Maskovaný muž přepadl s nožem v ruce benzínku v Písku!

Písečtí kriminalisté řeší od nedělního večera případ loupežného přepadení na čerpací stanici v Pražské ulici. Zatím neznámý muž si pár minut po půl deváté z provozovny odnesl několik tisíc korun, poté z místa utekl. Policisté hledají svědky.

Pachatel s nožem v ruce požadoval po obsluze vydání finanční hotovosti. Žena za kasou ale na pachatelovu výzvu nereagovala, tak si několik tisíc korun vzal sám a z prodejny utekl. Na místo činu vyjížděli kriminalisté i policejní psovod se služebním psem.

„Pachatel byl asi 175 centimetrů vysoký, štíhlé postavy a oblečen byl do tmavě modré bundy, zelené mikiny s kapucí a tmavých kalhot. Hlavu si maskoval látkou s otvory pro oči,“ popsala mluvčí písecké policie Kamila Čuřínová Ingrišová.

Policisté po lupiči teď pátrají. Za loupežné přepadení mu hrozí až 10 let vězení. Pomoci by ve vyšetřování mohli i svědci, kteří místem v uvedené době projížděli ve směru na průmyslovou zónu i do centra města a mají ve vozidlech palubní kamery. S informacemi se obraťte na linku 158 nebo přímo na písecké kriminalisty, tel. 974 235 325.