštěstí si vyžádalo život dvou zasahujících dobrovolných hasičů, další čtyři lidé včetně jejich dvou kolegů utrpěli zranění. Záznam, který má k dispozici redakce CNN Prima NEWS, můžete vidět v úvodním videu článku.

reklama